Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rzodkiewka na bakterie

Temat dla tych ktorzy sie poddali i nie tylko

Polecane posty

Gość Pomocna dłoń z doskoku :)
rzodkiewka- Naroktyki też są zakazane, a popatrz ileu zacpanych ludzi plata się po ulicach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna dłoń z doskoku :)
rzdkiewczeko- a jak samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna dłoń z doskoku :)
vercia- z tymi Twoimi "porownaniami" to przypominasz mi mojego męża, ten wiecznie tlumaczac cos komuś podpiera to jakimś porównaniem ;] masło maslane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna dłoń z doskoku :)
rzodkiewka- a popatrz na to z tej strony. Jeśli bron była by dostępna dla wszystkich, mogła byś czuć się bezpieczniej. Dla każdego osobnika który chce nabyć broń jest to tak proste jak zakup bułeczek. Wpada Ci taki do domu i co ? marne Twoje szanse. A jeśli jesteś również posiadaczką broni, to szanse się wyrównują. Ten świat jest popaprany, lepiej już nie będzie nigdy, wszystko toczy się w jak najgorszym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna dłoń z doskoku :)
RZODKIEWCZEKO !!! Uciekłaś ? :( Pisz jak samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna dłoń z doskoku :)
wiecie co ja chyba sobie kupię giwerę żeby czuć się bezpieczniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestescie cudowne Dziewczyny, dobre, szlachetne i madre. Wczoraj tez mi bylo smutno przez caly dzien. Co do tych ostatnich wydarzen, to od razu nasuwa sie obawa, kiedy to sie znowu powtorzy. Zauwazcie, ze to kolejny raz i chyba dzieje sie coraz czesciej. A ludzie sa bezradni, bo tak naprawde nikt nic z tym nie robi. Mysle o doraznych srodkach, bo to o czym mowi Vercia to jest dlugofalowe i wymaga wysilku. Nikomu jednak nie zalezy na duchowym wychowaniu spoleczenstwa. Nie obejrzalam jescze filmiku, musze wszystko dokladnie przeczytac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim napislam i wyslalam, odebrawszy jeszcze telefon, dopisalyscie jeszce wiecej. No nie nadazam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksolana-witaj 🖐️ :) Ja też czasami zaglądam tutaj, myśle sobie, że jestem sama, wrzucam post, a nagle pojawia się lawina słów. A ja teraz zmykam, a wy piszcie, żeby było co poczytać jak wrócę :) Ja dzisiaj mam planie ubrać choinkę, bo wszyscy na około już mają tylko my nie :/ Tutaj wcześnie przystrajają choinki, bo już nawet na początku grudnia ! w sklepach też już dawno czuć świateczną atmosferę. Szkoda że tylko to wszystko nie jest przypieczętowane prószącym śnieżkiem i bałwankiem za okienkiem :) Dzisiaj mi się zamarzył domek w górach, ehh pięknie by było. Mamy w planie wrócić za rok do Polski na stałe, ale ciągle nie możemy się zdecydować gdzie zamieszkamy. Ja jestem bardzo przywiązana do swojej rodzinnej miejscowości, tam mam swoich przyjaciół, rodzinkę, miejsca które uwielbiam, a z drugiej strony chciałabym spróbować czegoś nowego, zamieszkać gdzieś z dala od Trzebini, np w górach i codziennie podziwiać piękne widoki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poocna dlon-Jestem:P Dobrze sie czuje:) Dzis sprzatnie przedswiateczne bo nie mam czasu w tygodniu.Wczoraj tez robilam sobie "dobrze" :D siemie lniane i mleko zsiadle;) Na temat broni sie juz nie wypowiadam, bo mam inne zdanie i uwazam ze to ulatwienie do zabijania, wszystkim ludziom. Bron powinni posiadac, Policja, wojska...wszystkie sluzby walczace z przestepczoscia. Pomocna dlon-wyobraz sobie co by bylo gdyby narkotyki mozna bylo sobie kupic w sklepach z narkotykami, tak jak to bylo ze sklepami z dopalaczami, wielu mlodych ludzi przez latwy dostep do zakupienia