Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kikodjwnf

Bardzo nie lubię ludzi, którzy bardziej przejmują się losem zwierząt niż ludzi.

Polecane posty

Gość :) :) :)sdsadsdas
Aggie:) 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsiannia
mnie też kompletnie nie wzrusza los jakichśbachorów. Na zwierzęta zawsze coś dam, pomogę, a ...cóż ich pech, co mnie one obchodzą. Jesteś piernicznieta i to zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE MAM anie "bachorków" ani dzieci :O Zacytowałam poprzednią wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez zal cierpiących ludzi, jednak jeśli nie jest to mój bliski to nie pomogę i już. Zwierzęta są krzywdzone właśnie przez ludzi i wg mnie warto im pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy jesteście nieźle piźnięci, i ci od dzieci i ci od zwierząt 🖐️ I właśnie w takich dyskusjach wychodzi, jakimi jesteście kutasami - bez względu na to komu pomagacie - tak po prostu :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerti28
Nienawidzę zwierząt...sama otrulam 2 psy moich sąsiadów hehe. Trutka do kiełbasy i wreszcie nie było szczekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wolę zwierzęta od ludzi ale to nie znaczy że mam wyjebane na dzieci umierające z głodu :O przejmuje się i tymi i tymi stworzeniami a pieniądze dam instytucji która wyda mi się po prostu bardziej wiarygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bsjsgjsdi
Ludzie są egoistami - nic w tym nowego. I z tego względu naprawdę gowno mnie obchodzi co sądzi o mnie jakaś osoba na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffsdcxcgvsdfsdf
_ w odroznieniu od ludzi koty liza d**y tylko sobie" WYMIĘKŁAM!!!!!!! 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedynkama
XXI wiek , era komputerów a zacofanie niektórych i poglądy ze średniowiecza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedynkama
poczytajcie sobie jaki człowiek jest mądry http://polonia.wp.pl/kat,1010249,title,Wlochy-sukces-aktywistow-Psia-katownia-zostala-zamknieta,wid,14787468,wiadomosc.html?ticaid=1f939

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fru fru fru
kasza grycana Wszyscy jesteście nieźle piźnięci, i ci od dzieci i ci od zwierząt I właśnie w takich dyskusjach wychodzi, jakimi jesteście kutasami - bez względu na to komu pomagacie - tak po prostu xxx powiedziala co wiedziala, dziekujemy, zegnamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za farmazonyyyyyyyyyy
kciukiem - bo mnie juz wk**wia jak wszyscy tu po tobie jada, a ja cie rozumiem, tez wole zwierzaki niz ludzi. chociaz pomagac nalezy jak im tak i dzieciakom bo one nic nie winne... Musisz być nieludzka, skoro uważasz dzieci za niewinne istoty. Bachory w szkołach (i nie tylko) są OKRUTNE- interpretuj: jakieś inne dziecko przez nie BARDZO CIERPI, jest KRZYWDZONE przez nich, a ty nawet nie masz w sobie poczucia sprawiedliwości- przejmujesz się jakimiś małymi kanaliami. ;/ Dobrzy, prawdziwi ludzie nie stanowią nawet 1% społeczeństwa. Jak ktoś chce zasłużyć na miano dobrego człowieka, to musi spełniać dwa warunki: 1) samemu postępować dobrze; 2) być skorym do czynnej, adekwatnej walki ze złem (bez cackania się). Poza mną zapoznałam jedną taką osobę. Z częścią znajomych ludzi nie rozmawiałam o pewnych rzeczach, więc może nie miałam okazji by móc zdiagnozować ich jako tych NAPRAWDĘ DOBRYCH. Tak czy siak, niemalże 100% pseudoludzi na ziemi to kanalie, bo nawet jeśli sami czynią dobro, nikogo nie krzywdzą, to wykazują znieczulicę, bo nie karają innych okrutników. To się nazywa bierne zło, ale ZŁO!!! :p Ponadto, ilu jest "ludzi" fałszywych w społeczeństwie. Ja nie widzę tego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna co lubi zwierzaki
