Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ex prostytutka

Bylam prostytutka i chce obalic mity o tym zawodzie

Polecane posty

Gość zapytam z czystej
brzydziłabys się jedna z drugą ? jasne załosne idiotki tylko ze was wystarczy dobrze zbajerowac i juz pchacie sie na huja same za darmo a autorka miała płacone , taka jest różnica miedzy wami kurwa a prostytutka to jak żul i lekarz , zgadnijcie kto jest żulem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia pytalska
a czy twoj maz wie o Twojej przeszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestfajniejakjest
rozumiem,jednak jest to czynność tak intymna,że z obcą osobą jest to obrzydliwe.sorry,ja nie szanuję prostytutek. i to nie ma nic wspólnego z romantyzmem ,ale z SZANOWANIEM siebie. ty tego nie rozumiesz,bez urazy,taka prawda. jestesmy z różnych światów,nie dogadamy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjgjghj
jeszcze przed chwila poparlas z usmiechem slowa ze kazdy facet placi za seks jak nie kurwie to swojej babie a teraz piszesz ze maz ci nie placi za seks hahaha zaklamana niedojebana lafirynda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex prostytutka
oczywiscie, ze sa dziwki chore. Ja znam pare gdzie ona zarazila faceta choroba weneryczna, a nie byla prostytutka. czy to oznacza, ze same kobiety roznosza choroby? No chyba nie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świętojebliwe parchate strażniczki ideałów ‏ lepsza żywa gotówka i przejrzyste zasady, niż kilogram bananów, kolorowa szminka i pokrętne gierki... nie wylewjcie swojej żółci na Bogu ducha winną kurewkę, żyjącą według swoich zasad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia pytalska
co nie zmienia faktu, że jesteście w grupie podniesionego ryzyka. a płacą zdrowiem zwykle wierne żony, nie faceci- burdelomaniacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex prostytutka
ale mi nie zalezy na szcunku jakiejs anonimowej osoby z internetu:) Dogadywac tez sie nie musimy, masz prawo do wlasnego zdania i pogladow. Dla ciebie seks moze byc nawet mistycznym przezyciem- to nie moja sprawa. Maz wie o przeszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex prostytutka
owszem moze i bylam w grupie podniesionego ryzyka, ale tak naprawde nigdy nie masz pewnosci czy twoj facet maz nie zerznie jakiejs malolaty i nie przywlecze ci rzerzaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex prostytutka
rzezaczki*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia pytalska
Gubisz się w zeznaniach, ex. Tu piszesz, że dla Ciebie seks to przyjemnośc która nie powinna się ograniczać do jednego partnera, a tu nagle związek małżeński? I co, nadal sie nie ograniczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex prostytutka
Mój mąż jest słaby w łóżku. Mam z nim dzieci. Był klientem który chciał wytrysku w Cipce. Zalał mnie bo nie zażyłam tabletek. Kocham go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestfajniejakjest
do \ :nie mierz wszystkich swoją miarą. do byłam prostytutka:tu nie o mistycyzm chodzi,ale o szacunek do siebie. dla mnie to ważne,dla ciebie nie,życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex prostytutka
nie zrozumialas. Nie, nie uwazam ze seks to przyjemnosc i po co ograniczac sie do jednego partnera. Po prostu gdy bylam wolna to nie czulam potrzeby czekania na tego jedynego, seks sprawial mi przyjemnosc i bez slow o milosci. Obecnie nie czuje potrzeby robieia tego z innymi, bo z mezem jest mi idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia pytalska
Odpowiedziałas wymijająco. A dzieci to rozumiem produkt wpadki w trakcie wykonywania pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex prostytutka
ja nie mam zadnych dzieci:D te teksty o mezu poznanym w burdelu i czekaniu na wyplate to podszywy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie to prowo ale...
dwie kwestie: 1) prezerwatywa nie chroni przed chorobami wenerycznymi, wiec i tak pewnie zdechniesz na raka szyjki macicy; 2) inteligentna prostytutka? to jakiś żart? gdyby była inteligentna to by była prezesem i zarabiała miliony za swoją WIEDZE a nie dawala dupska ku r wiarzom za kasę, wiec nie ma inteligentnych kobiet w tym zawodzie, to są wszystko zwykłe ściery, nawrt jak studiują na politechnice to co to ma do rzeczy? znam osobę co skończyła politechnikę i nawet pisać po polsku nie potrafi a jej wiedza jest mizerna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex prostytutka
Ryzyko zawodowe. Ale ja myślę codziennie o jakimś penisie. Muszę brać kasę za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mężem jest ci idealnie ale nawet wtedy jak rżnie jakąs małolatę ? bo przecież nie masz nigdy pewności, ze takowej nie zerżnie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex prostytutka
nie wiem dlaczego uwazasz moja odpowiedz za wymijajaca. Po prostu gdy nie kochalam nikogo to i tak uprawialam seks i czerpalam z niego przyjemnosc. Teraz mam meza, kocham go i chcialam sie juz ustatkowac. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex prostytutka
Mi to nie przeszkadza jak mój mąż posuwa inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zhjnuyt
prostytutka inteligentna?? buahaha gdyby tak bylo to nie zarabiala by dupą tylko ruszyła głową i coś porządnego zrobiła z soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestfajniejakjest
ok,byłaś sama!ale zarabianie w burdelu,ja pierdziulę!!!sorry,ale to nie jest normalny sposób w oczekiwaniu na miłość.wiele razy myślałam czy mogłabym zarabiać w ten sposób???i wiesz co ,może gdybym była w tak tragicznej sytuacji,że nie miałabym co dać jeść dzieciom. gdybym nie miała dzieci,to wolałabym głodować niż to robić.ciekawe jak twoja córka w przysZłości będzie to samo chciała robić???dasz jej błogosławieństwo,rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesia patatajka
O, jak Cię bolą te podszywki, aż z tej rozpazy konto założyłaś, bo przecież nie pozwolisz jakiejś marnej podróbie być w centrum uwagi, narcystyczna kurewko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie to prowo ale...
a najbardziej mi żal twojego męża, jeśli o tym nie wie, że byłaś kurwą; a jak wie i nie ma nic przeciwko, to chyba oboje macie coś z psychiką i pewnie on tez za jakis czas zacznie chodzic do burdelu. dla mnie to patologia. takie kobiety nie powinny brac slubu, bo to smiech na sali jest, ani miec dzieci, po prostu PATOLOGIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby tak wziac na logike to jest madrzejsza od dziewczyny, ktora uslyszala od jakiego faceta, ze jest wyjatkowa on ja kocha, a ona rozklada nogi. Nastepnie dowiaduje sie, ze ma on zone, dzieci i psa. Albo po prostu znika, a jej zostaje zlamane serce i dezodorant dove ktory jej kupil w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestfajniejakjest
ona nie rozumie,że to obrzydliwe. smutne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×