Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

Kierdyś w nocy puszczali rocka, metal i jakieś ostre kawałki, jak w robocie byłem pierwszy raz na nocce to myślałem że jebne same piosenki o miłości przez 8 godzin. Co się dzieje? Teraz nic ostrzejszego nie puszczają tylko smęty, a przy tym chciało mi się spać to sobie wyobraź ..., a było roboty trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to myślałem że j**ne same piosenki o miłości przez 8 godzin. Co się dzieje? Teraz nic ostrzejszego nie puszczają tylko smęty, a przy tym chciało mi się spać to sobie wyobraź " hahahahah ja pierdole,szczerze to też wkurwiają mnie te żałosne popowe piosenki o miłości :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, ja nie obrażam tej muzyki, po prostu nie mój gust, ja to nazywam smętami, jak już o tematykę w muzyce chodzi to zamiast o miłości wolę słuchać o wojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak farby olejne(na bazie rozpuszczalniku )może i klepią ale nie zwykła farba do ścian(chociaż olejną niektórzy też ściany malują) ale moja nie jest olejna i nie klepie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,nie wąchałem kleju ani benzyny żeby mieć faze,jeśli o to chciałaś zapytać :p pytaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ,chciałam zapytać o prawo jazdy mówiłes że nigdy nie będziesz miał ..oczywiście jeśli nie chcesz to nie zdradzaj powodu swojej decyzji :-) jak dobrze wiesz mi jest to obojętne czy ktoś je ma czy też nie ,pytam z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odpowiem Ci na to pytranie.Jak się ze mną zaznajomisz bardziej i bardziej i bardziej to kiedyś się pewnie dowiesz.Pytaj o co chcesz ale na to pytanie odpowiedzi nie zdradzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"za cholerę nie wyglądasz na kogoś gotującego obiadki dla rodziny" więc na kogo Ci wyglądam? może inaczej,idziesz ulicą,mijasz mnie,obcinasz mnie wzrokiem i idziesz dalej i co myślisz???(zakładając,że się nie znamy) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kiedy to będzie za sto lat " no,jak ta znajomość będzie się rozwijać w takim tempie jak dotąd to za sto lat hAHA :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę tak : przystojny ale znając życie albo jakiś cham albo człowiek nie mający nic do powiedzenia ..i teraz tak :-) powiem o co mi chodzi. Nie wyglądasz, na tak miłego i fajnego z poczuciem humoru jak jesteś a przynajmniej jak dajesz się poznać tutaj. Jakoś nie trafiłam na faceta z takim wyglądem i takim charakterem w środku :-) ciekawe czy zrozumiałeś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozumiałem tyle,że wyglądam jak taki typowy drań zaliczający panienki i łamiący im serca :D hahah żigolak haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×