Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rzodkiewka na bakterie

Temat dla tych ktorzy sie poddali i nie tylko

Polecane posty

Gość Rzodkiewka na bakterie
go dodawac mialo byc a nie ja. Ja musze konczyc, jutro do pracy. Zycze wszystkim milej nocy i dziekuje za wszystkie wypowiedzi sa bardzo cenne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiewka na bakterie
Widzialam, ze ktos pisal o tej chorobie juz wyslalam do tej osoby maila.:) Witam wszystkie kobitki;) Ja mam dzis na sniadanie paste z soczewicy z papryka i ziolkami do tego kielki soczewicy:)No i herbatka dzis na poprawe krazenia ziolowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiewka na bakterie
Nie pisalam o tym, ze mieso tez odstawilam z naszej diety, maz za dobre zachowanie czasami w nagrode dostanie mieso:P Chcialam Wam tez napisac ze z dnia na dzien czuje sie coraz lepiej, coraz wiecej mam sily fizycznej i coraz lepiej czuje sie psychicznie. Wczoraj po kapieli i dzis rano posmarowalam cialo i twarz olejem kokosowym, super nawilza skore i jak pieknie pachnie, maz mowil ze pachne jak kokosonka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieprzniczka, mi całkiem wyleciało z głowy, że mleko mozesz też zastapić mlekiem kozim, czytałam kiedyś o tym, zerknij z reszta sama http://www.kozie-mleko.netii.net/koza.html Najlpeiej mleko ograniczyc do minimum, no ale skoro masz malutka dziewczynke to w tej chwili mozesz jej podawac takie mleko. Dziewczyny macie tutaj tez książke do sciagniecia, pisałam o niej, też jest interesujaca. Sa tam tez przepisy, ale sa zbyt udziwione, i zeby dostac niektore produkty trzba było by sie bardzo natrudzic. Noo ale polecam, bo wartom poczytac, ja mam ja w domu i wracam do niej czesto. http://docs6.chomikuj.pl/298898419,PL,0,0,dieta-oczyszczaj%C4%85ca.pdf Warto przeczytać jeszcze tą książkę. http://chomikuj.pl/kawkax/+medycyna+inaczej/Clark+Hulda/Hulda+Clark+-+Kuracja+Zycia+wg+dr+Clark+%28ksiazka%29,354892133.doc Oczywiście wszytsko powolutku, nie wszystko na raz. Kiedyś napoiszę jakie książki, są warte polecenia, odnośnie zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiewka na bakterie
Nie umarl nie umarl:)Poki ja zyje temat tez bedzie zyl.:) Nie mialam w ostatnich dniach zbytnio czasu, poza kafeteria masz tez inne obowiazki, jak np. domowe, praca...;) Mam problem z jajnikami od kilku dni po odstawieniu antykoncepcji doustnej, bralam przez wiele lat, musze poszukac rozwiazania, bardzo mnie teraz bola.Przez lata ich praca zostala wstrzymana , troche czasu minie nim dojda do prawidlowej funkcji. Jesli chodzi o moj stan zdrowia jest coraz lepiej, nie odczuwam juz ucisku guzow, zmniejszaja sie kazde dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzniczka solniczka
Pomocna- no ja też wlaśnie pomyślałam o mleku kozim :) Pochwalę się- zakupiłam kiełkownicę i kilka paczuszek różnych kiełków :D Na razie wysiałam kapustę czerwoną i mieszankę pikantną, ale kupiłam też lucernę, sczypiorek i brokuła. Niestety naczytałam się mnóstwa niepochlebnych opinii na temat mojego typu kiełkownicy i teraz się boję, ze nasionka mi spleśnieją, więc dmucham na nie i chucham... Zobaczymy ;) A jak już wyrosną to napiszę które najbardziej przypadły mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj późnym wieczorem wróciliśmy z żoną z 2-dniowego szkolenia pewnej firmy suplementacyjnej. Mamy masę dobrych wiadomości dla ludzi z problemami zdrowotnym! Najważniejsza z nich to - Nieuleczalnych chorób niema, zdarza się jedynie brak czasu na ich wyleczenie. No i oczywiście brak chęci pacjenta sobie pomóc. Zapraszam osoby zainteresowane do rozmowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiewka na bakterie
Pieprzniczka ja tez mam kielkownice, ani razu kielki mi nie plesnialy, pamietaj ze niektore kielki maja taki bialy puszek mozesz myslec ze to plesn, ples tak nie wyglada, no i brzydko pachnie, to taki puszek jak wata cos do niej podobnego, szczegolnie kielki brokul maja taki meszek:)Nie martw sie nie beda Ci plesnialy, ja podlewam codziennie rano, woda z dna ktora zcieka po podlaniu podlewam kwiatki, pieknie po niej rosna, polecam Ci jesli masz kwiatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiewka na bakterie
stulatkowie.pl -pisz ja chetnie poczytam, dzis kiepski ruch w sklepie mam:/ Nie zarobie na "chleb" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzniczka solniczka
Rzodkiewko- w takim razie mnie pocieszyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiewka na bakterie
A kielkownice myje tylko w wodzie po zbiorach kielkowych;) Ja najbardziej nie lubie rzezuchy, ale jem bo zawiera jod tez w swoim skladzie a mi on bardzo potrzebny, jesli chodzi o jod to polecam tez pestki jablek 5, 6 pestek to dzienna dawka zapotrzebowania w jod, pije tez wode jodowana.To dla mojej chorej tarczycy oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaktak 39
