Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rzodkiewka na bakterie

Temat dla tych ktorzy sie poddali i nie tylko

Polecane posty

Doskonały filmik,doskonały... A najbardziej podoba mi sie ten komentarz "Jak poszukac na youtube to wszedzie sa cudowne metody leczenia raka. Jak by tak bylo to np: Steve Jobs by sobie dalej zyl, a jednak umarl. Moze nie mial youtuba ?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiewka na bakterie
Ja postanowialm walczyc z choroba i postanowilam ja pokonac, Ty postanowilas czy Wy podjac sie operacji i ok, to Wasz wybor.jestescie obecnie na moim temacie, ja w nim moge pisac o moich metodach ile chce a czy wam sie podoba to czy nie, to juz wasz problem.Brak wam argumentow, na calym swiecie takich nawiedzonych wyleczonych jest tysiace poza Polska jest wiele innych panstw, wiele kontynentow a wnich tysiace takich jak to mowicie "nawiedzonych" Poza tym wy myslicie caly czas ze to takie proste zmienic diete i jak to piszecie jesc ziolka i soczki, sprobujcie a zobaczycie ile pracy przy tym trzeba, ale z tego co juz o was wiem jestescie zbyt leniwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtakta39
Ojtaktak39-Wiesz jaki masz problem?Sama nic zrobic nie potrafisz ze swoim zdrowiem, liczysz tylko i wylacznie na pomoc lekarzy, nie myslisz nawet o tym, ze moze mozna cos zrobic samemu.Nigdy przenigdy nie bedziesz rozumiala mnie ani osob ktore mysla podobnie, dlatego ze nadal nie jestes swiadoma kim jestes i czym jestes.Pisalas o cywilizacji, z nia Ty jestes daleko daleko...jak wiekszosc Polakow, dlatego do Ciebie niedociera. Ja zanim zaczelam zmiane diety, nie wiedzialam wtedy tyle co dzis, mimo tego leki odstawilam, a wiesz dlaczego?Bo przestalam wierzyc w ich dzialanie, dlaczego?byly przepisane na moje dolegliwosci, bralam je latami, dlaczego pomagaly tylko na chwile??dlaczego mnie nie wyleczaly??skoro lekarz mowil ze to lek na to to dlaczego on nie dzialal??Dlaczego w ulotkach jest tak dobitnie opisane jak potrafia leki zaszkodzic...dlaczego ludzie maja to w dooopie?Mimo tego ze wiedza o ich szkodliwosciach nadal je jedza, ja tez tak robilam, bo zwyzczajnie tak jak Ty teraz nie bylam swiadoma.Nie widzialam wczesniej filmow o osobach wyleczonych natura, odstawialam leki dlatego, bo zamiast mi pomagac szkodzily, przez nie mam powiekszona i stluszczona watrobe, ktora tez musze wyleczyc.Tak mam stluszczenie watroby i jest tez powiekszone, miedzy innymi przez leki ktore przepisywali mi latami lekarze.Nie masz zadnych argumentow i nic sensownego poza prymityzmem nie potrafisz napisac. WĄTEK JEDEJ OSOBY ,ZERO GOŚCI ,DEBILU JEDEN ZEJDZ ZE MNIE BO INACZEJ TO ZAŁATWIE ,TWOJĄ WŁASNA BRONIĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 października 2011 roku odszedł w wieku 56 lat Steve Jobs, jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci przełomu XX i XXI wieku, znany każdemu, kto choć na chwilę zetknął się z produktami firmy Apple. Dlaczego Steve Jobs ma coś wspólnego z hubą, tołpą, vilcacorą, b17 i im podobnymi?! "Wielki innowator" od 7 lat zmagał się ze zmorą onkologii, chorobą rokującą wyjątkowo źle. Chodzi o nowotwór trzustki. Facet, którego konto pękało w szwach, spotykający się na obiadach z prezydentem Stanów Zjednoczonych, mający za przyjaciół szefów Microsoftu, Google, Facebook'a nie mógł poddać się cudownej kuracji?! Otóż nie mógł! Nie dziwne jest, że osoba osiągająca taki sukces w biznesie ma trochę oleju w głowie i szamańskich metod zdzierania pieniędzy od rozpaczliwie pragnących zdrowia chorych chwytać się nie będzie. Nie możemy zaprzeczyć, w jego leczeniu wykorzystano wszystko co możliwe, także możliwe "nie oficjalnie". Dlatego od rozpoznania do śmierci minęło 7 lat a nie 7 miesięcy. Ale nic na Świecie nie spowoduje, że zaawansowane nowotwory można wyleczyć robiąc sobie dziurę w nodze i wkładając w nie brudne, pospolite ziarno. post ku przemyśleniom, żeby nikt już nigdy nie wpadł na pomysł stosowania wszystkich wspomnianych badziewi. Żeby nikt już nie myślał "a może jednak?" To wszakże czysta głupota i zaślepienie umysłu... Miliarder nie wygrał a zwykły człowiek wygra z pomocą pani Kazi z bazaru i jej specyfiku?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewka dostrzegasz wreszcie o co chodzi??? napisałas że Ty wybrałas taka metodę i to jest TWój temat i mozesz w nim o tej metodzie pisać. I to jest meritum sprawy. Ty wybrałaś ziółka a my operację. Wiec daj nam spokojnie dyskutowaćc w wątku o operacji a Ty pisz sobie w tym watku do woli z Gonda i Wam podobnymi skoro Was to interesuje. Zrozumcie wreszcie,że nie chcemy abyście nas uświadamiały w watku o operacji pisząc cały czas o ziółkach bo nas to nie interesuje. Czy to tak cięzko pojąć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaktak39
wierz mi ,oni tego nie ogarniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jedno przeszkadza drugiemu
