Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rzodkiewka na bakterie

Temat dla tych ktorzy sie poddali i nie tylko

Polecane posty

Gość kama.25
Gonda A kto ci oglada hemoroidy ha ha ha rozumiem ze RZODKIEWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
kama.25,tak jasne tlumacz to sobie w ten sposób,sama nie zjem i drugiemu nie dam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
kama.25,ja nie mam hemoroidów,czyzbys i ta dolegliwosc miała:)hmmmm,to Ty wypinasz dupe na lekarza???hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama.25
Pewnie kiedys bede miec jak bede miec twoje lata to przeciez naturalna przypadłosc ale pojde do lekarza i mu wypnę bo jestem cywilizowana ty obłożysz d..e liscmi kapusty rozumiem bo fakultety ci nie pozwola na wizyte u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonda sam się diagnozujesz??? To jakoś kiepsko Ci to idzie bo choroby psychicznej nie potrafiłeś zdiagnozować... Ja proponuje jednak wizytę u psychiatry-i to dobrego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
otco,Ty nie mnie propuj wizyte u psychiatry ,tylko kamie i sobie,bedzie to bardziej potrzebna propozycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
Wy to macie jakas taka przepadłość,mijania sie z prawdą,hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama.25
Gonda powiedz mi czemu zamarła Rzodkiewka?czy juz wyczerpał sie repertuar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiewka na bakterie
Na calym swiecie jest wiele tysiecy przypadkow ludzi wyleczonych z chorob nieuleczalnych, wiele lekarzy uczonych leczy ludzi medycyna naturalna, wybitni biochemicy tacy jak np. http://www.tombak.pl/venus.html wyleczyl on nie jedna powazna i nieuleczalna chorobe, a dokladnie pomogl tym osobom uswiadomic sobie czym i kim sa. A tutaj jego slowa, cytuje Ludzi można, według mnie podzielić na "leniwych" i "pracowitych". "Leniwi" czekają na pomoc innych a troskę o swoje zdrowie składają na barki lekarzy, bioterapeutów itp. "Pracowici" natomiast chcą pomóc sobie sami i poznać przyczyny swoich chorób; nie zawsze jednak wiedzą jak to zrobić. "Leniwym" radzę zastanowić się nad starą wschodnią mądrością, która mówi: "Nikt nigdy nic nie robi, nie zaspokajając przy tym przede wszystkim swoich, a nie cudzych potrzeb." Nigdy więc nie należy oddawać bezmyślnie w ręce innych najcenniejszego co macie - życia i zdrowia. Nie traćcie Państwo czasu w bezowocnym oczekiwaniu na "cudowne ozdrowienie"; nikt nie zatroszczy się o Was lepiej niż wy sami. Tylko sami możecie uczynić się zdrowszymi. Trzeba jedynie wykazać wolę i upór, być bezlitosnym wobec własnego lenistwa, uzbroić się w wiedzę i szukać swojej drogi do zdrowia Profesor dr hab. (biochemik) Michał Tombak należy do światowej elity wybitnych specjalistów od naturalnych metod leczenia. Jest autorem bestsellerów poświęconych zdrowemu, aktywnemu i długiemu życiu. Swoje przemyślenia oparte na badaniach i doświadczeniach zawarł w książkach: "Jak żyć długo i zdrowo" "Uleczyć nieuleczalne" "Droga do zdrowia" "Czy można żyć 150 lat" Jego książki są rozchwytywane na całym świecie. Pisze w nich jak postępować by funkcjonować sprawnie przez długie lata, cieszyć się życiem, uwierzyć w możliwości i siły witalne własnego organizmu. Autor podkreśla, iż zdrowie to przede wszystkim ścisły związek tego co jemy, z tym jak oddychamy i jak dbamy o nasze ciało i psychikę. Niezwykle skuteczne a jednocześnie proste w wykonaniu są Jego przepisy na oczyszczanie organizmu oparte na tysiącletnich tradycjach naturalnej medycyny wschodu i zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama.25
