Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

ej powiem Ci,że nawet sporo kobiet ma takie marzenie/fantazje o napakowanym,łysym w garniturze :D mi taki typ podchodzi pod bossa jakiejś mafii Pruszkowskiej :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak można takiej walki nie pamiętać. To jedno z najgłosniejszych wydarzeń bokserskich w ostatnich latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna napewno pamięta bo chłopak z nią zerwał żeby obejrzeć ze mną walkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię oglądać i mniej więcej jestem na bieżąco.. a jeżeli nie odpowiadam Ci do rozmów o boksie , to znajdź sobie dziewczynę bardziej kompetentną w tym temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to nie była prawdziwa miłość :p a ty się tak nie przedrzeźniaj bo ciebie kiedyś strzała amora trafi i inaczej będziesz gadać ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni huja nie dam się ! :D kiedyś pisałeś ,że jestem równa babka bo potrafię podjąć temat boksu a takiej innej dziewczyny nie znasz - coś takiego. A teraz co , odmieniło Ci się .. na początku chciałeś się podlizać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym znalezieniem dziewczyny bardziej ogarniętej w temacie boksu to ciężka sprawa. Aczkolwiek nie,niewykonalna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciałem się podlizać,byłem zdziwiony tym,że podejmujesz takie tematy i nie powiem bo nawet mi to zainponowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nie zmienia faktu,że walk nie oglądasz dla boksu tylko po to żeby pooglądać gołych,spoconych chłopów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ci zdradzę tajemnicę i sekret o którym wiedzą tylko koledzy. Jestem fatalnym bokserem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dziurawą garde,słaby balans,i gubię się pod naciskiem :D a operuję na zapasach. Szybko sprowadzam przeciwnika na ziemię i kończę duszeniami,dźwigniami i ewentualnie ciosami w parterze. Choć nie powiem bo też wygrywałem walki nokautując w stujce. Ale jednak wolę unikać wymiany ciosów. Pierdole później zęby na super glue kleić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×