Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rzodkiewka na bakterie

Temat dla tych ktorzy sie poddali i nie tylko

Polecane posty

No no...gabinet...10 osób...a potem sie obudziłem cały mokry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
A róbcie sobie jaja,mnie to wali,ja pomagam normaknym ludziom takim co chca sobie pomóc a nie jakis zakłamanym wulgarnym niedowiarka,którzy wszedzie wesza podstęp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaktak39
ja wszystko lecze,jakis zdziwiny pazdziernik jestes ty !! co ty piszesz ,jak na spidzie jakimś ,o co ci kaman? weż se zwal i ci ulży albo idz na kamerki zboku i znachorze od 7 boleści ,chrom badają a on wyleczył nim cukrzyce ,ty se mózg wylecz rzodkiewką debilu i proszę tak do mnie nie pisac ,prosze pisać do innych a najlepiej do swych pseudo fanów z wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiewka na bakterie
oj taktak39-jestes zalosna, nie tylko pusta ale tez zalosna!Zal mi Ciebie, szczerze mi Ciebie zal! Gonda bardzo cenna rada, mam znajoma ktora od lat choruje na cukrzyce, wiec jej przesle strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
Bardzo dobrym "modelem klinicznym" do oceny wpływu różnych związków na organizm jest odżywianie pozajelitowe. Suplementacja chromu u pacjentów z cukrzycą odżywianych pozajelitowo powoduje złagodzenie objawów cukrzycy, w tym także neuropatii. Jednocześnie, obserwowano zmniejszenie zapotrzebowania na insulinę egzogenną. W ostatnich latach udowodniono, że chrom odgrywa pozytywną rolę w takich schorzeniach, jak: cukrzyca typu 2., cukrzyca ciężarnych, cukrzyca steroidozależna oraz upośledzona tolerancja glukozy. U osób chorujących na cukrzycę obserwuje się zaburzoną gospodarkę chromem. Wchłanianie chromu u tych chorych jest zwiększone, jednocześnie wzrasta wydalanie chromu z moczem. Wynika to z zaburzonej utylizacji tego pierwiastka (podwyższone stężenie chromu w surowicy i moczu, obniżone w tkankach) (Anderson, 1997)." "Mechanizm biochemiczny oddziaływania chromu na gospodarkę węglowodanową został dobrze poznany. Niskocząsteczkowy element wiążący chrom zwiększa aktywność enzymu odpowiedzialnego za aktywację podjednostki beta receptora insulinowego. Chrom hamuje także enzym, który inaktywuje receptor insulinowy. Ponadto zwiększa utylizację glukozy i wrażliwość komórek beta trzustki. Można więc powiedzieć, że chrom współdziała z insuliną bądź "promuje" jej działanie. Dlatego też połączenie chromu organicznego z niacyną i innymi aminokwasami określa się terminem Czynnik Tolerancji Glukozy (GTF) (Anderson, 1999)." "Znaczenie uzupełniania poziomu chromu u pacjentów z cukrzycą typu 2. potwierdzono w około 40 publikacjach. Na podstawie wyników badań oraz danych z piśmiennictwa z całą pewnością można stwierdzić, że suplementacja chromu jest korzystna u pacjentów z cukrzycą oraz zaburzoną tolerancją glukozy." "Bardzo ważne jest stosowanie odpowiedniego preparatu chromu. Ponieważ chrom organiczny jest bez porównania lepiej przyswajalny niż nieorganiczny, tylko taka postać tego pierwiastka powinna być zalecana do użycia."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaktak39
OTCO ZAPODAŁAŚ DZIEWCZYNO:) MĄDRA DZIEWCZYNKA GŁUPOL GONDOLA 2:0 DLA NAS :) TEPOLU KOMPUTER TO TY MASZ W ZESZYCIE NARYSOWANY KREDKAMI ,SIEDZISZ W KAFEJCE ,ŻŁOPIESZ KAWE ,W MORDZIE PET I BAZGRZESZ JAK BEZDOMNA SIEROTA Z POD BIEDRONKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonda ja nie wiem czy na Ciebie policji nie nasłać. Bo moze Ty jakieś dopalacze oferujesz w swoim gabinecie. Ciężka sprawa... Treść Twoich postów dobitnie świadczy że Ty jesteś na wiecznym haju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama.25
