Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ileeee powiedzccie?

Ile macie zamiar wydać na prezent mikołajkowy i gwiazdkowy dla dziecka?

Polecane posty

Gość kucyk pony
Ja już dziaiaj kupiłam dla synka. Na mikołajki garaż smoby - za 99 zł Na gwazdkę Mańka złota roczkę z Fisher Price za 115 zł Do gwiazdkowego prezeentu dokupię jeszcze taki śliczny bujak - zielony pluszowy dinozaur na biegunach za 255 zł. Dla dzieecka brata mamy pod choinkę taki przyzad gimnastyczny dla niemwlakow za 115

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile wydam na syna. Na mikolajki to jakas drobnostke. U nas mikolaj zostawia w mikolajki prezent pod poduszka wiec cos drobniejszego. Pod choinke jeszcze tez nie wiem dokladnie co kupie. Maz mu kupil chyba piec gier wlasnie w rodzaju pekajacego prosiaczka ( byla promocja i byly po 5 dolarow za sztuke). Oprocz tego planuje zamowic mu serie ksiazek o Mikolajku i jakis fajny globus. I maz pewnie cos jeszcze jak zwykle wymysli ale mysle ze jakies drobnostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tak tak oj
Ja na Mikołajki wydałam z mężem 20 zł, a na Gwiazdkę ok. 70 zł, znaleźliśmy w tej kwocie naprawdę spore, duże i okazałe prezenty - po kilka sztuk zabawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mojego czterolatka
klocki drewniane za ok.50 zł cena przystępna dla chrześn iaka grę na konsole Harry Potter ale na gwiazdkę dostanie i zrzucamy się z siostrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołaj 0zł - ale prezent będzie, wybrany z punktów Payback :P Gwiazdka - miało być tak samo, ale córka błaga o "ptaszka Tweety" więc w zależności od tego jaki gatunek kupimy - byle żółty :P nie wiem jeszcze ile wydamy + cena klatki i dodatków... poszukam przed świętami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumiak
Nie ma czegoś takiego jak ile masz wydać... wszystko w granicach rozsądku. Syn naszych znajomych dostał od nas kurs tenisa ziemnego z Super Prezenty, portalu prezentowego. Nie kupuj żadnych sprzętów elektronicznych - to żadna atrakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikołaj -do 30 zł Gwiazdka -do 70 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teressaG
Na Mikołaja dostanie tylko wideo od Mikołaja (ze strony www.listymikolaja.pl - koszt 30 zł niecałe) a właściwy prezent - do 70 zł na gwiazdkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikolaj - 30zl Gwiazdor - 400zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas na mikolajki sa tylko slodycze w skarpecie mikolajowej :) A na gwiazdke syn 6-letni dostanie namiot Glow Crazy Doodle Dome ,dwie gry na xboxa,samochod zdalnie sterowany taki duzy na dwor, i strzelajacego pajeczyna spaydermena.Corka 15 letnia dostanie dres nike,firmowe kosmetyki,sweter i zegarekwyjdzie jakos po 100F na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Mikołajki- 30 zł. (paczka w przedszkolu). Prezent pod choinkę- ok. 200 zł na niego, 100 na siostrzenicę, ale to dlatego że dostałam bon zakupowy, gdyby nie to, wydałabym pewnie jakieś 50-70% tej kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam jakiś limitów. Wiadomo, że nie wydam całej pensji, ale jak coś fajnego zobaczę to kupię. W oko mi wpadły vouchery do warszawskiego Teatru Małego Widza - ponoć bardzo fajne miejsce dla najmłodszych dzieci, więc może na taki prezent się zdecyduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zwykle nie oszczędzam na prezentach i w tym roku sprawiłem też sobie. Wybrałem się na rejs połowu dorsza z www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl bardzo fajna sprawa. Natura i ty, szczególnie przy większych falach czuć jak silne jest morze. Dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezszaleństw
na mikołaja nie ma co szaleć, ważne,żeby dziecku się podobało,mój syn zawsze pisze list do Mikołaja i wtedy mam z czego wybierać, teraz kupię mu pewnie kolejne klocki,a pod choinkę wybrałam już między innymi obraz,będzie wykonany z jego zdjęcia , myślę, że bardzo się ucieszy, to nie jest drogi prezent, zajrzyj na stronę DCN Gallery, http://www.dcngallery.pl/2/kr2FNLTVTum32AYGA6NANIseVkjl1Fcb/obrazy-na-plotnie/do-pokoju-dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×