dopalczy stracilo zycie.Zakazy utrudniaja takie dostepy, czy to do broni czy narkotykow, takie utrudnienie powoduje, ze czesto ludzie z tego rezygnuja. Mlodzi ludzie lubia wszystkiego probowac, przez utrudnienie im tego dostepu, mozemy wprowadzic ich na lepsza droge, szansa wtedy jest wieksza..tak jak z alkoholem, kazde utrudnienie zakupu przez nastoletnie nieletnie osoby, prowadzi do tego, ze liczba kupujacych nie zwieksza sie drastycznie, gdyby zakazu nie bylo...wyobraz sobie co by sie stalo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna dłoń z doskoku :)
Im bardziej coś zakazane tym bardziej chce się tego spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna dłoń z doskoku :)
Ja też dzisiaj będę sobie robiła dobrze :D Zmyka. Papatki dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna dłoń z doskoku :)
Ateistka ubierająca choinkę, to jest dopiero zjawisko haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocna dlon-My tez dzis choinke ubieramy z synkiem i mezem:)Chcemy to zrobic razem, a pozniej czasu nie bede miala by zrobic to razem.Od pon do soboty pracuje.W domu rodzinnym, choinke ubieramy zawsze rano 24.12. Pomocna dlon, wiecej w Tobie wiary niz u niektorych wierzacych, tylko jeszcze o tym nie wiesz:P:DWiara jest jak odzywianie, trzeba wybrac dobra, taka ktora nam nie szkodzi;) Co do zakazanego owocu...utrudnienie w zdobyciu zakazanego szkodliwego owocu, zwieksza szanse na to, ze go nigdy nie sprobujemy, pozwolenie zwieksza liczbe probujacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rzodkiewki
a sie z Toba zgadzam rzodkiewko,w USA powinni wprowadzic zakaz sprzedawania broni.Tragedia jedna po drugiej,a wszystko przez latwy dostep do broni.Popieram Cie w 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzodkiewka- Wierzę tylko w rzeczy namacalne, które można wytłumaczyć racjonalnie, na które są dowody. Co do wiary w Boga to tak jak już kiedyś pisałam, nie ma u mnie żadnych szan na nawrócenie się. A kościół to jedna wielka sekta. Ale może trzymajmy się tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tz ja wierzę, że mógł żyć kiedyś ktoś kto się nazywał Jezusem itd Że był mądrym człowiekiem, że pomagał innym, uleczał itd alee później najnormalniej umarł, a ludzie stworzyli z tego całą opowieść, koloryzując i naciągając fakty. Ktoś to opisał, ktoś poprawił i tak opowieść przetrwała do dnia dzisiejszego. To coś na styl mitologii greckiej czy rzymskiej. Musze wam napisać jeszcze, że kiedyś mówili na mnie Bozia od mojego imienia:D http://www.youtube.com/watch?v=cq2paBCLSSc ale tak jak pisałam trzymajmy się tematu żarełka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie popijam białą herbatkę to moja nowa miłość :) Moją pierwszą miłością wśród herbat, była zielona z jaśminem, noo ale cóż teraz ją zdradzam nagminnie z białą :D Jeszcze kilka łyczków i zabieram się za choinkę, a już jestem przerażona jak sobie pomyślę o rozplątywaniu światełek :/ Każdego roku obiecuję sobie, że jak będę rozbierała choinkę to ładnie poskładam lampki, żeby w kolejnym roku się nie wkurzać , ale nigdy mi się to nie udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna z zasadami
Kobiety ile macie lat, jesli można spytac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamyorka
Pomocna dłoń w jakim kraju mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mam yorka
mamyorka- a ty po co tutaj przylazłaś z tematu o tarczycy, na przeszpiegi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mam yorka
uwazajcie na nią bo ona trzyma z tymi z wątku tarczycowego !!! tak to jest tak to jest wszyscy jestśmy jednościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megija,,..
