Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

Czuje,że zostałbym zamówiony do umycia okna a zostałbym wykorzystany do całkiem innych celów :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak serio jakbym miał taki wybór,spędzić jeden dzień z Tobą lub z którąś z wymienionych dziewczyn to bez wahania wybrałbym Ciebie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa full serwis, haha ej ale to by było ekonomiczne,patrz tu CENNIK: -zamówienie gościa do umycia okna-20/h -zamówienie gościa do innych celów :D -150zł/h haha,zamawiasz pod pretekstem umycia okien,płacisz 20zł a wykorzystujesz usługę wartą 150 hehehe :D żartuję oczywiście :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak serio jakbym miał taki wybór,spędzić jeden dzień z Tobą lub z którąś z wymienionych dziewczyn to bez wahania wybrałbym Ciebie :D bo uwierzę :D drogo się cenisz ..ale dobra ,biorę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz wierzyć,ja wiem swoje :p 20zł to drogo?? :D haha żartuję z tymi zamówieniami,nie jestem "chłopcem na telefon" haha :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"haha bez namysłu doliczyłam "usługę specjalną" hehe,czyli jesteś uczciwa i chcesz mieć wszystkie wpłaty uregulowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale podejrzewam ,że klientki by waliły do Ciebie drzwiami i oknami " hehe,nawet tymi nieumytymi pknami? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej to jednak mam pomysł na biznes,huuuuuuurraaaaaaa,będę bogaty :D haha,nie, śmieję,nigdy w życiu takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia na JOT jak Justyna Romeo na ER jak ROBERT (bo niby jestem do niego troche podobny) inicjały pasuję (trochę naciągane ale jest) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×