Michał Tombak Skocz do: nawigacji, szukaj Michał Tombak (ur. 1953 w Karagandzie) - autor pseudonaukowych poradników o zdrowiu. Spis treści 1 Autor i uzdrowiciel 2 Kontrowersje 3 Przypisy 4 Bibliografia 5 Linki zewnętrzne Autor i uzdrowiciel W Rosji występował na estradzie od 1988 r. jako hipnotyzer i parapsycholog, następca jasnowidza Wolfa Messinga. Jego programy koncertowe miały tytuł Твои возможности, человек (Człowieku, twoje możliwości...) и Познай себя (Poznaj siebie). Jest autorem książek poświęconych zdrowiu i uzdrawianiu: Jak żyć długo i zdrowo Uleczyć nieuleczalne Droga do zdrowia Czy można żyć 150 lat Jego książki poświęcone zdrowiu zostały przetłumaczone na angielski, francuski, niemiecki, turecki. Oprócz publikacji prowadzi "kuracje oczyszczające", także w Kanadzie i USA. Od kilkunastu lat mieszka w Łodzi. Kontrowersje Star of life caution.svg Ten artykuł lub sekcja opisuje teorie, metody lub czynności niezgodne z obecną wiedzą medyczną. Podaje się za absolwenta biologii i chemii na Rosyjskim Uniwersytecie Państwowym, biochemika i przypisuje sobie posiadanie tytułów naukowych profesora dra hab., przy czym w Rosji występuje jako profesor z USA oraz podaje, że przez wiele lat (od 1986) był dyrektorem Naukowego Centrum Zdrowia w Moskwie i jest absolwentem Amerykańsko-Rosyjskiej Szkoły Hipnozy i Bioenergoterapii. W swoich książkach Tombak prezentuje liczne, sprzeczne z medycyną i dietetyką twierdzenia: u dorosłej osoby w jelicie grubym znajduje się od 8 do 15 kg kamieni kałowych, które człowiek nosi przez całe życie. Jelito grube jest na tyle zapełnione kamieniami, że wypiera ze swoich miejsc inne organy, utrudniając pracę wątrobie, nerkom i płucom Ścianki jelita grubego są pokryte korzonkami, które podobnie jak korzenie rośliny, wysysają do krwi pożyteczne substancje. Każda grupa korzonków odżywia odpowiedni organ. W istocie wchłanianie substancji odżywczych odbywa się w jelicie cienkim, a są one transportowane poprzez układ krwionośny bez pośrednictwa przeznaczonych poszczególnym narządom „korzonków woda gotowana to woda „martwa, poprzez gotowanie jest pozbawiona informacji „z głębin ziemi podział posiłków to: białka, węglowodany, tłuszcze i roślinne. Do węglowodanów autor zalicza np. ziemniaki nieujęte w zbiorze pokarmów roślinnych w sokach własnoręcznie wyciśniętych „znajduje się bardzo wiele pierwiastków chemicznych, które są nieznane jeszcze nauce nie trzeba jeść, by przeżyć potrzebny do życia azot człowiek może czerpać z powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiewka na bakterie
Re: niejaki Michal Tombak i jego dziela...IP: *.chello.pl Gość: hserwin07.04.02, 11:45 zarchiwizowany Mam wszystkie trzy,które ukazały sie na polskim rynku. Stosowałam na sobie wiele zalecanych przez niego specyfików. Np.dwa razy w roku "skorupkoterapie",która pomaga w leczeniu i profilaktyce ostoroporozy.Polega ona na zazywaniu od 0,5-1 g dziennie zmielonych skorupek jaj./wcześniej dobrze wyparzonych we wrzatku/popijac sokiem z cytryny. Ostatnio robiłam badanie na gęstośc kości.Pani doktor była mile zaskoczona,gdy okazało sie,wiek moich kości to ok.32-35lat a ja mam 48. Teraz robie przymiarke do oczyszczenia organizmu z kwasu moczowego za pomocą soku cytrynowego.Kuracja ta pomaga w nastepujacych chorobach:ostoroporozie,podagrze,chronicznym reumatyżmie,kamieniach żólciowych i narkowych ,anemii,dnie moczowej,cukrzycy,nadwadze,nadcisnieniu,katarze żoładka,chorobach wątroby i niektórych chorobach nerwowych. Może jest ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama.25
A nie lepiej jak uryny popijesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
kama.25,no ok urynoterapia tez ma sens,ale nie kazdy moze ja stosowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtakta39
powiem po swojemu ...ja pierdo.....e LUDZIE ten cały wątek jest chory jak i jego założyciele ,chyba tylko ktoś naprawdę chory i z przerzutami może tego słuchać co te dwa debile tu w wypocinach swych piszą ,nie obrażam ludzi z przerzutami ,ale jeśli chcecie żyć odpuśccie wiarę w te paplaninę ,proszę was i to forum vel wątek ,proszę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtakta39
rzodkiewka takaś mądra a linkami z netu sypiesz,iditko/idioto,słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtakta39
świetnie się bawie, dawajcie jeszcze gonda vel rzodkiewka ,kiużwa świetny wątek dla dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtakta39
nie odpuszcze ,może kogoś uratuje przed wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtakta39
gdzie są wasi zwolennicy ,czyżby było im wstyd i przejrzawszy na oczy ,uciekli a tyle żyli w kłamstwie,ale już po wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiewka na bakterie