zwolennicy operacji, nie pomysleliscie, ze przydaloby sie pomoc organizmowi? Wzmocnic go sokami, zregenerowac, oczyscic? Chyba nie watpicie, ze zdrowe odzywienie ma tu kluczowa role. No tak, na to nie zwracaja uwagi lekarze, wypisuja tylko tony lekarstw, a wy je bezwolnie bierzecie. Nie trzeba wielkiej wiedzy, tylko odrobine zdrowego rozsadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojtaktak39- dokładnie, my tego nie ogarniamy, bo to trudno jest ogarnąć tak wielką głupotę. Ciężko jest zroumieć, że ktoś może być, aż tak ślepy. W waszym mniemaniu to my jesteśmy bandą głupków, więc jesteśmy kwita. A co do wypowiadania się w róznego rodzaju tematach to chyba każdy ma prawo wygłosić swoje zdanie, noo chyba, że się mylę ??? Forum jest po to żeby móc prowadzić ciekawe rozmowy o przedstawiać sowje poglądy, więc bardzo Cię proszę, nie pouczaj nikogo, gdzie kto ma się wypowiadać. Tobie czy Twojemu koledze, nikt nie zabrania pisać w tym temacie, tylko bardzo was proszę, nie wpadajcie tutaj jak banda karków na zadymę, ale przedstawiece swoje, zdanie czy argumenty, a będzie to wstępem do ciekawej rozmowy, bo takie przepychanki nikogo tutaj nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. ja nie twierdzę,że nie mozna połaczyć jednej metody z drugą ale... świadome rezygnowanie z leczenia akademicckiego na rzecz innych metod to niestety utopia. Co do naszego pojawienia sie w tym watku to jest zobrazowanie tego co Gonda i Rzodkiewka robia w wątku dotyczącym operacji tarczycy. Wielokrotnie pisałyśmy,że nie interesują nas te metody i tak jak Wy macie prawo pić soczki i ziółka i rezygnować z operacji tak my mamy prawo nie rezygnować z operacji na rzecz soczków i ziół. Niech kazdy trzyma sie swojego wątku i sprawa ucichnie. Czy to tak trudno zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C.,.,
GONDA-pisałeś kiedyś że ywlczyłeś swoją mame z cukrzycy, pisałeś coś o chromie, napiszesz coś więcej ? albo dasz jakiś link gdzie można poczytać o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaktak39
ja jebie gonda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaktak39
ty C ty masz cukrzyce mózgu,złamasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ojtaktak Widzę,że Ty też poszukujesz skutecznego lekarstwa na raka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaktak39
Oczywiście rola chromu w gospodarce węglowodanowej nie jest poznana do końca, dlatego prowadzi się szereg badań nad preparatami zawierającymi chrom, co pozwoli to w przyszłości na jeszcze lepsze poznanie znaczenia tego pierwiastka dla ludzkiego organizmu." TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,GONDA ,TO DUŻO MÓWI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
ojtaktak39,co pierdolisz Gonda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
ojtaktak39,co pierdolisz Gonda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaktak39
OTCO co ja bym zrobiła bez tego wątku ,zdechałabym ,a dzieki gondoli ciągne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojtaktak no dajże spokój... cukrzycę już leczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
ojtaktak39,a to Ty jestes świadkiem jehwe???bo czytasz wycinki tekstów które Ci najbardziej pasują zeby komus dokopać????Ja to sprawdziłem ,wiem ze działa i koniec gadania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde muszę to koniecznie mojej cioci powiedziec bo Ona biedna tyle lat z cukrzycą bezskutecznie walczy a tu takie jaja. No biedna nie ma niternetu i Gondy nie zna to dlatego leczenie bezskuteczne:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaktak39
co pierdolisz gonda ,głosniej ,złamasie jak kogoś nie trawię to nie przebieram ,jełopie zakuty gdzie są kurwa twoi wierni????????????????????????????????????????????????????????????????????? może teraz wymyśl fana o ksywce D,hahahahahaha,ja pierdole gondola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
otco,jak to cukrzyce juz lecze,ja wszystko lecze,jakis zdziwiny pazdziernik jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
ojtaktak39,Ty kolezko nie pierdol tylko sie ucz,moze cos Ci do tego zakutego łba wpadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama.25
PTYANIE DO GONDY Jak to jest ze człowiek z "tyloma fakultetami" siedzi od rana do nocy na forum... Wydaje mi sie ze tak "wykształceni" ludzie maja jakies ambitne zajęcia a tutaj ten człowiek jazgocze z kobitkami od rana do nocy..Cos mi tu nie pasuje albo to stary piernik emeryt albo bezrobotny z defektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaktak39
ide stąd bo tu wali gnojem i słomą z butów felczera od krów GONDOLI ,PA TROLU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja piernicze . A umarłych wskrzeszasz? Ave Gonda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama.25
ojtaktak39 Błagam ,przestan bo majty bede miec mokre ze smiechu :):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
kama.25,oj nie prawda w gabinecie mam kompa i w wolnych chwilach cos naskrobie,:)dzis było ponad 10 osób,kazdemy poswieciłem ok 40 minut tyle własnie trwa diagnoza z zabiegiem,spokojnie o moje fakultety,sprawdzaja sie doskonale w praktyce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×