Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość białogłowa69

Prezent dla Mężczyzny na gwiazdkę.

Polecane posty

Gość gość
jeśli koleś lubi gadżety to można mu kupić np. takie designerskie słuchawki beats by dre :) są dostępne w salonach ispota - tam kupując masz pewność, że są oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wprawdzie już po świętach, ale teraz takie promocje fajne, że z mężem postanowiliśmy sobie dopiero teraz prezenty gwiazdkowe kupić. Jako, że jest niesamowitym fanem Gwiezdnych Wojen (tak, tak na filmie już byliśmy :P) postanowiłam kupić nowy telewizor LG OLED TV z pakietem filmów https://www.strefalg.pl/starwars/ :) Bo i tak w sumie planowaliśmy wymienić na nowy, to teraz w promocji bardziej nam się opłacało. Dwie pieczenie przy jednym ogniu jak to mówią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry alkohol to też ciekawa opcja na prezent, aczkolwiek warto postawić na coś praktycznego co ucieszy każdego faceta- czyli gadżety elektroniczne jak Dron czy modele RC, nie sądzicie? Fajną stronką gdzie można je kupić jest Alledinge.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga812
Mój tata zawsze z każdej delegacji przywozi sobie jakąś butelkę dobrego alkoholu, a że znalazłam fajne stojaki http://www.galerialimonka.pl/stojaki-na-wino,722 to któryś z nich podaruję mu na gwiazdkę. Muszę tylko zdecydować się na jeden i nareszcie będzie mógł je sobie w nim poukładać i je wyeksponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałyście o czymś do ubrania? Naprawdę z doświadczenia wiemy, że faceci cieszą się z ubraniowych prezentów. RAZ, wiadomo jak chętnie sami sobie robią podobne zakupy DWA, jest to prezent, który z chęcią przez lata będzie wykorzystywać. Bo jeżeli facet uprawia sport można pomyśleć o nowym wygodnym dresie czy bluzie sportowej. Jeżeli brakuje mu koszul, można pomyśleć o zestawie koszula + marynarka lub nad casualową koszulą w kratę. Na prawdę propozycji jest wiele, taki prezent z łatwością dopasuje się do konkretnego mężczyzny :dance: I jeżeli zdecydujecie się na podobny prezent to w pierwszej kolejności zaglądajcie do nas. Faceci wychodzą od nas baardzo zadowoleni :) >> www.ombre.pl <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubranie to zawsze dobry pomysł :) Chociaż ja odeszłam od takich ubrań codziennych na rzecz sportowych. Oboje z mężem jesteśmy aktywni, biegamy i jeździmy na rowerach. No a taki sprzęt sportowy trochę kosztuje. W tym roku wybrałam dla niego spodnie do biegania https://www.limango-outlet.pl/iq-company/spodnie-kompresyjne-w-kolorze-czarno-niebieskim-3227977 , dorzuce coś słodkiego (a tak! :p ) i prezent gotowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerzykusia
mój dostanie grę, dorwałam w sferisie fife 17 za 120zł:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam dla męża przez Internet lot w tunelu aerodynamicznym w Lesznie do tego jeszcze dostanie perfumy i standardowy zestaw - gacie i skarpety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na etapie poszukiwania dobrej kalwiatury podświetlanej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hura44
A co polecisz e-sklep z prezentami z imieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×