Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kikodjwnf

Bardzo nie lubię ludzi, którzy bardziej przejmują się losem zwierząt niż ludzi.

Polecane posty

Gość jkiwew
właśnie, kciukiem, dzieci niby nie potrzebują troski, tylko samej kasy? A teraz odpowiedz, na psie żarcie nie potrzeba pieniędzy i psy nie jedzą mięsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem - bo mnie juz wkurwia jak wszyscy tu po tobie jada, a ja cie rozumiem, tez wole zwierzaki niz ludzi. chociaz pomagac nalezy jak im tak i dzieciakom bo one nic nie winne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgaga, racja, ale ja na dzieciaki nie dam, wole tyle, ile moge dac na zwierzaki, bo im nie chce dac nikt. a do dzieci kazdy chetny, czworonogom moja zlotowka jest bardziej potrzebna niz dzieciakom. jkweiw czytaj ze zrozumieniem, bo wlatujesz jak z procy i gadasz od rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie naprawde dziwie ludziom, dlaczego nie potrafią zrozumiec kogos ,ze ktos o wiele bardziej lubi zwierzeta niz ludzi Ja mimo ze ma swoje dziaciaki to od kiedy pamietam wyraznie oznajmialam ze nie lubie dzieci, obce mnie wnerwiają,rozdrazniają,swoje takze bywają irytujące , ale do siersciuchów mam fioła, i nawet na ulicy jak jakis obcy piesek sie do mnie łasi, czy kot mili, to obojetna nie zostane:) Jak obcy dzieciak do mnie podchodziw parku czy na placu zabaw, i cos zagaduje , to w glebi serca sobie mysle, dziecko idz do mamy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobita mam podobnie. ale na szczescie wiekszosc dzieci sie mnie boi i dobrze. a siersiuchy wyczuwaja moje dobre serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkiwew
Żenująca larwa, te jej obesrane kundle żrą mięso, a ta pizda nawet nie odpowiada na pytanie, co za debilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do tematu: to jest trochę wina mediów, TV- włączcie byle jaki film w TV i policzcie ilość trupów, które w nim padają- oczywiście wykluczam filmy familijne.. to się po prostu "przejadło" i nie robi wrażenia. Czy z niechęcią, smutkiem odwracacie głowę jak na ekranie ktoś kogoś zastrzeli? Nie, bo już praktycznie nie zwraca się na to uwagi, wręcz wymyśla się coraz to nowe pomysły jak pokazać pochlastanie człowieka, żeby nie było takie proste i oczywiste (np. "Piła", "Hostel", "Frontieres" czy "Martyrs"). Kiedy pojawią się natomiast obrazy dręczonych czy zabijanych zwierząt- siłą rzeczy wzbudza to smutek- może dlatego, ze pokazywanie tego bestialstwa jeszcze nie jest tak powszechne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkiwew
Hehe, wydało się, ludzie jej nie lubią (nie dziwię się, ten ryj, ten brak mózgu) i za to ona tych ludzi tak nie lubi, tylko to jest jej wina, że jej nie lubią, haha, dobre serduszko, no na pewno, tu kurwo, jakim pustakiem trzeba być, żeby pisać o sobie, że masz dobre serce i pisać o ścinaniu dzieciom głowy, żeby uratować jakiegoś obesrańca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jkiwew - idz sie pierdolnij lbem o sciane a tak z pieć razy. kto ma czytac to twoja sraczke slowna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkiwew
"to twoja sraczke", ale tępak Srakę to ty masz zamiast mózgu, wywłoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo dobre serce mam do zwierzat. tylko. wlasnie dzieki takim jak ty. takich jak ty powinno sie topic albo zabijac w meczarniach, zeby poczul jaki jest glupi, a pozniej odrodzil sie jako nieszczesliwy zwierzak. moze wtedy do lba by doszlo, jakie glupoty wlasnie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkiwew
Ta, kurwo, jak ktoś jest od ciebie inteligentniejszy, to mu trzeba łeb odstrzelić, co za chory babsztyl, widać, że mamusia się nienawidzi i cię chowała w męczarniach, nie kochała cię i lała po mordzie, brzydulo tępa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srakę to ty masz zamiast mózgu, wywłoko xxxx to jest poziom, yntelygencja az piszczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka 882
Nie piszcie z nią, to chory matoł, ginięcie w męczarniach i odrodzenie sie jako zasrany kundel... CHORY, BRZYDKI BABSZTYL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka 882
zgaga, akurat zgadzam się z tym, że masz srakę zamiast mózgu, to prawdziwe stwierdzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje polotu skoro na delikatny docinek potrafisz tylko strzelac morda bez sensu. nie umiesz porozmawiac po ludzku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalka, znalazl sie ktos , kto podziela moje zdanie i nawet jesli madrze pisze i sami to przyznajecie i tak bedzie gownem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka 882
Przestań już pierdolić bez sensu, srakomorde, gówniane babsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenka 882 - a na jakiej podstawie tak stwierdzasz? bo mam inne poglady niz ty? no to gratuluje kolejnej yntelygentnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkiwew
kciukiem, kogo to obchodzi, śmierdziucho :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkiwew
Nie zadziałają, więc zamilknij, kciukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawcia, pdoobno ja jestem psychiczna:) mentalne dzieciaki. zero dyskusji tylko rzucanie błotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest zwykle bydlo nic wiecej bydlo ktore powinno sie lac dzien w dzien po mordzie i patrzec czy rowno puchnie bydlo wpatrzone w plastykowy ekran zyjace zyciem innych a nie swoim bydlo ktore nie ma zainteresowan wlasnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jkiwew: Proszę Cię wypisz w podpunktach: nick, myślnik, wyzwisko dla danej osoby. Albo przynajmniej buduj zdania podrzędnie złożone, bo tego się nie da czytać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojojoj, widzę bunt
kafeteryjnych no-lifeów = kciukiem, Polly84, zgaga, wawcia, próbują odwrócić sytuację tak, żeby wyszło, że to niby oni są górą, litości, bezproduktywne zera :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy jesteśmy z małp468
A ja bardzo nie lubię ludzi, którzy ie wiedząc nic o życiu-pieprzą rzy po trzy aby jakoś zabłysnąć. Są instytucje pomagajace dzieckiom, i sa instytucje pomagajace zwierzętom. I to zdaje się jest prawidłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×