Gonda A płacisz podatek w Urzedzie skarbowym??? czy lecisz po cichu.::):):) Wiesz ja kiedys byłam w takim "gabinecie",poza miastem,prawie na dobrej wsi,zawiozłam tam kuzyna bo mial problem z dyskiem.Powiedziano nam ze jest tam facet ktory cos tam mu nastawi.Pojechałam tam z nim,wyszedł na ganek wsiowy chłop i wziąl nas do gabinetu tak przynajmniej nazwał to cos .Wiesz ręće mi opadły jak otworzył buzie i co probował kuzynowi chciec zrobic,zabrałam go od tego chłopa bo zabawiał sie widac ludzkim zdrowiem,chciał sie dorobic bo nie mial widac innej pracy a ciemnych ludzi jest duzo wiec mozna im wciskac kit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
ojtaktak39,prosze bardzo,debilu,wylecz sobie mózg,jezeli nie jest jeszcze za pozno:) he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama.25
A jakie robisz zabiegi bo niektorzy uzdrowiciele nawet proponuja seks bo mowia ze odrazu kobita bedzie zdrowa i sa ponoc chetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
kama.25,tak Kama tak,zycie ludzkie rózne zna przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
kama.25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale jednak konwersacja Gondy z nami ma pozyteczny wpływ na niego. Pierwszy raz napisał mózg poprawnie. Jeszcze trochę i chłopina zacznie bez błedów dzieki nam pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaktak39
Bardzo dobrym "modelem klinicznym" do oceny wpływu różnych związków na organizm jest odżywianie pozajelitowe. Suplementacja chromu u pacjentów z cukrzycą odżywianych pozajelitowo powoduje złagodzenie objawów cukrzycy, w tym także neuropatii. Jednocześnie, obserwowano zmniejszenie zapotrzebowania na insulinę egzogenną. W ostatnich latach udowodniono, że chrom odgrywa pozytywną rolę w takich schorzeniach, jak: cukrzyca typu 2., cukrzyca ciężarnych, cukrzyca steroidozależna oraz upośledzona tolerancja glukozy. U osób chorujących na cukrzycę obserwuje się zaburzoną gospodarkę chromem. Wchłanianie chromu u tych chorych jest zwiększone, jednocześnie wzrasta wydalanie chromu z moczem. Wynika to z zaburzonej utylizacji tego pierwiastka (podwyższone stężenie chromu w surowicy i moczu, obniżone w tkankach) (Anderson, 1997)." "Mechanizm biochemiczny oddziaływania chromu na gospodarkę węglowodanową został dobrze poznany. Niskocząsteczkowy element wiążący chrom zwiększa aktywność enzymu odpowiedzialnego za aktywację podjednostki beta receptora insulinowego. Chrom hamuje także enzym, który inaktywuje receptor insulinowy. Ponadto zwiększa utylizację glukozy i wrażliwość komórek beta trzustki. Można więc powiedzieć, że chrom współdziała z insuliną bądź "promuje" jej działanie. Dlatego też połączenie chromu organicznego z niacyną i innymi aminokwasami określa się terminem Czynnik Tolerancji Glukozy (GTF) (Anderson, 1999)." "Znaczenie uzupełniania poziomu chromu u pacjentów z cukrzycą typu 2. potwierdzono w około 40 publikacjach. Na podstawie wyników badań oraz danych z piśmiennictwa z całą pewnością można stwierdzić, że suplementacja chromu jest korzystna u pacjentów z cukrzycą oraz zaburzoną tolerancją glukozy." "Bardzo ważne jest stosowanie odpowiedniego preparatu chromu. Ponieważ chrom organiczny jest bez porównania lepiej przyswajalny niż nieorganiczny, tylko taka postać tego pierwiastka powinna być zalecana do użycia." w dupsko to se wsadz ,ale masz piekny wątek ,ciekawe ile tu teraz do ciebie przyjdzie po porade debilu,wlkeić to se możesz gume od gaci do legitymacji gówniarzy jeden ,do nas prosze na Pani ,dzieciaku ...rodzice wiedzą co czynisz czy ich tak wyleczyłeś ,ze zapomnieli ,że cię mają i z kąd są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
