Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mogę spełnić wszystkich po

Szlachetna paczka

Polecane posty

Gość gość
wyjaśnij jeszcze tylko,kto to jest potrzebujący,pokarz takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet esmsa z 5zl,nie wyślę na darmozjadów,leni i cwaniaczków😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tego są wolontariusze oni wyszukują i chwała im za to. Są też ludzie, którzy chcą pomagać i pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wysyłaj od takiego jak ty nikt pomocy nie chce. To są szlachetni ludzie i coraz ich więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo masz na myśli,tych co dają,czy tych co biorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczka sraczka DVB
widziałem w tv jak trzech wielkich polskich piłkarzy z Dortmundu,robi zakupy dla szlachetnej paczki,jadą wózkiem po wielkim markiecie,i do kosza makaron wkładają,no myślałem,że padnę,tak się przejąłem ich wielką dobroczynnością...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pomagających i potrzebujących. Piękne jest to jak np. 100 osób robi paczki dla jednej rodziny. To musi być niesamowite dla obu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 osób tyra za free,a rodzinka w tym czasie na bibce zakrapianej ruskim spirytusem,nabytym na bazarku,za pieniądze z MOPS na chleb i książki do szkoły dla stada bachorów,ładna mi szlachetność...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest ważne co oni do tego kosza wrzucają. Najważniejsze że chcą pomóc i pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po twoich wypowiedziach widać co z ciebie za człowiek, ale zawsze czarna owca musi się znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bądź szlachetny podbudujesz sobie ego jakiś/aś ty dobry/a , a patola się śmieje,że kolejny frajer w zębach darmochę przyniósł.Pomżż babci , co nie ma na leki ,a nie darmozjadom.Osobiście znam krowę rozpłodową, która żebrze wszędzie na samotna matkę , a mi w oczy powiedziała ,że do pracy nie pójdzie , bo z mopsu wyciąga tyle ,że jej się nie opłaca.Ona zawsze jest pierwsza tam gdzie cokolwiek dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiesz o pomocy dla rodzica z dzieckiem niepełnosprawnym potrzebującym pomocy 24 na dobę lub osoby starszej samotnej schorowanej z malutką rentą, lub osoby co opiekuje się 24 na dobę osobą starszą przykutą do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nikt za darmo nie daj, z*********m już 35 lat i mam 1200 zl, oby szlag trafił ten kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
N o właśnie może ciebie też kiedyś wypatrzy jakiś anioł i dostaniesz pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 20;19 i tu jest sedno całej sprawy.Tak że nie obrażajmy się wzajemnie , bo ta bieda to bardzo często nie jest zleżna od człowieka .Nie my jesteśmy winni tej naszej biedzie ,Gdyby ci na górze co nami zarządzają robili to uczciwie i fachowo to nie mielibyśmy tylu powodów do narzekań .Państwa którymi zarządzają właściwi ludzie , są bogate a ludzie żyją GODNIE.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matinna
Niestety,ale większosć tych co tacy ubodzy to nie jest wolna od uzywek typu papierosy,kawa o alkoholu ,nawet okazyjnie nie wspomnę i dziwię sie,ze ludzie zamiast ganic to przyzwalają na to i jeszcze ich tłumaczą,że biednym cos sie od zycia nalezy,a te używki kosztują sporo i sa niepotrzebne do zycia.Ten co ma pieniedze na uzywki nie jest biedny i sam soie mógłby kupic rzeczy które kupuja darczyncy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że niektórzy, by chcieli żeby nikt nikomu nie pomógł, tylko żył dla siebie. Wypatrujecie że jak ktoś kawę wypije to już mu nie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa od matki z niepełnosprawnym dzieckiem , doskonale wiesz ,że to inna sytuacja,Matki dzieci chorych , które muszą zrezygnować z pracy i tyrać 24 godziny przy dziecku w naszym państwie są poszkodowane.Emerytury za heroiczna prace nie dostaną.Co do tek krowy osobiście znam , teraz zrobila drugie dziecko , oczywiście oficjalnie jest sama , a kolejny gach na boku , który na nią tyra plus mops ,i inne organizacje.Znam bezdomnych , którym pomagałam.Mogłam im załatwić mieszkanie za darmo , powrót do normalnego życia.Warunek zero alkoholu( nie mój , organizacji , która niosła taką pomoc).Nie chcieli.Jestem za pomocą , ale dla potrzebujących , anie ludzi , którzy żerują na odr****ch serc innych , a wcale ich to nie motywuje do walki o siebie i lepsze życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz pomagaj utrzymuj alkoholików i prostytutki , oraz wielodzietną leniwą patolę.Jak pisałam podbudujesz swoje ego.Możesz nawet opłacić im teneryfy , bo im też od życia się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matinna
