Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mogę spełnić wszystkich po

Szlachetna paczka

Polecane posty

Gość trzeźwo myśląca
http://kontakt24.tvn.pl/artykul,szlachetna-paczka-czy-aby-na-pewno,66994.html "Na pocieszenie mogę powiedzieć, że z kolei ja wybrałam rodzinę i dałam wszystko, na co mnie byłam stać i pani z tej rodziny zadzwoniła z awanturą, wolontariusz wytłumaczył mi, że spełnieni wszystkich rzeczy z listy potrzeb, np. komputer, lampka, etc.etc. usatysfakcjonowałoby rodzinę, spotkała mnie tylko niewdzięczność. Zostałam najnormalniej naciągnięta i oszukana. W ogóle na akcja to jedna wielka pomyłka."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalezione kwiatki
Marzeniem Pani Angeliki jest zmywarka oraz weekendowy wyjazd do SPA, Pan Sebastian ucieszyłby się z nowego komputera, najchętniej iMac all-in-one, wtedy mógłby przeglądać oferty pracy i oglądać filmy. Syn Oscar jest smutny, bo wszyscy koledzy maja zajeb..te alufelgi a on nie, więc to jest jego marzeniem. Mirella marzy o Yorku (płeć obojętna), juz kupuje dla niego ubranka i kokardki. Nicolla, ze względu na depresje po osadzeniu jej konkubenta w ZK chciała by tylko jedne, skromne, buciki (Louboutin Pigalle 120mm) oraz papierosy dla konkubenta. Przydadzą sie równiez wszystkim ubrania, jedzenie(miele widziane kupony do restauracji), gry komputerowe, narty, lodówka, ale koniecznie z kostkarką do lodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti43
Witam ja słyszałam o szlachetnej paczce, szukałam informacji gdzie sie można zgłosić o pomoc, były tylko informacje o potrzebnych o wolontariuszach, ja pracuje zarabiam 1200-1300 , jestem wdowa od 7 lat , mam na utrzymaniu 2 córki w wieku 14 i 18 lat uczace sie, nie maja renty po tacie gdyz nie mial przepracowanych lat, mialam zasilek rodzinny i dodatek z tytulu samotnego wychowywania razem 520 zl na 2 dzieci ale od tego miesiaca juz MOPS nie przyznal i tego zasilku gdyz corka miala praktyki platne i zarobila w ub. roku caly 1000! zl i moj dochod przekroczyl warunki otrzymania zasilku, nie korzystalam z pomocy MOPS gdyz sa rodzinny bardziej potrzebujace, a jak tu teraz żyć pozabieraja nawet rodzinne , sama mam na utrzymaniu dom , nie mam rodzicow, dziadkow znikad pomocy, musze zrobic oplaty , kupic opał na zime ale za co ? chyba tylko workami bo nie stac mnie na pół tony od razu a musze miec na zime ok 1, 5 2 tony węgla i jeszcze drzewo tez kosztuje , oczywisci jak bylam w MOPS po zasilek na opal to sie nie nalezy gdyz pracuje ! a co ma zrobic ciesze ze ze mam prace jaka by nie byla tylko ciezko utrzymac rodzine za jedna wyplate tym bardziej w porze zimowej , pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ich stronie nie można się zgłosić bo nie znalazłam ?? GDZIE IDĄ TE PACZKI ?? Zadałam pytanie na facebook czy można osobiście spotkać się z potrzebującymi. Zobaczymy czy odpowiedzą, ale na pewno będzie "są anonimowi, dla ich bezpieczeństwa, dane osobowe, nie podajemy .." Może warto, żeby więcej osób pisało do nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tamtym roku było
że OBBOWIĄZkowo darczyńca ma kupić cały pakiet,jak paczki były niekompletne( czyli część roszczeń), na przykład tylko kosmetyki i lodówka a jeszcze chcieli laptopa etc, to były takie dary odrzucane!!! chamstwo do kwadratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthaka
nie siejcie zamętu. Mam koleżankę, która zarabia 1500 zł, ma trójkę dzieci, męza alkoholika, który nie pracuje. W zeszłym roku dostała szlachetną paczkę, m.in. łożko- duże, nowe, bo dzieci nie miały na czym spać. Dzieci dostały zabawki i średniej klasy komputer-nigdy wcześniej nie miały komputera a najstarszy syn ma 16 lat. Uwierzcie mi, w tym domu jest bieda i, choćby nie wiadomo jak Aska się starała, nie jest w stanie sama dać sobie rady. Jest osobą pracowitą, po urlopie macierzyńskim od razu wracała do pracy a dziećmi zajmowała się mama rencistka (600 zł renty). Może sama jest sobie winna, że wyszła za mąż za przestępcę i alkoholika i zrobiła se z nim trójkę dzieci ale co?ma teraz się powiesić, iść kraść? Jak są ludzie, którzy mają więcej pieniędzy i chcą pomóc, to czemu mają tego nie zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niech wypieprzy alkoholika
założy o alimenty z funduszu dostanie max 500 zł na każde i się nie będzie musiała starać.Nowego męża też może znależć, łatwo tyłkiem ruszać, trudniej głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze tego kraju
Utrzymują się obecnie z renty Pana Janusza (2356zł), Chory kraj! wystarczy być chorym by mieć taką kasę a niektórzy muszą ostro zapierniczać za 1500zł....nie wierze w to... ten gość nawet bez obu nóg napewno mógł by coś robić np. sklejać koperty ale nasz kraj jest chory utrzymuje sie przestepców, darmozjadów i innych nieprzydatncyh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti43
Do Rosalindy mieszkam w woj. łódzkim i naprawde niewiele mi potrzeba jestem przyzwyczajona do skromnego życia , nie mam dużych wymagań , nie żądam łózka, lodowki, czy pralki chociaz lodówke mam ok 20 letnia ale jeszcze działa .pozdr dziekuje za zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..SeLaVi..
