Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

ja tez nie jestem zbyt dobry we wkręcaniu. Chociaż nie powiem bo czasami mi wychodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niektóre kobiety są mistrzyniami w kłamaniu i manipulacji. Kłamią w żywe oczy a za plecami odpierdalają swoje :p haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurwa ale mi teraz doyebałaś pytanie :) szczerze? Nie myślałem nad tym. Chciałbym ojebać bank i być milionerem ale po co? Skoro tylko pare dni do końca. Chciałbym poznać wspaniałą dziewczynę,w której zakochałbym się. Tylko po co?skoro pare dni do końca. I tak wszystko po kolei. Po co mi coś co za chwilkę się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem . Trudne pytanie,nie myślałem nad tym. Po co mi jakieś fajne przeżycia skoro za pare dni stracę świadomość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęście,którego nawet nie będę mógł powspominać? Nigdy bym już nie poszedł na siłownie to pewne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. nie chodzi o wspomnienia chodzi o ten moment, który trwa, właśnie w tej chwili ...nie wiem jak z dziewczynami było/jest w twoim przypadku ale wiesz ,że przeżywasz piękne chwilę i jesteś szczęśliwy. Wiesz ,że to jest ostatnia szansa a ty ja wykorzystujesz w pełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i tak ale te kilka marnych dni to już mógłbym przeżyć bez tej namiastki szczęścia. A ty co byś zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze, to chciałabym poczuć ,że jestem dla kogoś tak cholernie ważna i cenna..i to nie jest tak ,że tego nie odczuwam,jak to powiedzieć..tzn chciałabym by docenił mnie ktoś "obcy" zobaczył we mnie coś wyjątkowego :-) ale namieszałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, ja chciałbym coś takiego poczuć ale skoro miałoby mi zostać pare dni to by mi to zwisało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag d
romowa wam się klei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romantyczni czy też nie. Jakby to były moje ostatnie dni to byłoby mi to obojętne czy je spedze zajebiście czy zwyczajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. Ale kupiłem sobie dzisiaj nową baterie do tel bo tamta już zajechana i szybko się rozładowuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile zapłaciłaś za baterie? Nikt się nie kapnął :p nie siedziałem aż tyle na tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pierrdol :) wolałbym zeby obudził się w tobie instynkt bezwzględnej gwałcicielki :p hehe Ja 32zł ile mas z amperogodzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może trochę chudszy,może bardziej miękki ale za to dłuższy :) możesz go wykorzystać :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja ci nie muszę na nic pozwalać :p dzisiaj łapke założyłem za łóżkiem to może ją złapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×