gość dziś jezeli kogos stac na kawę,papierosy o alkoholu nei wspomne to pomoc mu sie nie nalezy,bo ma kase ,która przeznacza na używki zamiast na potrzebne rzeczy. My jak na razie nie narzekamy na finanse i w ogóle nie palimy,nie pijemy kawy,a alkohol ja w ogole nie piję,mąż ,dorosłe dziecko tylko okazyjnie i od wielkiego swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc tu chodzą wolontariusze i sprawdzają. Jak matka ma kilkoro dzieci nawet niech zarobi te 2000 tys i niech ma pomoc z OPS i alimenty to ciężko jest taką gromadę utrzymać. Niech dzieciaki mają tą radość w święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bieda płodzi sie bez opamietania a potem tylko daj,daj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pic alkoholu,nawet okazjonalnie,odzwyczasic sie od picia kawy,bo ona nie jest niezbędna do zycia,ot po prostu fanaberia sporo kosztująca. x x dla mnie to szczyt głupoty. Zreszta to dowodziloby, ze tych ludzie sie uwaza za srodowiska patologiczne, które wydaja wszystko na uzywki. Od kiedy to kawa jest droga? Ja pijam Prime, i taki sam koszt jak herbata, chyba ze juz herbaty nawet nie wolno, moze sama woda z kranu? Alkohol w małych ilosciach jest zdrowy, juz powstaja leki z sunstancjami jakie on zawiera, na serce, zmniejsza ryzyko powstania astmy, dowiedziono tez ze ludzie pijacy małe ilosci alkoholu zyja dłuzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że dzieci się rodzą. Skąd w was tyle zawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawa tez reszta działa antyrakowo, bo zabija wolne rodniki. Powinno sie im zakazac tez uzywania podpasek, i papieru toaletowego, przeciez mozna sie podcierac gazeta, a zamiast podpasek drzec stare ubrania, i potem to prac. Sptrzet AGD to tez fanaberia? Moja sasiadke kiedys złosliwa osoba zgłosiła do sądu, przyszedł kurator, i niechby tylko lodówki czy pralki nie miała, to by zaraz było, ze w domu warunki nie do zamieszkania... lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matinna
gość dziś puknij sie łep,jezeli ktos żebrze gdzeikolwiek czy to w tej Szlachetnej paczce czy w MOPS czy gdzie indziej a wydaje kasę na kawę,papierosy i alkohol to jest po prostu... Te uzywki nie są niezbedne do zycia w ogóle . Uwazam,ze tacy ludzie powinni prawdziwa beidę zaznac,.Zryc nie miec nic ,miec zimno etc i wtedy odechciało by im sie tych uzywek . Tak jak pisałam,nie bieduje,ale w moim domu ani kawy sie nie pije,ani papierosów nie pali,a alkohol to tylko od swieta,.przy czym ja w ogole nie piję żadnego.Nas stac na uzywki ale szkoda nam moze nie tyle zdrowia co pieneidzy na te używki. Piszesz,ze kawa nie jest droga,ale podlicz sobie roczny wydatek na kawę,która w ogole do zycia nie ejst potrzebna to wyjdzie ci spora kwota która mozna wykorzystac np na zakup czegos potrzebnego do domu. A co dow ody z kranu,to ja ją piję albo przegotowaną albo nie ,ale przefiltrowana i zyje. Tylko tłumoki borykajace sie z finansami na uzywki wydaja i oni powinni biede prawdziwa przezyc,wtedy odechciał by im sie tych kaw,papierosków o alkoholu nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matinna
gość dziś ,człowieku durny,bieda ma sobie kupic cos pozywnego do żarcia np owoce,jarzyny,dobry nabiał a nie kawę,bo ty piszesz o jej zdrowotnych własciwosciach.Bieda żrec ma a nie uzywki wpierdzielac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matinna dziś gość dziś puknij sie łep,jezeli ktos żebrze gdzeikolwiek czy to w tej Szlachetnej paczce czy w MOPS czy gdzie indziej a wydaje kasę na kawę,papierosy i alkohol to jest po prostu... Te uzywki nie są niezbedne do zycia w ogóle . x x x moze by ci sie jednak przydało nieco uzywek, bo cos jestes spieta, poluzuj zwieracze... :p praktycznie wszystko idac tym torem nie jest niezbedne do zycia, prad w domu, gaz , wode tez mozna sobie przyniesc z punktów poboru co sa w kazdym miescie, a zamiast w domu mieszkac rozbic namiot. Rocznie jak podlicze co wydaje na kawe to nie sa duze sumy, wrecz smieszne, poza tym cos musze pic, i jak juz pisałam nie wydam na kawe, wydam na herbate. Kupuje tez od czasu do czasu piwo, które mi sie mozno przydaje na nerki, jakbys nie wiedziała, ma ono 13 witamin, i jest kaloryczne, wiec moze zastapic np. kanapke... Oczywiscie z uzywkami trzeba miec umiar, ale wymaganie zeby ci ludzie z nich kompletnie nie korzystali, to jest juz odzieranie ich z godnosci. ni ekazdy jest winny swojego losu, i np. starsza osoba ma prawo wypic wg mnie kawe, jesli lubi, nawet jesli jej emerytura- czesto po 40 latach pracy, jest niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matinna
gość dziś ,wspołczuje Twojej rodzinie,bo w razie problemów finansowych nie miałabys żadnych oporów tej kawy użyuwac,moze i palic papierosy i pic alkohol pod jakąkolwiek postacia zamaist np coś dobrego do jedzenia kupic sobie i swoim bliskim. Myślę,ze nie borykasz sie z problemami finansowym i,ja tez nie ale ja jak widac mam madrzejsze podejscie do zycia w tym aspekcie,bo ani etraz ani tym bardziej przy problemach finansowych nie traciłabym jakże ważnych pieniedzy na jakąkolwiek uzywkę.I proszę Cie,nie porównuj jakąkolwiek uzywkę do jakichkowliek mediów,nawet do internetu czy TV,a anwet do papieru toaletowego. A propos pap.toal. Jak na razie nie mamy problemów ani skornych,ani z hemorojdami,wiec nie kupujemy drogiego pap.toal.tylko ten szary,tani,bo wolimy wydac te 4 zl co zaoszczedzimy na pap.toal np.na jakiś owoc dodatkow. I nie mysl,ze jestesmy rodzina skąpców,bo jest calkeim odwrotnie. Starsza osoba,majaca niska emeryture i owszem,ma parwo wypic kawe,ale jezeli ma wybrac poemioedzy kawa a owocem czy warzywem i wybierze kawe to jest po prostu mega nierozsądna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×