Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

Wiesz niektórym kobietom podobają się faceci w garniturach,więc nie masz mi się z czego tłumaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi to że ostatnimi czasy mam dziwne humory :-) dzisiaj rano miałam ochotę kogoś zabić potem wręcz odwrotnie :p teraz jest dość ustabilzowanie chociaż nie ręczę za siebie jeszcze mogę wybuchnąć płaczem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnitur miałem na sobie ostatni raz na zakończenie szoły 2 lata temu,teraz już pewnie za mały jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mom przypadku kupno garniaka mija się z celem bo po pół roku byłby za mały.A w sumie mnie to cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ale pytanie :-) jeżeli pasuje to lubię ale jakoś jest mi to bez znaczenia ,kulturalnych -wiadomo ,ktoś kto potrafi zachować się w każdej sytuacji ale bez przesady takich grzecznych ciap nie lubię powiem więcej.. nawet lubię facetów którzy przeklinaja oczywiście nie za każdym słowem ,facet typowo męski to mój ideał :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej to krótka piłka haha Derreck Chisora(cham,bydlak itp) czy Vitalij Kliczko( nienaganne uosobienie kultury) Nie pytam o umiejętniści bokserskie tylko o typ osobowości,zachowania itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,że nie wiesz jak się zachowują na codzień ale jakiś tam obraz i opinie pewnie o nich masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście bardziej lubię Chisore(nie pod względem erotycznym :D HEHE) kibicowałem jemu zawsze aż w końcu mnie wkurwił w walce z Heyem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Heyem a idz... został nokautowany a ja wtopiłem 300zł ale wkurwiło mnie to,że najpierw się napierdalali na konferencji a po walce się przytulali jak geje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×