Zwierzęta są bezbronne i bezradne, skazane na ludzi. Na ludzi, którzy ZECHCĄ im pomóc. A mało kto chce bo chore katolickie owieczki Ojca Rydzyka w tym kraju uważają, że zwierzęta nie mają duszy, więc nara! Na dzieci jeszcze być może da się coś wyłuskać. Tak czy inaczej ochrona dzieciaków/fundacji/pomocy społecznej jak również system penitencjarny w stosunku do zwierząt powinien byc rolą państwa i rządu, a nie tak jak jest - że możesz na pomoc dla nich przekazać 1% swojego podatku. Natomiast na patologię jak K. Waśniewska i reszta ścierwa łożysz człowieku z automatu i nikt Cię nie pyta czy chcesz placić na zabójcę, złodzieja i pedofila... Dlatego ja bardziej przejmuję się zwierzętami bo MOGĘ, za ''ludzi'' decyduje za mnie to skurwiałe państwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moon455
no do jasnej cholery! niech kazdy daje na co chce! ja juz od wielu lat daje pieniadze tylko i wyłącznie na zwierzęta. to mój świadomy wybór /Ludzie sa winni zwierzetom szacunek. Szkoda że tak wielu tego nie pojmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego to niby ludzie sa winni zwierzetom szacunek? Moze ty jestes winna jesli wychowalas sie w lesie z wilkami, ale ja nie jestem zadnym zwierzetom nic winna. Za duzo sie tego namnozyło, powinni zlikwisowac schroniska i zajac sie utylizacją pchlarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzi jeszcze więcej się namnozyło...w Warszawie to się już zyć nie da od natłoku przyjezdnych. Podobno mało dzieci się rodzi, a ja widzę coraz wiecej rodzin 2+3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tobie przeszkadzaja ludzie to sie sama tez nie rozmnażaj a najlepiej wyprowadz do lasu do swoich zwierzatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wam powiem tak, zawsze mialam wiele zwierzat w domu bardzo je lubie ale od czasu gdy kupilem psa rasy Golden Retriver to jak jestem spokojnym czlowiekiem znienawidzilem psy :( moj pies jest takim zerem takim debilem no nono no nie da sie tego wyrazic w slowach czuje do niego pogarde nienawidze go !!! w zyciu nie pomyslalem ze moge znienawidzic tak zwierzaka ale w tym przypadku stalo sie :( teraz mam chorobe na punkcie psow kazdemu uwaznie sie przygladam i to co wczesniej mi nie przeszkadzalo jakos nie zwracalem uwagi, tak teraz drazni okropnie!!!! mysle ze po tym psie juz psow miec nie bede mial :( a tyle psow u mnie w domu mialo cudowne zycie ! i przez tego jednego obrzydzilo mi posiadanie psa skutecznie :( co do pomocy wszedzie musi wystepowac rownowaznia zatem jak i ludziom tak i zwierzetom nalezy pomagac bardzo nie lubie u ludzi typowego dewotyzmu na punkcie jakiegos tematu taka nadmierna ekscytacja w temacie pomocy /ochrony czy praw wierzat zajezdza czesto obluda i hipokryzja zatem, rownowazmy to co robimy oraz to w jakim stopniu opowiadamy sie za czyms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bardzo nie lubię ludzi, ktorzy krzywdza innych. I tak, bardziej przejmuję się losem dzieci i zwierzat, bo racjonalnie nie sa wtanie zrobic nikomu krzywdy... A czlowiek dorosly i tak moze je strasznie potraktowac. :( Nienawidze ludzi, jestem wredna, pelna nienawisci i zalu, ale mam powody... Cale zycie ludzie mnie mecza, ponizaja, maja za gorsza, bo sie wyrozniam (jakkolwiek to rozumiecie). Dlatego nie rusza mnie belkot autora, swoje z ludzmi przezylam, niejeden mnie skrzywdzil, mam do tego prawo. Przynajmniej zwierzak ani dziecko swiadomie mnie nie skrzywdzi, wiec zastanowcie