Bardzo dobrym "modelem klinicznym" do oceny wpływu różnych związków na organizm jest odżywianie pozajelitowe. Suplementacja chromu u pacjentów z cukrzycą odżywianych pozajelitowo powoduje złagodzenie objawów cukrzycy, w tym także neuropatii. Jednocześnie, obserwowano zmniejszenie zapotrzebowania na insulinę egzogenną. W ostatnich latach udowodniono, że chrom odgrywa pozytywną rolę w takich schorzeniach, jak: cukrzyca typu 2., cukrzyca ciężarnych, cukrzyca steroidozależna oraz upośledzona tolerancja glukozy. U osób chorujących na cukrzycę obserwuje się zaburzoną gospodarkę chromem. Wchłanianie chromu u tych chorych jest zwiększone, jednocześnie wzrasta wydalanie chromu z moczem. Wynika to z zaburzonej utylizacji tego pierwiastka (podwyższone stężenie chromu w surowicy i moczu, obniżone w tkankach) (Anderson, 1997)." "Mechanizm biochemiczny oddziaływania chromu na gospodarkę węglowodanową został dobrze poznany. Niskocząsteczkowy element wiążący chrom zwiększa aktywność enzymu odpowiedzialnego za aktywację podjednostki beta receptora insulinowego. Chrom hamuje także enzym, który inaktywuje receptor insulinowy. Ponadto zwiększa utylizację glukozy i wrażliwość komórek beta trzustki. Można więc powiedzieć, że chrom współdziała z insuliną bądź "promuje" jej działanie. Dlatego też połączenie chromu organicznego z niacyną i innymi aminokwasami określa się terminem Czynnik Tolerancji Glukozy (GTF) (Anderson, 1999)." "Znaczenie uzupełniania poziomu chromu u pacjentów z cukrzycą typu 2. potwierdzono w około 40 publikacjach. Na podstawie wyników badań oraz danych z piśmiennictwa z całą pewnością można stwierdzić, że suplementacja chromu jest korzystna u pacjentów z cukrzycą oraz zaburzoną tolerancją glukozy." "Bardzo ważne jest stosowanie odpowiedniego preparatu chromu. Ponieważ chrom organiczny jest bez porównania lepiej przyswajalny niż nieorganiczny, tylko taka postać tego pierwiastka powinna być za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama.25
otco Zobaczycie ze dzieki nam to Gonda zrobi doktorat z med.niekonwencj. i to bez błędów. ZACZYNAM GO LUBIC,NAPRAWDE GONDA JESTES WIELKI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
ojtaktak39 w dupsko to se wsadz ,ale masz piekny wątek ,ciekawe ile tu teraz do ciebie przyjdzie po porade debilu,wlkeić to se możesz gume od gaci do legitymacji gówniarzy jeden ,do nas prosze na Pani ,dzieciaku ...rodzice wiedzą co czynisz czy ich tak wyleczyłeś ,ze zapomnieli ,że cię mają i z kąd są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaktak39
jeszcze trochę i dzieki nam powie przez pomyłke prawde kim jest i przeprosi Ładne Damy ,tłuczku...ile cie w łeb w dzieciństwie walili o ściane bo chciałes babcie chromem zabić od małego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonda i po co to kopiujesz ze strony którą podałeś??? My w przeciwieństwie do Ciebie umiemy czytać ze zrozumieniem-wystczył link do strony i tam to wszystko pisze. Mie ma sensu powtarzać. No chyba że TY sie jakasz i tak musisz-to co innego-przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaktak39
