Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rzodkiewka na bakterie

Temat dla tych ktorzy sie poddali i nie tylko

Polecane posty

Gość fikuuuu mikuuuuu
zostało cos sachabu ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerna opryszczka
Witajcie.Trafilam tu przypadkiem,szukajac dla siebie pomocy,od lat walcze z wirusem opryszczki bralam antybiotyki ale pomagaja tylko chwilowo,opryszczka pojawia sie na ustach i nosie wyglada okropnie i boli.Nie chce do konca zycia brac antybiotyki,szukalam w internecie informacji na temat naturalnych metod leczenia i tak tu trafilam.Przeczytalam tylko kilka stron poczatku i kilka stron konca tematu.Jesli wiecie jak mi pomoc bardzo prosze o rady,meczy mnie to bardzo az do tego stopnia ze odechciewa mi sie wychodzic z domu,a musze chodzic do pracy.Bede bardzo wdzieczna za wszystkie rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja
Jezeli czytalas temat to chyba widzisz, ze jest zamkniety bo roslinozercy sie przzucili na padline i w dupie maja te niby swoje zdrowe zywienie. Ja nie wiem jak wyleczyc naturalnym sposobem opryszczke, szukaj w necie to wykopiesz, tu i tak wszystko bylo wklejane z netu. Dam ci tylko rade ze jezeli masz kontakt z niemowlakami nigdy ich nie caluj w usta, bo wirus opryszczki jest smiertelny dla takiego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerna opryszczka
Jednak mam nadzieje,ze ktora z tu piszacych cos mi doradzi i pomoze skutecznie zwalczyc tego wirusa,a jesli chodzi o niemowleta,nie mam dzieci ale chce je miec w przyszlosci i wiem ze ten wirus jest niebezpieczny jesli chodzi o niemowleta i tez w ciazy.Bardzo Was prosze o rady z tego co juz wyczytalam nie powinno sie przyjmowac antybiotykow na tego wirusa a jednak lekarz mi je przepisuje,moze cos jeszcze znajde,ale gdybyscie mogly mi pomoc bede bardzo wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani gruszka
do pana gruszki podnoszę temat abys ty coś ciekawego napisał :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani gruszka
do pana śliwki miało być :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do opryszczkowej :)
robiłaś test na grzyba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerna opryszczka
Dziekuje za linki,poczytalam sobie i linki i temat,nigdy nie robilam testu w kierunku grzyba i nigdy nie przywiazywalam wagi co do zdrowego odzywiania sie chociaz jadam warzywa owoce ale z tedo co juz wyczytalam to o wiele wiele za malo.Postaram sie chociaz czesciowo zmienic swoja diete na zdrowsza i zobacze czy dam rade,nie wyobrazam sobie zycia bez chleba,miesa,nabialu,glutenu,ale moze uda mi sie cos zmienic bo mam serdecznie dosc tej opryszczki,znowu mi wywalilo na ustach i nosie nie dosc ze boli i swedzi to jeszcze starsznie szpeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytywalam korzytalam a tera
tutaj juz nikt nikomu nie pomoze nie doradzi bo wrdne sucze zniszczyly temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech zreja chemie i zdychaja
Wielka Farmacja nie ma zamiaru wyleczyć raka, bo ciągnie ogromne zyski z leczenia środkami wyniszczającymi, zabijajania truciznami typu chemioterapia. Nie chodzi nawet o pieniądze. Chcą, by ludzie cierpieli i umierali przedwcześnie metoda redukcji populacji. Wraz z agencjami rządowymi natychmiast stawiają na celowniku każdego spoza Wielkiej Farmacji, kto odkrywa skuteczny sposób na raka. Taki jest włoski lekarz, Tullio Simoncini; wspaniały i odważny, nie poddał się naciskom, kiedy odkrył, jak leczyć raka, grzyba wywołanego przez candida (organizm drożdżopodobny, żyjący w małych ilościach nawet w zdrowym organizmie). Kiedy candida przybiera formę dużego grzyba, mogą wystąpić poważne problemy, łącznie z rakiem. Mój przyjaciel, Mike Lambert: Grzyb, a zwłaszcza candida, żyje pożerając organizm żywiciela (ciebie), rozpuszczając go. Potrzebuje też twego organizmu do rozmnażania [] Chory odczuwa chroniczne zmęczenie, często przypisywane kolonizacji candidy. Czuje się źle fizycznie i psychologicznie. Wg Simoncini, rak to infekcja grzybowa candida, a nie dysfunkcja komórek, błędnie podawana jako przyczyna raka przez konwencjonalną medycynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja
Bo ludzie z zachwianiami psychicznymi go zalozyly, to wlasnie jest problemem. Ostatni post pomocnej dloni jest tego dowodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gondaaa
popiera sam siebie i sam ze sobą się kłóci, ukryty pod różnymi nickami. Biedny półgłówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekwy link dla was
Ostatnio przeczytałam bardzo ciekawą książkę na temat milusińskiego grzybka, który zamieszkuje nasze jelito grube. Jak się okazuje, w pewnych warunkach może przeistoczyć się w niebezpiecznego gościa, który skutecznie niszczy nasze zdrowie. Przy dzisiejszym poziomie konsumpcji antybiotyków i leków antyalergicznych okazuje się że bardzo wiele osób może być posiadaczem tego pasożyta nie zdając sobie zupełnie z tego sprawy. Objawy mogą natomiast przedstawiać się w postaci: alergii, zapalenia zatok, wrzodów, trądziku, łubieżu, hemoroidow, migren, nadczynności tarczycy i wiele innych. (reszta w linku) http://medycyna-naturalna.bloog.pl/kat,733225,index.html?ticaid=6104c8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezus..._ kto pijany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrzebuje porady rzodkiewko jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×