Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ex prostytutka

Bylam prostytutka i chce obalic mity o tym zawodzie

Polecane posty

Gość pewnie to prowo ale...
no ja też napiszę szczerze, że bym wolała głodować albo nawet popełnić samobojstwo jakbym byla w naprawdę ciezkiej sytuacji finansowej, ale zeby dawac dupy za kasę to nigdy w zyciu, dla mnie to obrzydliwe, jak potem spojrzec na siebie w lustrze? a dzieci mozna oddac do domu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie to prowo ale...
ale nie podawaj skrajnych sytuacji, bo są związki oparte na prawdziwym uczuciu, oboje są czyści, nie zdradzają się, nie mają nic wspolnego z burdelem i to jest piekne. a ty jestes po prostu syfem i ty nie zrozumiesz co to jest prawdziwa milosc bo ty sie puszczalas jak zmata i na milosc nie zaslugujesz. i nie bedziesz jej miala juz nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestfajniejakjest- ja nie czekalam na milosc:) A twoje pytanie o corke jest dziwne, bo po pierwsze gdbym nawet miala i ona zechcialaby zostac prostytutka to watpie, ze mi matce by o tym powiedziala. Nawet jesli by to zrobila to co? Moge powiedziec, ze to nie jest sluszny sposob, wymienic minusy tej pracy, ale i tak zrobi co bedzie chciala. I nie ma tu znaczenia, ze to moja corka czy twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesia patatajka
Dla mnie dziwki i politycy to ta sama kategoria. Jedni i drudzy dymają ludzi na kasę i patrzą tylko na czubek własnego nosa. A najlepsze, że tak samo kłamią w żywe oczy by się wybielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestfajniejakjest
jak ktos się w tym środowisku obraca ,to normalnego życia nie rozumie,jak widać. szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkfirkfirrf
zazdroszczę ci odwagi, bo sama bym się nie zdecydowała. i nie chodzi tu o kwestie moralne, bo moralność to największe kłamstwo wszechświata. biedny zawsze dostaje po dupie, chociaż jest prawy i uczciwy. Zakłamane społeczeństwo wciska dzieciom taki bzdety a potem jak ludzie uczciwie żyją a nie mają na chleb to ich dziecko jest wyszydzane w szkole, siedzi w ostatniej ławce bez pary bo : nie ma fajnych ciuchów i komputera. Ja się boję tylko chorób, hiv, hpv i tak dalej, bo jak wiadomo powodują raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie to prowo ale...
tacy ludzie myslą, że każdy chodzi na dziwki, że nasi ojcowie chodzą, nasi faceci, zawsze tak argumentują i siebie usprawiedliwiają, ze przeciez wasi faceci tez chodzą. ale ja cie zmartwie kochana, ani moj ojciec, ani zaden z moich bylych nie chodzil na dziwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie to prowo ale...- alez mam milosc. kocham meza bardzo i on mnie takze. Przykro mi,z e ciezko ci sie z tym pogodzic, ze ex dziwka moze byc szczesliwa i miec kochajacego meza. Az tak ciezko, ze pwnie sobie wmawiasz, ze cos z nim nie tak, bo nie mozesz przelknac tego, ze nawet prostytutki byle czy nie moga byc szczesliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia1126
duzo zarabialas dziennie??? pracowalas tylko noca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diviannna
dziewka to dziwka spadaj zagrzibiala szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestfajniejakjest
moją córke wychowała normalna kobieta. a nie kur.. ,posiadam cos takiego jak kręgosłup moralny,ale ty chyba nie wiesz co to,prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkfirkfirrf
W tym zacofanym społeczeństwie o ocenach w szkole decyduje zamozność rodziców, taka jest prawda zakłamane katolickie "pełne miłosierdzia" owce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pracowalam codziennie czasem sie tylko spotykalam. Tak, zarabialam sporo jak na standardy wtedy. Mozna powiedziec, ze mialam wysoka cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesia patatajka
A jakie studia skonczylas? Teologię czy prawo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Zgadzam się*
,,lkfirkfirrf W tym zacofanym społeczeństwie o ocenach w szkole decyduje zamozność rodziców, taka jest prawda zakłamane katolickie "pełne miłosierdzia" owce" Wiem coś o tym z własnego doświadczenia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie to prowo ale...