Martha z calym szacunkiem ale jak mi pisze anonimowy nick "dostalam paczke" czy "kolezanka dostala" to nie wierze. Zobacze na wlasne oczy wtedy uwierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selavi, Nic prostszego. Zapisz się jako wolontariusz do szlachetnej paczki, to wtedy uwierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detruuuuuu19
może zwykli wolontariusze pakują tylko a WYBRANI chodzą do tych tajemniczych rodzin hehehhe :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak. Odpisali, że można poznać osobiście tylko te rodziny które wyrażą na to zgodę. Na pytanie które rodziny wyrażają zgodę niestety nie ma już odpowiedzi. Kupuj dawaj i milcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten sam wolontariusz który "opiekuje" się daną rodziną, zanosi jej w danym dniu paczkę. Przynajmniej tak było w naszym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wolontariusze sa
uposledzeni? Nie widza, ze to naciagacze? Pierwszy lepszy przyklad z brzegu http://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/action,step4,ids,10,idw,240,idf,26666.html#position Po pierwsze 394zl na osobe to zadne usbostwo. Po drugie mala wlasne mieso, jajka wiec tym bardziej ta suma jest calkiem przyzwoita. Po trzecie oni chca wsyztsko poczawszy od slodyczy poprzez buty i ciuchy, ktore oczywiscie maja byc takie jak oni chca a konczac na kiblu bo nawet to by chcieli:D co za koncert zyczen:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście kompleksowe wyposażenie domu + utrzymanie. Ja już pomijam postawę tych ludzi, interesuje mnie czy ci ludzie w ogóle istnieją, czy 50% istnieje a 50% nie ... ale nie dowiemy się tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelargonikaaa
Znalazlam babke 86 lat z dochodem 225 zl az chcialoby sie pomoc ale jak ? przeciez nie dam paczki do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludziki kochane - nie zdajecie sobie sprawy ilu ludzi w okół Was żyje na skraju ubóstwa, z wierzchu pięknie ,ładnie, a w środku bieda i nędza, ja jestem mamą "tylko" dwójki a nie 10 dzieci, mam męża, który o dziwo nie jest alkoholikiem, ba i nawet więcej - ma pracę - mieszkamy na 48 metrach, co więcej mamy samochód, a starszy synuś chodzi na angielski......... tyle widać z wierzchu.... a w środku .... szkoda słów - kredyt mieszkaniowy we frankach wzięty na mieszkanie w najgorszym czasie - rata wynosi prawie 1500 zł miesięcznie, 6000 długu w mopr - za rzekomo niesłusznie pobrany zasiłek (parę złotych przekroczone dochody....), zabijające nas comiesięczne wydatki: czynsz, prąd, woda, gaz, rata za samochód, telefon, nie wspominając o jedzeniu i ewentualnych ubraniach....., boję się świąt, bo dzieci mają swoje marzenia, a moim jest by zima nie przyszła zbyt szybko bo nie mam na buty i ciepłą kurtkę dla starszego synka.... z miesiąca na miesiąc coraz większe długi i strach kiedy zabiorą mieszkanie, nie śpię po nocach, myślę, myślę i myślę, dlaczego jest tak, że normalna, uczciwa rodzina nie może normalnie żyć....... także rozejrzyjcie się w okół siebie - może ktoś z Waszych sąsiadów potrzebuje pomocnej dłoni........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belizarius
mamo 2 synow a religijn ajestes? przeciez Kk kaze rodzic co roku i potepia jednodzietnosc wiec nawet jesli kto s ma 1 dziecko i dochod na osobe 200 zł- to wg Kk powinien wyprodukowac stado dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hektopasss
Szlachetna paczka to przekret. Napisalam wczesniej pare postow i wkleilam linki. Wszystko zostalo usuniete. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy przekręt to nie wiem, ale na pewno nie trafia do tych co powinna........ sam fakt, że rodziny znajdowane są przez wolontariuszy - heh, interesujące gdzie oni szukają tych rodzin.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hektopasss
No ciekawe. Bo nawet malo co slychac o tej paczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belizarius
dla wielodzietnych patologów anjlepszym darem byłyby spirale -zeby sie nie rozmnazali jka zwierzeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hektopasss
No wiesz.. To wbrew religii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belizarius
KK popiera biede , patologie i przxekazywanie jej z pokolenia na pokolenia -reliigjnym wielodzietnym patologom zasiłki powinien wyplacac KK a nie panstwo -ale KK oferuje im tylko modlitwe -bo to nic nie kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam coś fajnego :) Kod MAZ-1080-033751 Mają kredyt na kombajn a drudzy Kod SWI-1065-028058 kredyt na ciągnik. Ilu z was byłby w ogóle stać na ciągniki itp ? Ja już nie mówię nowe ale używane. Toż to kpina jakaś. Znalazłam też jednych z kredytem na samochód, kredytem na remont mieszkania. Bananowe życie. A mistrzostwo to Pani jakaś tam i Pan jakiś tam wychowują 7 dzieci i zaczyna się liczenie syn 37 lat, córka 36 ......... Co to kurka dzieci ??????????????????? A potem życzenia buty dla dziecka rozmiar 45 :) Komedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maddylenka
Mama 2 synw, a w jakim wieku są chłopcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×