Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

jakieś tam początki miałem w roku 2004. A nałogowo zacząłem od roku 2007,czyli od zakończenia gimnazjum. Ale to nie tak,że zanim słuchałem rapu to napierdalałem pop lub techno :p w ogóle nie słuchałem muzyki haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dość długo,nie wiem jak można nie słuchać muzyki dla mnie może nie istnieć tv ale coś grać musi :-) staram się przekonać brata do rapu bo nawet sobie głośno posłuchać nie mogę bo mi marudzi po chwili :D ty masz chyba lepiej w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam lepiej bo jemu to nie przeszkadza :) Nullo- chyba ją znałem Nullo-gps Nullo-od nałogu do nałogu Zajebiste kawałki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"musi coś grać" to ja już wolę ciszę niż słuchanie jakiegoś gówna."nie jestem nowoczesny i wychodzę z założenia,że wolę słuchać ciszy niż głupiego pierdolenia" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onarowi to dajm y spokój barazie i tak odwalił kawał dobrej roboty.Ale z nudów nie umrzemy.Pork,Szad i Pih w najbliższym czasie wydają płyty(Pih najpózniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz słucham na full płyty Nulla i maluję kuchnię,dlatego czasami tak wolno odpisuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do adresu to nullo na końcu podał Ci mój numer domu :D haha "bo twój dom to 58..... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam kiedyś ,fajnie wyglądało :) nie przeszkadza Ci takie bieganie do komputera co chwile ? żeby nie było jak ostatnio nie, nie daję Ci do zrozumienia ,że mam dość! :D Jeszcze w farbę wpadniesz będzie na ma mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeszkadza mi,słucham zajebistej muzyki,spełniam się artystycznie malując ścianę i rozmawiam z piękną kobietą,czy można chcieć czegoś więcej??? :D :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cień-no właśnie,trzeba lubieć a nie słuchać coś na siłę i się wkurwiać przy tym hahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słucham radia, tylko w pracy muszę i czasem jak ktoś słucha to przypadkowo, ja sobie sam szukam muzyki np z filmów, gier, albo czasem wpiszę jakiś głupi wyraz na youtube i mi coś wyskoczy, czasem ktoś coś na forach napisze i sobie sprawdzę, co do muzyki z radia to raczej tylko rock i metal, co do reszty gatunków sam sobie szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×