Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rzodkiewka na bakterie

Temat dla tych ktorzy sie poddali i nie tylko

Polecane posty

Gość Gonda
ojtaktak39,TYLKO NAJCIEKAWSZE JEST TO,ZE JUZ LEZYSZ TAK NISKO ZE WIDZISZ OD SPODU DNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
ojtaktak39,WIEC GDZIE TY JUZ CHCESZ SIE ZNIZAĆ????HMMMMM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaktak39
zanim ja zobacze od spodu dno to ty zobaczysz moja piąche przed nosem ,małolacie,mleko pod noskiem a skacze jak pchła...przez kolano bym wzieła i dupe zlała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
ojtaktak39,I tak to jest,tak to juz jest,wszyscy jestesmy jednością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama.25
ojtaktak39 Nie denerwuj sie,szkoda zdrowia to to zawsze bedzie mącić bo taka przyjął tutaj rolę,nie pracuje,nie uczy sie ma kompleksy i robi z siebie doktora po kilkoma nickami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
kama.25,ja sie tam nie denerwuje bo nie ma czym ludzie sa rózni kwadratowi i podłuzni:)zawsze tak było,jest i bedzie:)nie ma co tu filozofować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaktak39
spoko,luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
ojtaktak39,he he ,spoko luzik,guzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaktak39
hejka ,kama.25,narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
ojtaktak39,no hejka hejka ,było miło jak zwykle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
le jaja. Popatrzcie dziewczyny co tu sie dzieje? Tylu "zwolenników" było tych ziółek a teraz pisze głownie tylko Gonda i kilka postów dorzuciła rzodkiewka. Teraz jasno widać że cały ta wymiana zdań to posty tylko jednej osoby. No bo nagle sobie gonda nie jest w stanie poradzić i za kazdym razem zmieniać swój nick. Podszywać sie pod dwie osoby jednoczesnie to mniej problematyczne niż pod kilka które tworzą wielbicieli ziółek. Tym bardziej że kilka "osób" które tutaj piszą maja utworzone konta czyli piszą na czarno a to oznacza że trzeba wpisywać hasło przed wysłaniem posta.A to juz jest uciązliwe i chłopina nie ogarnia tego Ha ha ha-sam sie wyłozył... Oczywiscie za jakiś czas pojawi sie wpis jakiegos zwolennika pod którego gonda sie podszyje. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Cóż za teroria :D detektyw kafeteryjny się znalazł :] Myslisz, że każdy tutaj siedzi 24h i czeka aż wpadnie banda fanatyków skalpela i będzie się z nimi wciągać w przpychanki prosto z przedszkolnego placu zabaw ? Macie się za wielce inteligentniejszych od rzodkiewki i gondy, a siedzicie tutaj jak szczury i czekacie, aż ktoś rzuci gównem. Za chilkę pewnie się dowiem, że gonda, rzodkiewaka i ja to ta sama osoba :D detektyw zonk wymiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helicopterek
co za spedalone barany. idzicie do lekarza koledzy i kolezanki rydzyka i spierdalajta stąd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaktak39
to co tu jeszcze robicie?:) gonda ,spać i reszta gond też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiewka na bakterie
Dzisiaj chcialam sie podzielic doswiadczeniami zwiazanymi z doustna antykoncepcja. Jak juz wczesniej pisalam od kilku lat stosowalam doustna antykoncepcje, mimo tego, ze bardzo chcemy z mezem drugie dziecko, uwazalismy to za jedyne rozwiazanie, sytuacja finasowa nie pozwala nam na poczecie drugiego dziecka, ale mamy nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze i nam sie uda:) Odstawilam tez antykoncepcje lacznie z innymi lekami, od kilku dni bardzo bola mnie jajniki, czuje jakbym miala kamien w podbrzuszu, oczywiscie domyslalam sie jaki jest tego powod, ale dla pewnosci porozmawialam wczoraj z moim ginekologiem, potwierdzi moje przypuszczenia i powiedzial ze to czeste objawy po odstawieniu antykoncepcji, zanim jajniki wroca do prawidlowej funkcji moze minac nawet kilka miesiecy.Szkoda, ze wczesniej mnie o tym nie informowal...:/No ale coz, to byl moj wlasny wybor. Dzisiaj musialam zostac w domu, bo bardzo bola mnie jajniki, bede pila wiecej sokow surowych z kielek i warzyw by jak najszybciej oczyscic to co pozostalo w organizmie po tym paskudztwie.Po wlasnych doswiadczeniach, szczerze nie polecam stosowania takiej metody antykoncepcji, ale kazdy zrobi co uwaza za sluszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiewka na bakterie