Rzodkiewka na bakterie- możesz napisać jak się mają twoje wyniki na chwilę obecną. Moja mama ma chorą tarczycę i bardzo bym chciała przedstawić dowody na to że może być zdrowa. rolnosolna- robiłaś już mleko kokosowe z wiórków ? jestem ciekawa jak wyszło. pomocna dłoń- mieszkam po sąsiedzku w UK :) ja również dzisiaj przystrajałam choinkę bo byłam w tyle za wszystkimi na około. znam jednych wariatów którzy choinkę maja ubrana cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megija,,..
dodam że czytam was od pewnego czasu z ciekawością. bardzo interesujący temat. Pozdrowienia z manchesteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamyorka
chcę tylko napisać ze jesteście tak pojebane ze bardziej już nie można wspolczuję waszym rodznom dzieciom nie dawac miesa to jest straszne powinno sie takich ludzi zamykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RZodkiewko, Rozumiem twoj punktwidzenia z tym ze tylko policja i wojsko powinny miec prawo do broni. ALe tak jak napisalam wczesniej co zrobic jesli cale spoleczenstwo jest zmilitaryzowane tak ja to ma miejsce w Szwajcarii? Kazdy ma w domu bron i nikt nie biega i nie strzela do ludzi. Wychowanie daje podstawy do rozwoju sumienia a to pozwala czlowiekowi wybierac pomiedzy dobrem i zlem. PEwnie ze jesli ktos jest chory psychicznie i w dodatku nafaszerowany jest psychotropami to jego sumienie i zdolnosc rozrozniania pomiedzy tym co dobre i zle jest ograniczona. Ja tez nie uwazam ze bron powinna lezec na ulicy ale jednoczesnie uwazam ze samo ograniczanie dostepu do niej to za malo. Co zas do policji i wojska...hmmm..tak dlugo jak naprawde sluzy spoleczenistwu, ale zdaza sie ze nie. I to czesciej niz bysmy chcieli . Wystarczy popatrzec na policje w RPA ktora ostatnio "rozpedzila" protestuajcych gornikow przy pomocy kul. Nie pamietam ilu zastrzelono ale wiem ze byla to liczna dwucyfrowa. W USA w stanchach gdzie mozna nabyc bron ilosc tzw break and enter , czyli walman podczas gdy wlasciciel domu jest w domu jest o wiele mniejsza gdyz potencajlny bandyta wie ze mieszkajaca w domu np staruszka ma obok luzka bron semiautoatyczna z ktorej nie musi nawet celowac. Wystarczy ze wybierze dobry kierunek i przestepca juz wita sie ze sw. Pioterm. Rok lub dwa lata temu byl wypadek kiedy mezczyzna zmarl a jego zona wlasnie urodzila dziecko. CHyba dzien przed jego smieracia lub dzien po. MIeszkala na uboczu i wokol jej domu zaczely pojawaic sie jakies "podejrzeane mety". Raz chcili wejsc do srodka podajac sie za kolegow meza. Ona ich nie wpusicla. Wrocili jednak w nocy. Zaczeli walic w drzwi, ona zaczela krzyczec zeby odeszli. Oni nie odeszli tylko zaczeli drzewi wywarzac. Dziewczyna z noworodkiem uciekla do sypialni i zadzonila na policje. POsterunek byl okolo 20 minut od jej domu. Zdespeerowana otworzyla szafe gdzie jej zmarly maz trzymal bron i nie odkladajac sluchwaki pytala operatora co ma teraz robic. On ja pocieszal i mowil ze za jakies 18 minut policja do neij przyjedzie. Wowoczas bandyci zaczeli wybijac drzwi do sypialni. Dziewczyna odlozyla wowoczas dzecko na lozko, podniosla bron, wycelowala w drzwi i zapytala operatora czy to bedzie zgodne z prawem jesli ona strzeli i kogos