Autor tego filmu tez jest pewnie nawiedzony...jest tysiace takich osob, nie tylko ja nie tylko Gonda czy Pomocna dlon, ale skad mozecie wiedziec o tym , skoro was interesuje tylko i wylacznie operacja chorej tarczycy.Nikt Was nie namawia i mozecie zrobic ze swoim cialem co chcecie, innych nie zmuszajcie, kazdy sam moze wybrac metode leczenia, a jest ich wiele nie tylko operacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiewka na bakterie
Rzucialam tez moje wyniki badan z USG, tam jest bardzo widoczna zmiana i bardzo widoczna poprawa, ale Ty jestes slepa wiec tego nie widzisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtakta39
Autor tego filmu tez jest pewnie nawiedzony.-------------TAK JAK WY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtakta39
slepa to jesteś ty bo piszesz i wklejasz po omacku byle gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtakta39
ślepa to jesteś ty bo piszesz i wklejasz po omacku byle gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtakta39
normalni ludzie ? dlaczego zamilkliście ? już nie wierzycie swoim guru ?nie bronicie ? no chyba ,że tEN cały wątek pisał "zdolny inaczej" GONDA VEL RZODKIEWA:) HAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtakta39
I W DUPIE MAM TWOJE WYNIKI USG ,JESTEŚ KŁAMCĄ I JUŻ THE END

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja. Popatrzcie dziewczyny co tu sie dzieje? Tylu "zwolenników" było tych ziółek a teraz pisze głownie tylko Gonda i kilka postów dorzuciła rzodkiewka. Teraz jasno widać że cały ta wymiana zdań to posty tylko jednej osoby. No bo nagle sobie gonda nie jest w stanie poradzić i za kazdym razem zmieniać swój nick. Podszywać sie pod dwie osoby jednoczesnie to mniej problematyczne niż pod kilka które tworzą wielbicieli ziółek. Tym bardziej że kilka "osób" które tutaj piszą maja utworzone konta czyli piszą na czarno a to oznacza że trzeba wpisywać hasło przed wysłaniem posta.A to juz jest uciązliwe i chłopina nie ogarnia tego Ha ha ha-sam sie wyłozył... Oczywiscie za jakiś czas pojawi sie wpis jakiegos zwolennika pod którego gonda sie podszyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiewka na bakterie
Ojtaktak39-Wiesz jaki masz problem?Sama nic zrobic nie potrafisz ze swoim zdrowiem, liczysz tylko i wylacznie na pomoc lekarzy, nie myslisz nawet o tym, ze moze mozna cos zrobic samemu.Nigdy przenigdy nie bedziesz rozumiala mnie ani osob ktore mysla podobnie, dlatego ze nadal nie jestes swiadoma kim jestes i czym jestes.Pisalas o cywilizacji, z nia Ty jestes daleko daleko...jak wiekszosc Polakow, dlatego do Ciebie niedociera. Ja zanim zaczelam zmiane diety, nie wiedzialam wtedy tyle co dzis, mimo tego leki odstawilam, a wiesz dlaczego?Bo przestalam wierzyc w ich dzialanie, dlaczego?byly przepisane na moje dolegliwosci, bralam je latami, dlaczego pomagaly tylko na chwile??dlaczego mnie nie wyleczaly??skoro lekarz mowil ze to lek na to to dlaczego on nie dzialal??Dlaczego w ulotkach jest tak dobitnie opisane jak potrafia leki zaszkodzic...dlaczego ludzie maja to w dooopie?Mimo tego ze wiedza o ich szkodliwosciach nadal je jedza, ja tez tak robilam, bo zwyzczajnie tak jak Ty teraz nie bylam swiadoma.Nie widzialam wczesniej filmow o osobach wyleczonych natura, odstawialam leki dlatego, bo zamiast mi pomagac szkodzily, przez nie mam powiekszona i stluszczona watrobe, ktora tez musze wyleczyc.Tak mam stluszczenie watroby i jest tez powiekszone, miedzy innymi przez leki ktore przepisywali mi latami lekarze.Nie masz zadnych argumentow i nic sensownego poza prymityzmem nie potrafisz napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakie to wszystko proste. Lekarze studiuja 6 lat i potem musza sie dokształcac przez całe zycie a rzodkiewka zgłebiła tajniki swego ciała i potrafi sie leczyć w niespełna 3 miesiace. No cud!!! Jak nic Cud!!! Rzodkiewka wrzuć jeszcze jakis tekst ściagniety z internetu a TY gonda dorzuć link do jakiegoś filmiku z You tube. Śmiech to zdrowie. Lubię sie pośmiać... A ten watek jest lepszy niż niejeden kabaret...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×