Ojtaktak39-PRYMITYWIE- Twoje wysilanie sie nic nie da, moze Ci tylko szkodzic, nie denerwuj sie tak, bo to szkodzi Twemu zdrowiu! Moje 6letnie dziecko ma wiecej rozumu od Ciebie, potrofi zrozumiec dlaczego trzeba jesc zdrowo bardziej niz TY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaktak39
twoje 6 letnie dziecko na pewno jest tak zapobiegliwe ,ze już stosuje antykoncepcje zawczasu bo geny głupoty mogą po dziadkach sie powtórzyć ,a lekcje o antykoncepcji to se w domu męża ucz a nie ludzi na forum ,głupich szukaj u swoich w domu a nie na poważnych forach nawiedzona krowo,ludzie !!dziś ja będe was przestrzegać przed rzodkiewką na bakterie kopiującą i wklejającą swe madrości z Wikipedii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
ojtaktak39,oooo debil przyszedł na forum:) ha ha,jak miło sie tu wypowiada skubaniec jeden:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
ojtaktak39,to przeciez Ty sie przyznałeś, do debilizmu wiec witaj witaj debilu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaktak39
JAK TAM AMATORZY KIEŁKÓW ,NIE BRONICIE SWYCH MENTORÓW ? :) CHYBA NIE DOPILI ZIÓLEK A MOŻE NIE TE KIEŁKI BYŁY .JA TO BYM DZIŚ CHCIAŁA POWIEDZIEĆ O TYM JAK SIE WYLECZYŁAM ZE SRACZKI PO POSTACH GONDY I RZODKIEWKI ...RZODKIEWKO JA TO SIE NIE DZIWIE ŻE NIE MASZ 2 DZIECIAKA ,MADRY MĄŻ :)ROZUMIEM GO ŚWIETNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
ojtaktak39,uhm ,NA ZASADZIE PLEC PLECIUGO BYLE GŁUPIO BYLE DŁUGO,UHM ROZUMIEM I WSPÓŁCZUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,że te kiełki zadziałają jako antykoncepcja...bo biedne bedzie to drugie dziecko mając tak szaloną matkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaktak39
otco,dokładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
ojtaktak39,ABSOLUTNIE,TU ZADNEJ DOŁADNOSCI NIE MA SAMA FUSZERKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaktak39
wiem ,dlatego się dziwie ,że ludzie czytają tego bełkotu co tu piszesz na wątku ,sama fuszerka i żadnych konkretów ,zgadzam się,postaram się napisać do Adminów aby zamkneli ten wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
ojtaktak39,SAM TWORZYSZ TEN BEŁKOT I SIE DZIWISZ LUDZIOM ZE CIEBIE CZYTAJA,TO JAKIS PARANOICZNY TWÓJ PROBLEM,ROBISZ COS I SIE DZIWISZ ZE TAK ROBISZ???HMMMM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaktak39
piszesz tak ,ze nic nie rozumiem ,o co ci chodzi ,że co ,że jak ,brak spójności i stylu ,sensu ,jedynka ,weż słownik ortograficzny dziecko ,globusik i poczytaj wzory pisania postów zwłaszcza odpowiedzi ...masz duże braki ,ja bym tu nie pisała i sobie siary nie robiła ...chcesz nauczać a pisowni nie znasz ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
ojtaktak39,Ty sie moje pisowni nie czepiaj ,Ty sie czepiaj swojego rozumu skoro niczego nie rozumiesz,czeka Cie jeszcze ogrom pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaktak39
szkoda mi cię człeczku ,jak mam się nie czepiać pisowni ,jak ludzi nauczasz a głupotą wieje:) powiedz mi jedno,ale weż słownik i styl popraw :gdzie są twoi zwolennicy medycyny naturalnej ,bo piszemy tylko my ,gdzie obrońcy GONDA? słucham ,ale poprawnie pisz i ze zrozumieniem i bez byków ortografii mi tu ,bo znowu jeden wystawie dla profesora bez fakultetów .Aty nie musisz robić badań ,doświadczeń albo soków przeciskać i rozsyłać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×