ale co ty za głupoty piszesz tu ludziom ,chcesz żeby umarli ,nie pisz tak do nich pisz tak do siebie ,bo inni chcą żyć w przeciwieństwie do ciebie od siedmiu boleści znachorko ,skacząca po każdym temacie i pisząca swoje zielarskie czary -mary ...nie słuchajcie tej wiedzmy i jej giermka GONDY,SĄ NAWIEDZENI I PRZESZKADZAJĄ NA FORUM NASZYM POWAŻNYM O OPERACJI TARCZYCY!!!!!!!!!!!!! A TEN WĄTEK O dla tych co sie poddali i nie tylko to forum gdzie rzodkiewka na bakterie i gonda chcą by ludzie prędzej zeszli z tego świata ,nie wiem jak tepym trzeba być ,bez urazy aby w te ich brednie uwierzyć i jeszcze dziękować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama.25
Rzodkiewka pachnie jak kokosanka bu ba ha ha a maz dostaje mięso jak jest grzeczny ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaktak 39
DOKŁADNIE KAMA 25 -ludzie chcecie długo żyć przestańcie rzodkiewke żryć ...o przepraszam czytać to hoksztapler,dziwę sie że nie leczycie sie metodami medycyny tylko słuchacie zielarki na bakterie,hahaha,po ile wy macie lat ,rzodkiewa kurtyna opadła gonda żle ci wtórował ,skończ dawać ludziom chorym chore szanse ,że zioła wyleczą raka ,lepiej niech sie zoperują na sali operacyjnej zamiast soków i kiełek ,litości rzodkiew!gonda błagam lecz sie też !LUDZIE NIE SŁUCHAJCIE ICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mozna ludziom takie bzdury wciskać. Tylko sadzac po tutejszych wpisach wszyscy są zafacsynowania takimi szamańskimi medotami. Brak słów. Rozwalaja jedno forum to mozna rozwalić drugie. Jak równość to równość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
otco,OOOO BUNT,TYLKO ZE W POLSCE NIE MA SZAMANÓW,OCH CO ZA POMYŁKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama.25
Te ziólka i oleje całkowicie wypaczyły myslenie.Ludzie to sa osoby nawiedzone,zrą chwasty a na usg lataja do medykow i bo inaczej nawet nie wiedzieliby czy po drodze nie zgubili tarczycy.Opluwaja medycyne a jak trzeba zrobic morfologie to fruu do laboratorium.Jak trwoga to do Boga.To ludzie chorzy na głowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaktak 39
Nie umarl nie umarl Poki ja zyje temat tez bedzie zyl. Nie mialam w ostatnich dniach zbytnio czasu, poza kafeteria masz tez inne obowiazki, jak np. domowe, praca... ttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,przecież musisz jeszcze pisać głupoty na tarczycy ,ludzie operujcie sie nie pijcie syfu,syf to ci ludzie co mają chore głowy ,to psychopata w różnych nickach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś ty??? Szamanów nie ma??? A jak nazwać Wasze nawiedzone kółko wzajemnej adoracji. Przecież to zwykłe szamaństwo. Trzeba byc pozbawionym rozumu żeby bawić sie w takie hocki-klocki i udawać że sie leczy. Jeszcze pól biedy jak się "leczy" samego siebie. Gorzej jak sie ten kit wciska innym i doprowadza ich do zguby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama.25
GONDA I RZODKIEWKA TO JEDNO CIALO ktore wmawia takim samym jak oni ciemnote a rady sa ze sredniowiecza.NIe pozwolcie sie omamic durnymi ludzmi ktorzy twierdza ze maja po kilka fakultetow tylko do tej pory nie moga udowodnic z czego. Poczytacie na naszym forum ich wypowiedzi a przekonacie sie ze to prawie jak sekta działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie najsmieszniejsze jest to,że tak plują na lekarzy ale żeby wyniki kontrolne leciec zrobić to jakos to im nie przeszkadza. Wstrętna dwulicowość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
otco,NO NIE MA W POLSCE SZANOW ANI ZNACHORÓW SA TYLKO SPECJALISCI MEDYCYNY NATURALNEJ,NIE JEST NIC TU KITEM,TO CAŁA PEAWDA O CZŁOWIEKU ZNANA JUZ Z PRZED 3000L,I SKUTECZNIE STOSOWANA DO DZIS W KRAJACH WSCHODU O WYSOKIEJ CYWILIZACJI,OOO TAK,TRZEBA SIE TROSZKE INTERESOWAC,NIE PLESC GŁUPOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama.25
NOooo Gonda jeszcze powiedz ze z ciebie jest specj.medyc.nat. Jak z koziej d....y trąbka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
otco,JA NIE ROBIE ZADNYCH WYNIKÓW ,ANI KONTROLNYCH ANI POKONTROLNYCH,SAM SIE DIAGNOZUJE I WIEM CZEGO POTRZEBUJE,ZA WILKA JUZ WIEDZE POSIADAM,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaktak 39
jesli chodzi o jod to polecam tez pestki jablek 5, 6 pestek to dzienna dawka zapotrzebowania w jod, pije tez wode jodowana.To dla mojej chorej tarczycy oczywiscie jod pijesz?????????????????????????????????????????????????????? ale na pewno dawkowanie od lekarza ? boże co za bzdury wypisujesz ,jak ty masz chorą tarczyce ? pracujesz niby na chemioterapie sie szykujesz a ludziom soki i kiełki każesz wpieprz.....ć ,obłudna rzodkiewka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
kama.25,MOZESZ SOBIE OBRAZAC,TYLKO NA TYLE CIE TU STAĆ,ALE KTO ZNA SWOJA WARTOŚC,TO GO NIE WZRUSZY TAKA PAPLANINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama.25
Ludzie miejcie troche szacunku dla siebie i dla własdnego zdrowia i nie słuchajcie rad tych świrów.Leczcie sie i miejcie na uwadze ze Gonda vel Rzodkiewka swoimi radami działaja na wasza niekorzyść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×