Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kikodjwnf

Bardzo nie lubię ludzi, którzy bardziej przejmują się losem zwierząt niż ludzi.

Polecane posty

Gość CfAsEwRaTy
To temat na twoim poziomie, oddałaś mózg za głupotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CfAsEwRaTy
Skurwielstwo to twoje drugie imię, bezbronne istoty to ty chcesz zabijać, tępa brzydulo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CfAsEwRaTy
zdebilały pajacu, przestań z tym "dzieciakiem", obrzydliwa kurewko, chcesz zabijania bezbronnych istot i serio, wypierdalaj z tego tematu, bo się tu przez ciebie nie da normalnie popisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukiem, ja też uważam, że
powinnaś już wypierdalajć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos cie tu wczesniej nie bylo,chyba, ze nastapilo modne logout. i powotrze, tak zabilabym dzieciaka, by psiak mogl dalej zyc godnie. pies bedzie wierny i wdzieczny do konca, z dzieciaka zawsze moze wyrosnac patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo twój mail obchodzi,
wstręciucho :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
logout moze tez byc z pomaranczowego nicka na inny rownie jaskrawy. jak cie moze obchodzic moj mail? skoro nie wiesz na jaki temat i od kogo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka 882
kciukiem, wszyscy już tutaj wiedzą, że jesteś idiotką, naprawdę, idź stąd, bo twoja głupota jest dla nas męcząca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka 882
Przecież pisze, że go nie obchodzi twój mail, debilko... Pisanie z pomarańczowego nicka to nie jest zalogowanie się, więc o logoucie nie może być mowy, wylogować można się z czarnego nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzymaj sie tego tak sztywno, bo nie o typowym logowaniu mowie i kazdy madrzejszy wie, o co mi chodzi. jakos wczesniej madrali za 370 zl tu nie bylo, a bedzie dyrdymaly sadzic. Marlenka, nie przezywaj sie. Szkoda, ze nie napisalas nic madrego ani teraz ani wczesniej, ale lepiej pozostac przy poczuciu wartosci jakim sie ma, miast go obnizac(oczywiscie w przypadku, gdzie nie da sie go podwyzszyc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CfAsEwRaTy
o ja, co za debilka, jakiś matoł podszył się pod mój nick, a ta mi wmawia, że to ja piszę o dziewictwie za 370 zł, co za młot kciukiem, nie widzisz, że jak tyle osób uważa cię za totalnego głąba, to coś w tym jest? JEST W TYM PRAWDA i na dodatek to ryło, fu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co ci do tego autorko... ..
kto co robi ze swoim ciezko zarobionymi pieniędzmi i jaki cel zechce wesprzec datkami?? Nie ty bedziesz mi dyktowac czyj los ma mnie bardziej wzruszac ani nie masz prawa rozporzadzac moim "dobroczymmym funduszem". Przykro mi ale niektórym obcy jest szowinizm gatunkowy a poniewaz znają juz ludzki rodzaj jak zly szelag toteż nie maja juz ochoty solidaryzowania sie z chorymi czy biednymi dziecmi. Prawdopodobnie nie ma zreszta po co ich zalowac - wyrosnie z nich bowiem kolejne pokolenie wrednych rozczeniowych szkodnikow co to sie ma za pepek swiata. Oni mnie na starosc zapewne nie pozaluja tylko zaleca eutanazje i beda pluc jadem w necie. A pies ptrzynajmniej wdzieczny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaglaba, a kogos bardzo irytujacego. wiem, czym to jest spowodowane nie bez powodu jestem outsiderem i mialam sprawy w sadzie. nikt nie lubi ludzi ktorzy maja wlasne, nawet drastyczne zdanie i mowia o tym glosno, upierajac sie na tyle, ze nikt ich nie przekona do zmiany. ja za tlumem nie pojde bo tak wypada. i nie zmienie zdania tylko dlatego, ze ktos moglby mnie uznac za nienormalna. wole swoj drastyczny swiatek. a ty skoro nie potrafisz podyskutowac, to lepiej zamilcz, bo marnymi inwektywami nt wygladu tylko sie osmieszasz. ale ludzie juz tak maja. sa mali i zalosni i wszyscy tacy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
kciukiem, ja mam cię za głąba, a twoje poglądy są żenujące i co, mam je niby szanować, bo są "drastyczne i inne" (a przy tym beznadziejne). Trzeba ci wolność ograniczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie walcze o to, by ktos je szanowal, to jest forum, mam prawo wyrazic swoja opinie i tez to zrobilam. dla ciebie moga byc beznadziejne, ale to moj poglad. wybaczcie kochane mamy, ze scielabym glowe twojemu choremu dziecku niz psiakowi, ktory wymaga tylko czulosci, okazujac jej duzo wiecej, a nie pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem- właśnie miałam pisać, że zaraz przejadą się po Tobie matki z forum, ale widzę, że się to dzieje już od jakichś 2 stron... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad wiesz, ze to matki? ja widzialam ich tu niewiele, ale widzac ten jad i piane z pyska, moga to byc tylko mamuski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie juz tej kciukiem spokoj, przeciez nie zabija zadnych dzieciakow a ze ma kontrowersyjne poglady? wolno jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
Nie jestem żadną matką, ale kurwa, co za głąby I kciukiem: "wybaczcie kochane mamy, ze scielabym glowe twojemu choremu dziecku niz psiakowi, ktory wymaga tylko czulosci, okazujac jej duzo wiecej, a nie pieniedzy" I Co za zidiociała kurwa, ona tymi bzdetami chce zwrócić na siebie uwagę, bo w realu jej nikt nie tyka, bo każdy się brzydzi jej wstrętnej mordy, zakompleksione, otępiałe gówno I i ta, żarcie za tych zasrańców psów to kurwa za darmo jest? Nie trzeba pieniędzy? Pustaku, psy żrą zwłoki innych zwierząt, a sama pisałaś, że to takie straszne, durnoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
Nie, kurwa, nie wolno jej, ta "wolność słowa" namieszała jej w tych resztkach ptasiego móżdżku, dla takich jak ona zakaz wypowiadania się, bo to poglądy propagujące ludobójstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orange, widac nie czytałaś moich postow, tylko chcesz morda pochlastac.:O dla mnie tacy jak Ty sa idiotami, wiec sie nie dogadamy. i dziwisz sie jeszcze, że wole psiaka od kogoś takiego jak Ty? mój kochany chłopak tez srednio podziela moje zdanie, bo jest rodzinny i ma spro dzieciakow w rodzinie, ale te moja gebe uwielbia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blablbalablbalblbalbalablablab: Łooomatko, to jest forum- nie pluj jadem- każdy może pisać jak chce- ona obraża jakieś dzieci, Ty obrażasz ją, a właściwy temat gdzieś uciekł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
ty to dupą chlaszczesz, bo masz ryj jak gówno, kciukiem, ty jesteś idiotką dla wszystkich, a że dla ciebie jestem idiotką to super, bo jesteś tumanem i co, twoje zasrane pieski mają żarcie za darmo i nie żrą mięsa zwierząt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytaj wyżej i ze zrozumieniem, to pogadamy i nie skichaj sie, bo ci żyłka jebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×