no ja w to nie wierzę, chyba że ty masz chorą psychikę i nie czujesz się źle w związku z tym, że tylu cię posuwalo, tylu pilas spermę... bo ja wiem jak ja bym sie czula ;) prawdziwej milosci na syfie nie da sie zbudowac i ja nie wierze w jakies wielkie milosci bylych dziwek. Nikt takiej szczerze nie pokocha ani nie szanuje. jak mąz moze kochac zonę, ktora byla dziwką? chyba ze to jakis zboczeniec, ktora podnieca jak jego zona uprawia seks z innymi, są tacy. moj chlopak dostaje wscieklizny jak wyobraza sobie mnie z innym, taki ejst zazdrosny. jedyna prawdziwa milosc to ta z ksiązki zbrodnia i kara, tamta prostytutka byla kochana bo ona nienawidzila tego co robi, ale musiala to robic, żeby wyzywic rodzine i Raskolnikow ją pokochal. Bo ona jednak byla wartosciowa, bardzo cierpiala, ze musi to robi. a takie jak ty? zero wyrzutow sumienia, po prostu patologiczna upośledzona osobowosc, bez wyższych uczuc, kto cie pokocha, nie osmieszaj sie. a twoj mąz pewnie podobny przypadek. jestescie siebie warci, ale i tak cie zostawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfons del condom
wzruszyla mnie twoja historia. obecnie jak sie kur­ewka chce na rynku utrzymac musi i w cenie przyjac w cacao. guma? jasne ze guma ale nie ma dzi­wki i jej ceny. z reguly dorzucasz 100tke i masz bez. jasne ze to idiotyzm ale jak koles jest chory to czym ryzykuje? tylko du­pa ma wtedy pozamiatane. ogolnie dzi­wki maja zryta psychike pogadac z na mozesz podobnie jak w chlopaki nie placza. czasem zdarzy sie naprawde laska z klasa ale to juz dla wyzszych sfer nie dla plebsu. jej cennik tez jest inny. tak wiec temat smutna i glupia prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkfirkfirrf
ja już nie mam moralności po tym jak mnie ten kraj traktował, najpierw jako wyłudzaczkę stypendium socjalego na studiach, bo moja matka nie miała statusu bezrobotnej, choć nie pracowała latami, potem jak nie mogłam znaleźć pracy bo do bycia sprzedawcą trzeba było znać angielski i było 1000 chętnych na jedno miejsce a potem jak 5 lat byłam chora i wg lekarzy nie było takiej choroby, więc nie należało mi się nic, mogłam zdychać na ulicy, oczywiście żaden samarytanin się nie pojawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkfirkfirrf
mimo wszystko wolałam chodzić w jednych rozpierdolonych butach w zimie i lecie , i teraz żałuję że nie zostałam kurwą, bo przynajmniej ludzie by mnie szanowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co na to twoi rodzice? czy
pytaja przy wigilijnym stole:"jak tam, córenko, w pracy?" I co im odpowiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestfajniejakjest
tu nie chodzi o katolicką czy fałszywa moralnośc,tylko o to ,że sie nie powinno sprzedawać swego ciała za kase!!!!!!!!!!!świat na psy schodzi jeśli to ma być normą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co na to twoi rodzice? czy
a myslalas - gdybys miala caótrke- jakbys ja zachecila do odrabiania lekcji, do chodzenia do szkoły? chyba ciezko by bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkfirkfirrf
ahaa do trzydziestki nie znalazłam męża, bo bylam biedna, chociaż ładna i wyksztalcona, dopiero potem psy się zaczęły łasić, tylko teraz to ja już nikogo nie chcę a mój kręgosłup moraln yjest już na zawsze złamany. Tak to jest być uczciwym i szlachenym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestfajniejakjest
do ikry czy jak tam!!!nie pitol głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkfirkfirrf
byłabym zadbaną ,elegancką kobietą i nikt by nie wiedział że jestem kurwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez ja nie robilam juz tego jak poznalam meza wiec jak mialby byc zazdrosny. wasi faceci sa zazdrosni o bylych partnerow seksualnych? czy moze takowych nie posiadacie? I nie wiem co dzis dziwka musi robic by sie utrzymac na rynku, ja jak to robilam to nie dosc, ze seksu analnego nie uprawialam to nawet loda z polykiem nie robilam wiec nie pilam zadnej spermy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestfajniejakjest
masz jeszcze szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazaj, jak nikt by nie
wiedzial. Akurat korzystajacy z iuslug to wylącznie eleganccy , dyskretni, dobrze wychowani gentlemeni,hehe. Tak zreszta , jak i reszta tego srodowiska, Nie masz zabdnej gwarancji, co im do lba strzeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczyiscie mozecie wmawiac sobie, ze maz mnie zostawi, nie kocha i takie tam. Skoro tak kogos boili, ze mam meza i nie uzalam sie nad swoja przeszloscia to jego problem. Nie bede sie wdawala w moralne gaski. Jak ktos chce to moge odpowiedziec na jakies pytania, ale teksty o zostawieniu mnie przez meza, jakies wyzwiska czy pytanie a co by bylo gdyby twoj chomik sie dowiedzial- bede ignorowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×