Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość norbert72ab

Rozprawa o odebranie praw rodzicielskich

Polecane posty

Gość norbert72ab

Czy ktoś się mniej więcej orientuje ile może trwać odebranie praw rodzicielskich ile to czasu może wszystko potrwać bo złożyłem wniosek musiałem to zrobić bo moja była żona z którą się rozwiodłem jakieś 8 lat temu wmawiała mi przez 13 lat że Nicola jest moją córką a tak nigdy nie było i nigdy nie będzie oczywiście płaciłem na nią alimenty boże ile na nią niepotrzebnie już wydałem jeszcze te wakacje wszystko ona cały czas do mnie mówi że chce żebym był jej ojcem i że nie chce żebym odchodził od niej ale ja nawet nie zamierzam jej słuchać niech idzie do swojego prawdziwego ojca już i tak za dużo zmarnowałem przez nią czas już nie mówiąc o jej matce która nie dość że kiedy była moją żona mnie zdradziała to jeszcze oszukiwała kazała płacić alimenty nigdy im tego nie wybaczę ja swojej byłej córki i żony nie chce widzieć na oczy za bardzo mnie skrzywdzili 13 lat życia w błoto ona pewnie cały czas płacze i pewnie jest smutna ale tak szczeże mnie to teraz nie obchodzi ona przeciez nie jest moim dzieckiem niech jej ojciec się nią zainteresuję no i właśnie ktoś się orientuje ile to wszystko może trwać jeśli chodzi oto to nie to nie jest żadna prowokacja ja chce żebyście odpowiedzieli mi na moje pytanie tyle i to co piszę jest w 100% prawdziwe muszę się zemścić na swojej żonie że mnie oszukiwała przez 13 lat i jeszcze mnie zdradziła i proszę was bardzo jeśli macie dawać głupie odpowiedzi lub odpowiedzi nie związane z tematem to prosze was żeby ich nie dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×