Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

żartuję. Ale od paru dni nie ćwicze na siłce a całymi dniami jem "świństwa" typu kebaby,pizza,pączki,ciastka,słodycze. Niczego nie odpuszczę nawet zdechłej myszy ;) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli byś to zrobił to za żadne skarby świata nie został byś ucałowany przezemnie , ee ja nie wiem jak ludzie mogę jeść szczury ..chodzi mi o nie jako danie a nie np dlatego że zmusza ich sytacja finansowo życiową bo wiadomo w życiu nigdy nie idzie tak jak powinno a przynajmniej niektórym ,wracając do tematu :-) a fuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za żadne skarby? Nie bój nic,dobra bajera i sama byś się na mnie rzuciła :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robię sobie tydzień lub dwa przerwy :) ej a teraz mi powiedz. Co ci się bardziej podoba, mój przód czy plecy? :) pomijając twarz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pocieszaj się ,jeżeli zjadłabyś mysz żadna siłą nie popchnęła by mnie w twoje usta " Już nie zgrywaj takiej niedostępnej :D haha,no żartuję przecież.Za huja niezjadłbym myszy :D blleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh kobiety mają podobno słabość zarówno męskich do pleców jak i klatek,dlatego pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wtedy myślisz,że ja nic nie odpisałem i czekasz na mój post podczas gdy jest już napisany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"2godziny temu odłączyłam ją od ładowarki teraz już znowu jest słaba" ta nowa juz tak cięko się trzyma????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no właśnie masz tak samo?" Tak bo zawszę patrzę na godzine ostatniego posta a nie na ich liczbę :D ale jak już 5 min nie odpisujesz to sprawdzam czy nie napisałaś w tej samej minucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
le nam się gadka klei...odpisujesz raz na 10min.Na żywo to byśmy sobie chyba nie pogadali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadałabyś co 10min a w międzyczasie panowałaby niezręczna cisza :) lubię zapach czekolady i zapewne też polubiałbym zapach twoich włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"skąd te przemyślenia na temat włosów" skoro jestem przytulasek to częs to miałbym twarz blisko twojej twarzy,szyji i włosów. Więc musiałbym polubieć ich zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×