Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ex prostytutka

Bylam prostytutka i chce obalic mity o tym zawodzie

Polecane posty

Gość ciinn
dziekuje za to smieszna nietrafiona ocene skoro was obruszylo co napisalam to juz wiecie jak nietrafione mogly byc wasze oceny co do autorki tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciinn
po co tu siedzisz skoro cie to brzydzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mnie zastanawia czemu trzeba byc tak agresywnym. I owszem pisanie w kolko o obrzydzeniu, stawianie wykrzyknikow to znak, ze cie to denerwuje i ciagle chce sz pokazac swoje zdanie i zloscisz sie. Ale na co? Kazdy ma prawo robic w zyciu co chce o ile nie krzywdzi przy tym innych. A, ze tobie to sie nie podoba to juz twoj problem, nie wiem wyladuj zlosc, frustracje w innyc sposob moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesia patatajka
Ja nie oceniam jej , bo to należy do Boga, ja moge co najwyżej krytykować patologiczne wzorce postępowania i pseudozawody, wypowiedź ex prostytutki to tylko pretekst do dyskusji na ten temat, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestfajniejakjest
a co tu oceniać u autorki?z faktami się nie dyskutuje,wybrała łatwą drogę. zrobiła z pochwy szambo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesia patatajka
No właśnie, o ile nie krzywdzi innych. A niestety niejedna dziwka krzywdzi , i to niczego nie przeczuwające żony, niekiedy i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestfajniejakjest
po to jest forum,żeby pisać to na co ma się ochotę,czyż nie?więc będę pisała to na co mam ochotę. mnie nie wolno oceniać ,wam tak???wolne żarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwka krzywdzi zony i ich dzieci? No prosze cie:D Ich krzywdza mezowie i ojcowie to oni ida do dziwki nie dziwka do nich. Jakby nie bylo dziwek i chcialby taki zdradzic to zdradzilby i tak, nie z dziwka to z kolezanka zony. Takze pisanie, ze dziwka krzywdzi jest hipokryzja i glupota, wybielaniem facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestfajniejakjest
a można skrzywdzić opinią kobietę co ją pół miasta przeru ....! słowa są gorsze od dymania obcego dziada,nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestfajniejakjest
nie mam,wierz mi ,dziwkami gardze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a można skrzywdzić opinią kobietę co ją pół miasta przeru ....! słowa są gorsze od dymania obcego dziada,nie wierze. " a to doc zego? bo nikt tu nie pisze o krzywdzeniu dziwki:O wez wyluzuj, bo zachowujesz sie jakbys nie mogla przetrawic tego, ze na swiecie sa prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex parówka
Ex, jesteś prowokatorką, wiedziałaś dobrze, że Twój post wywoła lawinę burzliwych komentarzy a teraz się dziwisz. Niektórych naprawdę juz ponosi, że ten świat staje się basenem szamba, w którym uczciwi i przyzwoici idą na dno a patologicznych kombinatorów stać na łódkę ratunkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiemy, ze gardzis i brzydzisz sie od pierwszej strony:O w kolko to samo piszesz juz kolejna strone. Masz problem z pewnoscia, bo normalny clzowiek by sie wypowiedzial, przedstawil swoje zdanie i juz, a ty nawet nie dyskutujesz tylko pieprzysz w kolko to samo: brzydze sie, gardze, jak tak mozna, szacunek, to nie norma. No dajze juz spokoj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestfajniejakjest
a ty nie piszesz w kółko???robiłam to ,bo byłam sama,teraz mam męza i jest git. w kołko to samo. jakbyś chciała zmyć tych wszystkich dziadów z siebie. nie da się. pomyslałaś kiedys,że spiac z kims ,śpisz też z jego poprzednimi,wszystkimi partnerami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat bylam prostytutka wiec nie jestem prowokatorka, ktora wymyslila sobie temat. Dyskutowac moge, normalnie, konkretnie nawet z osobami gardzacymi seksem za kase. No, ale nie z takimi, ktorzy w kolko plota to samo albo wyzywaja i dopowiadaja sobie wiele bzdur bo nie potrafia pogodzic sie z istnieniem prostytutek:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesia patatajka
Ex, i tak są tacy co chodzą do koleżanek żon. Tylko te koleżanki nie przerabiają miesięcznie tylu kutasów co dziwki, więc ryzyko syfa automatycznie maleje, chyba jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestfajniejakjest
a co byś chciała żebym ci napisała?że w słuzbie społeczeństwu pracowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym, ze bylam sama napisalam 2 razy odpowiadajac na pytanie jedynie, nie pisze tego w kolko. I nie chce nikogo zmywac. prosze cie przyjmij do wiadomosci, ze nie czuje do siebie obrzydzenia i nie zaluje wiec nie musze ku twojej pewnie rozpaczy szukac rozgrzeszenia, bo wiem, ze chcialabys bym zalowala chciala zmywac cos z siebie. Ale nie. Naucz sie z tym zyc, ze ludzie sa rozni, a nie przezywasz jakby to ciebie ktos zmuszal czy namawial do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj ja szanuje twoje zdanie na temat prostytucji i pisalam to juz tutaj, ale tobie malo wciaz powtarzasz ze jak moglam, ze gdzie szacunek, ze to, ze tamto. Naprawde raz nie wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestfajniejakjest
zyje już na tym swiecie trochę,i wiem jacy ludzie są moja droga. więc pozbadz się tego tonu???na co liczyłas pisząc na kafe,na same pozytywy. chyba nie. pouczaj swoje kolezanki ,a nie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty sie pozbadz tego przekonania, ze masz racje:D I wmawiania sobie i innym tego co uroilas sobie w glowce. Bo ja nikogo nie pouczam i nikomu nie wmawiam, ze chce cos zapominac itd. Nie zaluje, nie czuje obrzydzenia pogodz sie z tym wreszcie, a nie tupiesz nozka w postaci wykrzyknikow i coraz to nowych bzdurnych teorii odnosnie mojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak i owaka
a mi się wydaję że niektórzy zapominają że są dziwki i dziwki, tak samo jak ludzie i ludzie czy gusta i guściki...nikt nikogo do swojego zdania nie przekona i tyle! ALe jeśli mam być szczera to stoję za ex prostytutką bo mówi rozsądnie jakkolwiek to brzmi! i podoba mi się stwierdzenie że każda z kobiet jest dziwką ale najczęściej dla swojego mężczyzny...Facet funduję nam wakacje ale w zamian zazwyczaj oczekuje seksu i my o tym wiemy i na to się zgadzamy co jest dla nas też przyjemnością!!Ale tak jak mówię każdy ma swoje zdanie, moje jest takie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestfajniejakjest
i jeszcze coś!!!zawód,to chyba zbyt szumne słowo,jeśli chodzi o tę profesję. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestfajniejakjest
taka i owaka,masz predyspozycje do tej profesji ,to widać.a facet da kobiety to kim jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliber4444444
Ex, nie rozumiem czemu robisz takie wielkie oczy, że kogoś oburza Twój dawny sposób zdobywania pieniędzy. Równie dobrze mozna powiedziec, że potrzebni są mordercy, bo regulują selekcję naturalną :D Ani oni, ani dziwki, ani złodzieje, ani inne patologie nie powinny mieć miejsca w cywilizowanym świecie. Sęk w tym, że jak dwoje nieodpowiedzialnych ludzi bawi się w rodziców, to zwykle dziecko nie ma skąd czerpać wzorców moralnych i schodzi na margines społeczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do EX
Mi tam wisi co robilas czy robisz Twoja cipa rob co chcesz.Ale mam pytanie co zrobisz jak Twoj maz sie dowie juz nie wspomne o jego rodzinie. Kiedys moj wujek ktory pracowal w Niemczech przywiózł panne,ladna ,fajna ogolnie ok.Po jakims czasie wzieli slub ,wiadomo dzieci.Jakoś czas temu nasz kuzyn żenił sie i wiadomo weselisko,oczywiscie oni tez byli.Jaki byl cyrk jak jeden z facetow uchlany podszedl do niej i powiedzial pamietasz mnie i zaczol jej przypominac.Kurwa mac jazda byla ze szok a ten coraz glosniej mowil ze placil jej 100 euro.Matka tego wujka to normalnie wybiegla a reszta smiala sie.Jak bylam w domu w odwiedzinach u rodzicow rozmawialam z mama o tym i mama mi mowila ze z tego co wie to oni poznali sie w burdelu (czyli on nie byl zaskoczony ta wiadomoscia)a ciotka nie chce znac syna.Taki wstyd byl dla niej. Nie obawiasz sie ze ktorys klient pozna ciebie i niby przypadkiem powie dla Twojego meza.Nie wiem jak kto ale jak ja bym sie dowiedziala ze moj brat ma za zone byla dziwke i wiedzial o tym nie rozmawiala bym z nim bo dla mnie to wstyd.Nie rozwazalas powiedzenia mezowi prawdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestfajniejakjest
i ja mam rację,jesteś przedymana szmata i nic tego nie zmieni,nie nalezy ci się ani odrobina szacunku,powinnas sie cieszyć,że ktoś w ogóle sie do twojego poziomu zniżyl i raczył ci cos napisac.prawda boli ,ale kur..pozostanie k..wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestfajniejakjest dobranoc chociaz watpie czy opuscisz temat. na poczatku myslalam,z e jestes osoba ktora po prostu potepia ta profesje, ale nie. Ty jestes po prostu obsesyjnie wciekla, ze prostytucja istnieje i strasznie cie to frustruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak i owaka
o moich predyspozycjach pozwól że sama zdecyduję i naucz się szanować innych zdanie! wyraziłam swoją opinię i nie potrzebuję Twojej oceny w stosunku do mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×