Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kikodjwnf

Bardzo nie lubię ludzi, którzy bardziej przejmują się losem zwierząt niż ludzi.

Polecane posty

Gość akakaa
Za biedę też zabierają dzieciaki, było się zakręcić, to byś trafiła do tego raju i miała mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dg.;ix\\
a ja nie lubie takich ograniczonych ludzi jak autorka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to straszne
akakaa zamknij ryj szmateksiaro :P Za biedę to chyba w Norwegii zabierają, a nie w takim wypiździejewie jak Poland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakaa
ale z tego co i jak piszesz to widzę, że wywodzisz się z patologii, więc spokojnie mogłaś iść do domu dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nr.27
Sorki ale co mnie to obchodzi co ty lubisz czy nie lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to straszne
No ty za to zajebiście elokwentna jesteś. Pani ą, ę z ciucholandu. Boże, dziewucho, gdzie cię zasiali... I dlatego powinno się kastrować idiotów- żeby takich dzieci nie robili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakaa
wow, to miało na mnie zrobić wrażenie? to świadczy tylko o tobie i naprawdę widać jaką to patologiczną rodzinkę masz, zostało to w tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to straszne
Na ciebie to już nic nie zadziała. Ja może i byłam biedna ale po lumpach nigdy nie grzebałam, chodziłam czysta i zadbana. Nie to co ty księżniczko z ciucholandu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o11
Oto dlaczego bardziej przejmuję się losem zwierząt niż ludzi. To co tu można czytać - szkoda słów! Zwierzęta się tak nie zachowują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakaa
Jaka księżniczko z ciucholandu? Nigdy nie byłam w ciucholandzie.A ty tak cudownie miałaś w rodzinie, że aż wolałabyś wychować się w domu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to straszne
Kurwa, macie tutaj wszystkie takie dobre serduszka, że aż się wzruszyłam :P Każdy jest niby taki miłosierny, a jakby was na ulicy dzieciak zaczepił o 2 złote, to byście udali że go nie widzicie. Skończcie już z tą ckliwą gadką, bo większość z was to pewnie wredne suki. Ja nią jestem, ale przynajmniej nie zgrywam wielce miłosiernej. Nara hipokrytki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakaa
Pieprzona patologia zatruwa życie normalnym ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to straszne
Jak byłam mała to marzyłam jak by to było luksusowo w tym domu dziecka. I potem jeszcze to mieszkanie, ale nie, ja musiałam żyć w biedzie ze starymi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytałam całego tematu. Przejmuję się losem zwierząt i ZAWSZE będę stała po stronie zwierząt. Co nie znaczy wcale, że nie przejmuję się losem dzieci...czy jedno zaprzecza drugiemu? Ale np na swoim ślubie chcę zbierać (zamiast kwiatów) kasę np na jakieś schronisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daje 2 zlote daje tez tym panom co to niby wskazuja gdzie mozna zaparkowac auto np przy urzedzie skarbowym wiem ze moje 2 zeta go pocieszy czy to bedzie miec na cos do zarcia czy na flaszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek odsidj
No wow, pogrążasz człowieka w alkoholizmie, bardzo szlachetne, wawcia :o żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobita, ja slyszalam inaczej. Teraz kazdy jest borderlinem i uważa to za coś fajnego, co jest wyznacznikiem, jestem inny, oryginalny, a tak naprawdę nawet dokładnie nie wie, jak takie schorzenie wygląda. emocjonalne zaburzenia może i też mam, ale prędzej skłanialbym sie ku psychozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusia :D :D
kciukiem, dlatego niewarto z tobą dyskutować, bo jesteś chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwierz ze można .
Kwa na ślubie chce zbierać buuuhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem chora, chory jest ktos, kto siedzi w zakladzie zamknietym i wpierdala tyle prchow, by go dostatecznie zmulic i zrobić z niego mumię. w tych czasach ''psychiczni'' sa najnormalniejsi. bo ktos zwykly i zaden, czyli wiekszosc, to jest dopiero choroba cywilizacyjna, tyle, ze jeszcze nie ma na to nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytającaaa 44
Nadal jesteś chora, niby jak masz grypę to jesteś zdrowa, nie leżysz w szpitalu? Jesteś chora, tylko siedzisz w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie psychiczna az tak, bo w takim razie dawno bym cos odjebala na taka skale, ze musowo by mnie zabrali. chociaz.. moze odpierdalam, ale nikt o tym nie wie? dobrze sie maskuje i mieszkam na odludziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie fajnie temat rozwinal i pouciekali, jednak sloiki i moszny sa bardziej w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CfAsEwRaTy
Ojoj, samotność cię zżera, tak się puszysz, a to nawet nie jest twój temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie samotność, a chwila zawiechy w oczekiwaniu na mail. myslalam, ze skoro tak szybko sie rozwinal, to zbyt predko nie padnie. ale padl, wiec ide sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CfAsEwRaTy
temat zacznie się rozwijać dopiero, jak stąd pójdziesz, bo przez ciebie panuje tutaj zacofanie, kciukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×