w dupsko to se wsadz ,ale masz piekny wątek ,ciekawe ile tu teraz do ciebie przyjdzie po porade debilu,wlkeić to se możesz gume od gaci do legitymacji gówniarzy jeden ,do nas prosze na Pani ,dzieciaku ...rodzice wiedzą co czynisz czy ich tak wyleczyłeś ,ze zapomnieli ,że cię mają i z kąd są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
ojtaktak39 jeszcze trochę i dzieki nam powie przez pomyłke prawde kim jest i przeprosi Ładne Damy ,tłuczku...ile cie w łeb w dzieciństwie walili o ściane bo chciałes babcie chromem zabić od małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama.25
Moim marzeniem jest pogadac z GONDA w cztery oczy :):):): wiem ze to niemozliwe od zaraz ,ale niech poda adres gabinetu to sie pofatyguję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiewka na bakterie
"Tarczycowe Panienki" Caly czas obserwuje to o czym piszecie, nic na temat ani w moim temacie ani w waszym , albo piszecie o ubezpieczeniach i o kasie, albo wyzywacie i jestescie prymitywne, szczegolnie jedna z was.Niczego nie wnosicie ani w swoim ani w moim temacie.brakuje wam argumentow dlatego zaczynacie wyzywac.Pisze jeszcze raz, jest na swiecie tysiace ludzi ktorzy naturalna medycyna uratowali swoje zycie, wielu z tych ludzi napisalo ksiazki, wszystko poparte badaniami lekarskimi, to nie nawiedzeni ludzie , normalni ludzie ktorzy uswiadomili sobie czym jest natura czlowieka. To wrecz idiotyzm nie sprobowac jesli cenna ma byc wyzdrowienie! Ale chemie leki ktore zawieraja mase chemii chetnie zajadacie...jaka w tym logika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
ojtaktak39 w dupsko to se wsadz ,ale masz piekny wątek ,ciekawe ile tu teraz do ciebie przyjdzie po porade debilu,wlkeić to se możesz gume od gaci do legitymacji gówniarzy jeden ,do nas prosze na Pani ,dzieciaku ...rodzice wiedzą co czynisz czy ich tak wyleczyłeś ,ze zapomnieli ,że cię mają i z kąd są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny,dobranoc. Ale mi sie bedzie dobrze spało-juz dawno sie tak nie usmiałam. Do jutra. Nie rozpisujcie sie tutaj za bardzo zebym nie miała za duzych zaległosci w lekturze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaktak39
w dupsko to sę wsadż ,ale masz piekny wątek ,ciekawe ile tu teraz do ciebie przyjdzie po porade debilu,wlkeić to se możesz gume od gaci do legitymacji gówniarzu jeden ,do nas prosze na Pani ,dzieciaku ...rodzice wiedzą co czynisz czy ich tak wyleczyłeś ,ze zapomnieli ,że cię mają ,NA PANIE DO NAS ,ĆWOKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama.25
Rzodkiewka na bakterie A co ty Rzodkiewka tak ciągle oo tej chemii piszesz.Ja tam nie łykam zadnych tabletek a i niepotrzebne sa mi ziólka no chyba ze mam niestrawnosc na głupote ludzka to wypijam miętę.Co mam sie leczyc na wszelki wypadek????????????????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
ojtaktak39,w dupsko to sę wsadż ,ale masz piekny wątek ,ciekawe ile tu teraz do ciebie przyjdzie po porade debilu,wlkeić to se możesz gume od gaci do legitymacji gówniarzu jeden ,do nas prosze na Pani ,dzieciaku ...rodzice wiedzą co czynisz czy ich tak wyleczyłeś ,ze zapomnieli ,że cię mają ,NA PANIE DO NAS ,ĆWOKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaktak39
ZNIŻAMY SIE DO WASZEGO POZIOMU I TAKI SAM POZIOM PREZENTUJEMY TU NA TYM "MĄDRYM "PRZECIE WĄTKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×