Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

hehe to jedna część mojego ciała bardzo by ci się niespodobała,oj bardzo :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka część? Powiem tylko tyle,że przez całą długość tej części ciała biegnie gruba żyła,która szczególnie się uwydatnia podczas erekcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha i ta żyła jest taka nabuzowana,a jak się ją dotnie palcem to takie uczucie jakbyś napompowany balonik ugniatała :D haha odrazu czuć,że tam płynie męska krew a nie jakieś dziadostwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ty jeszcze udajesz,że ci się to nie podoba a pewnie tam buźka aż sama się śmieje do telefonu ;) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam za 15min idę się kąpać to może za ten czas podniecenie z ciebie zejdzie :) (będę calutki golutki ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszy mi się też :) teraz czysty staś chętnie by przygarnął "swoją"czekoladkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to traktować jako "kosza"? Hahaha :D dobra nie to nie. Nie wiesz co tracisz podła żmijo! :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"miuosh-nie mamy skrzydeł" jakbym miał to bym przyleciał :) a tak to masz kiciusia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak ta ep-ka pelsona? Spoko czy do dupy bo nie wiem czy jutro ci liste z pelsonem wysyłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze pytanie jakie mi w życiu zadałaś "czy ten nick cię opisuje?" koks.steryd.brutal.kibol ;) haha jaka brutalna nazwa. Ale do rzeczy. Wiesz jak wyglądam,opisuje mnie czy nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe,nie,nie oczekiwałem raferatu.Moja wypowiedz miała mieć wydzwięk lekko sarkastyczny bo myślałem,że poszłaś spać.A Twojego posta nie zobaczyłem bo pisałem wtedy swojego :p i poszedłem spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe co nie zmienia faktu,że nie wygłądam jak kibol czyli nie do końca jestem w twoim typie :p haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×