Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

Jako ciekawostka,główny bohater filmu był zajebiście zbudowany i już nie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"świetny film :) Płakałem przy nim ; ) ... Rewelacja ... " ej akurat sobie go na yt włączyłem i pod spodem taki komentarz haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodzę na yt na ten film a w komentarzach "świetny film :) Płakałem przy nim ; ) ... Rewelacja ... " hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodzę na yt na ten film a w komentarzach "świetny film :) Płakałem przy nim ; ) ... Rewelacja ... " hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coż, miałem Ci nie powiedzieć, i BYM CI NIE POWIEDZIAŁ ale skoro zgadłaś to trzeba Ci oddać co królewskie :TAK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedział byś, nie możesz mi się oprzeć i wszystko mi wyjawiasz :P a tak na poważnie to na Hooligansach to mam łzy w oczach nie płaczę a na "mili" ryczę jak bóbr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiedział bym Ci.Ale skoro zgadłaś to jako człowiek honoru musiałem CI przyznać rację :D :p Ale gdybyś nie zgadła to byś się za huja nie dowiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"powiedział byś, nie możesz mi się oprzeć i wszystko mi wyjawiasz " to Ty nie możesz mi się oprzeć i moim atrakcyjnym uszom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"powiedział byś, nie możesz mi się oprzeć i wszystko mi wyjawiasz " to Ty nie możesz mi się oprzeć i moim atrakcyjnym uszom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×