sie, zanim cos napiszecie... Debile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli lubisz dzieci tak samo jak zwierzeta to jest w porzadku. Gorzej jak dla ciebie wierze jest wazniejsze od człowieka.. Tworza się dziwne grupy kultu. Jedna z nich jest kult zwierzecia po drugiej stronie ustawiaja się przeciwnicy aborcji. W połączeniu te dwie grupy powodują ze dzieci zyjące są na miarginesie, nikogo nie interesują. Dlatego mamy tyle tragedii w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia ponizej, ktory odpowiedzial mi na to, ze lubie dzieci i zwierzeta. Tak, tak samo rowno ich bronię. Dzieci bywają nieznosne, co bywa w duzej mierze niestety wina rodzicow, choc sa tego nawet nieswiadomi. Bronie, bo jedna i druga 'grupa' ma jakies formy odczuwania. :( Niewazne czy to maly czlowiek czy zwierzak. Jestem uwazana za lekko dziwna, bo gdy widze kota lub psa (i inne:)) zaraz jest dla mnie 'slodki' i mam chec przygarnac takiego. Wobec dzieci mam odruchy opiekuncze, lubie przytulic, poglaskac, objac. :) Sama jako dziecko bylam ofiara toksycznej matki, pamietam do dzis... Stad te odruchy. Po prostu wole bezbronne, nieswiadome istoty, ktore mnie nie skrzywdza celowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest, ze znieczulica jest straszna, najlepiej w mysl zasady 'lepiej zapobiegac niz leczyc' czyli np. wykastrowac/sterylizowac lub dopuscic do aborcji w pewnych sytuacjach. Niestety z natura sie nie wygra. Ze skrajnosci w skrajnosc niedobrze, tego juz nie popieram. Natomiast dorosli ludzie sa najgorsi - sa swiadomi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,ja wole zwierzeta od ludzi nie sa falszywe,wrede.nie okradna czlowieka,nie zrobia mu krzywdy,zawsze mozna na nie liczyc,,dodam ze gbybym dysponowala duza iloscia srodkow ,i majac wybor przeznaczyc je na chore storzenie niz na mende ktora pila cale zycie wyrzadzajac krzywde rodzinie ,przynoszac wsyd.hanbe to wierzcie mi przeznaczylabym je na chore zwierzeta,,,,,zacytuje madre zdanie ktore ktos ,kiedys powiedzial ''najgorszym ze zwierzat jest czlowiek'' do chorych dzieci innych nieszczesliwych osob mam inny stosunek bardzo im wspolczuje i tez przeznaczylabym srodki,,ale przyszlo mi najpierw do glowy porownanie ktore wczesniej podalam ,,,jestem wrazliwa na los zwierzat,przerazqa mnie widok transportu bydla do ubojni,nie mowiac o transporcie koni na zachod,tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzieńka 79
Mnie złości jak człowiek sam się stawia ponad wszystkie stworzenia i mu się wydaje że jest najważniejszy, a tymczasem to zwierzęta są lepsze od ludzi, a co ja o tym myślę to napisałam tu: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5513267 I żeby nie było że nie pomagam, bo pomagam ale na chore dzieci nigdy nie dam bo mi szkoda na to ciężko zarobionej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I żeby nie było że nie pomagam, bo pomagam .....ale na chore dzieci nigdy nie dam bo mi szkoda na to ciężko zarobionej kasy. _______________________ ze co? jak? co za podla istota z Ciebie ,dno i zero ! obys kiedys te pomocy sama nie potrzebowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jestesmy tutaj a dzieci sa bezbronne dopoki dopoty MY dorosli nie stoworzymy z nich potworow ! zatem sa nie winne !!!!!!!!!!!!!!! w takim przypadku nie bierzmy psow ! nie plenmy ich MY ludzie ! nie kupujmy u hodowcow najgorszych zlodzieji !!! niech zyja wolne ! jaka ich natura ! pieprzona hipokryzja obluda i debilizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dupa ty bialy motyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×