zabije. Operator nie mogl jej zachecac do strzelania do ludzi ktorzy byli jeszcze za drzwiami i ni ebylo nawet wiadomo czy sa uzbrojeni w bron palna chociaz bylo wiadomo ze nie przyszli do niej z prezentami dla dziecka mimo iz bylo to wlasnie tuz przed Bozym narodzeniem. Operator powiedzial wiec tak, "Madam, you have to do what you have to do to protect your baby" Czyli musi pani zrobic to co koneiczne zeby bronic swojego dziecka. Wlasnie wowoczas drzwy wypadly z zawiasow a do pokoku wtoczyl sie jakis bandyta z nozem. Dziwczyna wystrzelila z semi-automoatic rifle czyli wiele pociskow na raz i w ten sposob z potencjalnego gwalciciela i mordercy zostala niestety mokra plama na dywanie i na scianach. Dziwczyna nie ponisola zadnych konsekwencji a policja nie mogla trafic do jej domu i pojawila sie gdziec po pol godzinie. Inna historia zdarzyla sie w kosciele w USA kiedy jakis chory psychicznie czlowiek wszedl do kosciola i zaczla strzelac. Byla w kosciele kobieta z bronia i ona go "zdjela" ( jak mawiano w polskich filmach wojennych) :) TO tylko dwie z historii ( a znam wiecej) kiedy prawo do noszenia broni jakie daje amerykanom ich konstytucja sprawdzilo sie. Tu gdzie mieszkam mozna posiadac born chociaz musi ona byc zarejestrowana. No i dobrze. MOja jest, tak samo jak moj owczarek niemiecki. :) BArdzo przyjazny dla tych ktorzy sa przyjazni...Dodam ze kazdy farmer ma tutaj bron poniewaz spotkanie z niedzewiedziem jest mozliwe na codzien a na niedzwiedzia mile slowka nie dzialaja. Uwazam wiec ze generalnie prawa do posiadania broni nie powinni posiadac mlodzi ludzie i osoby chore psychicznie...zeby kazdy potencjalny bandyta wiedzial ze potencjna ofiara moze okazac sie wcale nie tak bezbronna. A porpos, w Poscee bardzo latwo kupic gaz ( peper spray ) u nas kazdy gas jest uwazanay za nielegalna bron i nie wolno go ani kupic ani posiadac???? NO wiec trzeba trzymac sie tego co leglanie zarejestrowane :) Hmm, moze by tez ubrac dzis choinke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu jeszcze link dla tych ktorzy mysla ze policja jest po to aby sluzyc spoleczenistwu. No coz jesli tak jest to chyba by trzeba zmienic definicje tego czym tak naprawde jest spoleczenstwo. Moze to jest te slynne 1% a reszta ( 99%) to stado owiec ktore ma podazac grzecznei tam gdzie juhas pogoni http://www.facebook.com/Bandyci.w.Mundurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna dłoń z doskoku :)
Vercia, piszesz o chamskich wyczynach policji za granicą, a w PL przecież też nie źle sobie poczynają. Wystarczy dotrzeć do wiarygodnych źródeł które pokazują to co faktycznie działo się na marszu niepodległości. Nie słuchać tego co pokazuje TV, bo kłamią, fałszują fakty. Temat długi i szeroki. Ja choinki nie ubrałam, bo zwalili mi się niezapowiedziani goście, więc wszystko przede mną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna dłoń z doskoku :)
megija- to super pomysł z tą choinką ubraną przez cały rok :D Przynajmniej teraz bym miała wszystko z głowy. Bo u nas w rodzince jest tak, że do ubierania choinki zabieramy się wszyscy i tak się wykruszają powolutku, aż zostaje sama na placu boju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×