Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lori244

zwirek dla 2 kotek, nie wyrabiam juz, niedlugo pojde z torbami

Polecane posty

Gość lori244
Jedna je tylko sucha karme, druga je malo suchej karmy a nadrabia jedzeniem z saszetek, zjada 2 saszetki 100gr, i wlasnie ta co je te saszetki zauwazylam, ze robi kupe kilka razy dziennie i to wali takie wielkie kupy. A jesli chodzi o wode to ja im wlewam w miseczke okolo 250ml i one przez caly dzien prawie cala ja wypija, wiec nie wiem czy to jest duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moge popisac bo jestem
moje koty sie nie dra jak maja brudno, po prostu robia obok kuwety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiało kulturą
kuweta stoi w kuchni więc zanim pójdzie do pokoju to lapki ma czyste. na drogie zwirki mnie nie stac, a przedtem kupowalam samozbrylający się i tamten był o wiele gorszy, sypie do kuwety 3 garscie, i wybieram kupy lopatką a calosc wywalam mniej więcej raz na tydzien, wtedy myje kuwete i przelewam ACE i nigdy nie smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moge popisac bo jestem
ACE? ace to wybielacz, nie lepiej domestosem zeby zabic zarazki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcheweczka...
Kurwa kuweta w kuchni?japierdole jak mozna byc tak nie chigienicznym? Zryjta jeszcze z jednej michy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moge popisac bo jestem
tez mnie to zawsze dziwi. ja trzymam kuwetke w kibelku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lori244
3 garscie zwirku sypiesz? To jak on sie zalatwia, musi moczyc cala kuwete? Moje musza miec duzo zwirku, bo zanim zaczna cos robic to grzebia w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcheweczka...
No w wc to ok rozumiem ale w kuchni...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moge popisac bo jestem
3 garscie to troche malo, ale skoro kot tak lubi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lori244
ja tez trzymam w kiblu czasem na balkonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ci koty
I dlatego kota w domu nigf\dy bym nie trzymała. Z psem sie wyjdfzie ,peis poza domem nasra i naleje,a kot w domu.Ciągły smród i widok sraki i szczochów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lori244
ja jak byw wsypala 3 garscie to po jednym wyproznieniu by sie calosc zbrylila i przykleila do kuwety:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcheweczka...
Sama mam kota ale mieszkam w domku a kot nie ma prawa lazic po domu i ocierac sie dupa o wszystko moze to tylko ja mam takie poglady i tylko mnie brzydzi takie cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moge popisac bo jestem
jaki ciagly smrod i widok? tylko jak sie wchodzi do kibelka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałek ,wtorek
ja miałam ten sam problem co ty przy jednym obeszczanym kocurze żadnych benków , silikonów , a tym bardziej wiórków które capią na kilometr itp wynalazków kup w lidlu piasek dla kotów 10 kg -8zł waunkiem zeby nie capiło i nie trzeba było wymieniac co trzy dni ; kuwete wyłuz workiem na smieci w to wsyp całe 10 kg od razu niech bedzie czubato i zobaczysz różnice , zadnego smrodku i łatwe wyciaganie sików poniewaz one nie przelecą do dna na grubej warstwie i tym sposobem za 8 przetrzymasz z 1,5 -2 tygodni , worek jest po to zebys nie musiała myc co chwile kuwety wtedy ona nie ma stycznosci z uryną ale pamietaj jak wsypiesz połowe worka nie pozbedziesz sie problemu , musi byc całe 10 kg w kuwecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lori244
A jeszcze was sie chcialam zapytac odnosnie moich kotek. One maja juz 9 miesiecy a jeszcze nie przechodzily rujki, czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcheweczka...
Nie toleruje siersciuchow w domu poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moge popisac bo jestem
"łatwe wyciaganie sików poniewaz one nie przelecą do dna na grubej warstwie" nie wiem jak twoj kot, ale moje koty drapia i kopia nawet jak juz sie do dna kuwety dokopia, i niewazne czy jest garstka czy 10kg zwirku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moge popisac bo jestem
marcheweczka i spoko :) kazdy ma inne poglady, o ile kotek nie cierpi w zime to jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lori244
poniedzialek, wtorek...tylko ze ja nie mieszkam w pl i tu nie ma tesco:( z tego co tu posiadaja juz chyba wszystko przetestowalam i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ci koty
lori244 nie mieszkasz w PL to jakim cudem wydajesz 16 złotych na żwirek?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcheweczka...
W zimie jest w kotłowni, sadystka nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lori244
moje tak samo kopia jak szalone! normalnie az rozrzucaja ten zwir dokola kuwety, zanim zaczna cos robic to grzebia na wszystkie strony:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lori244
4 euro place za zwirek co po przeliczeniu daje 16 zl. Jak kupuje silikonowy to place 5 euro za 2.5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moge popisac bo jestem
moja kuweta ma taka nakladke co sie doczepia na brzeg, takie zawezenie, nie rozsypuje sie tak na boki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ci koty
lori244coś z twoja mózgownica nie tak?:-) MIOeszkasz poza PL i przeliczasz tamtejsza walutę na polskie złotówki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lori244
moja tez ma nakladke ale i tak rozsypuja. Nie wiem moze sprobuje dokupic druga kuwete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałek ,wtorek
lidl a nie tesco nie przekopie się przez 10 kg piachu ,poza tym po to jest worek w razie gdyby podkopał wszystko leci na folie która nie zrobi maziiiii z sików na dnie plastikowej kuwety jesli nie masz gdzie kupic zrób moim sposobem z dwoma nawet trzema paczkami na raz tego którego używasz , co to jest za piasek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ci koty
lori244 jak dalej tak bedziesz przeliczała na złotówki,to szybciej w Pl sie znajdziesz,bo dojdziesz do wniosku,ze zycie na obczyźnie jest o wiele,wiele drozsze niz w PL :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lori244
teraz mam cat fresh z friskasa i jest on lekko zapachowy. Lidl akurat jest tutaj, jeszcze nigdy tam nie bylam, myslisz, ze moga miec tam taki sam pisaek, on jest marki lidl czy jakiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×