Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

natka3636, no ja tez tak sądzę właśnie, kotek wychuchany, surowego mięska też nie jada w ogóle, tylko mu gotujemy :p myszy też nie łapie, chyba, że takie pluszowe do zabawy.. więc tego się będę trzymać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dookola same koty :/ u chlopaka w mieszkaniu-kotka (niewychodzaca), w domu-9letni kot (hasajacy ile wlezie, lapiacy co sie da a potem spi ze mna w lozku) i do tego jeszcze babcia ma kota. ale ja tam sie niczym nie przejmuje-badania na toxo napewno zrobie w najblizszym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama cieszę się, że u Ciebie ok:) super naprawde:) no i super podpis teraz masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afa_fa, to pewnie juz tokso dawno zalapalas, wiec teraz sie nie masz czym martwic:-) ale badanie zrob za jakis czas przy okazji podstawowych zleconych od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni-tuuu
czesc dziewczyny, ponieważ chyba zaliczam się do sierpniowych mam potrzebuje porady :) ostatni okres miałam 02.11 w zeszłym tygodniu zrobiłam test bo cos piersi dziwnie mnie bolaly i wyszly dwie kreski ( pozniej zrobilam jeszcze 2 i tez okazaly sie pozytywne) odrazu zrobilam test z krwi pierwszy wynik 155 drugi po 72h 480 , jutro ide na kolejne pobranie sprawdzic czy wszystko w porzadku. Zdrowo sie odżywiam, biorę folik i witaminy, odpoczywam, czasem odczuwam bóle podobne jak na okres ( w podbrzuszu czy lędzwiach ) Staram sie nie stresowac ale momentami sie martwie, ze moja przedwczesna radosc, moze przyniesc wiecej zlego niz dobrego. Powiedzcie mi kiedy na usg bedzie juz cos widac i lekarz bedzie mogl stwierdzic prawidlowe umiejscowienie i rozwoj fasolki ? ( z moim ginem widze sie dopiero z poczatkiem stycznia i myslalam o prywatnym usg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni-tu , ja miałam ostatnią @ 30 października, cykl licząc 33 dniowy, i teraz w poniedziałek, w tym tygodniu, było widac zarys zarodka w pęcherzyku ciążowym, wcześniej sam maleńki pęcherzyk. Myślę, że jak się przed swietami wybierzesz do gina na prywatne usg, gdzie bedzie mial dobry sprzet, to powinnas miec juz dobre wiadomosci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
ni-tuu chyba jesteś w takiej samej sytuacji jak my wszystkie tu. no może nasze grono zamartiownych opuściła dziś szczęściara Kama, która chyba pierwsza zobaczyła serduszko. chyba najwcześniej 6-7 tydzień można stwierdzić tętno, ale to sprawa indywidualna. pęcherzyk na usg jest widoczny dopiero przy hcg powyżej 1500. ale to szybko rośnie. na początku podwaja się co 48h, więc niedługo powinien pojawić się pęcherzyk. a na serduszko jeszcze chyba będzie trzeba trochę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni-tuuu
dziekuje za odpowiedzi, wiecie, zblizaja sie swieta, cudownie byloby poinformowac rodzicow, ale tak jak mowie obawiam sie tej przedwczesnej radosci (ten czas do 12tyg. jest przeciez ryzykowny ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni-tuuu, a jakie witaminki bierzesz ? Ja tylko fkwas foliowy i luteine na podtrzymanie, witaminki z tego co sie orietuje to dopiero pozniej jaies okolo 3 miesiaca trzeba brac... ni-tu, to, ze 12 pierwszych tygodni jest ryzykowne to ja wiem i bardzo dobrze niestety.. w poprzedniej ciązy bylismy tacy szczesliwi, ze wszystkim sie chwalilismy itd, a pozniej trzeba bylo odkrecac.. mimo, ze wtedy juz slyszalam bicie serduszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
natalka wróciłaś już od lekarza? jak było? widziałaś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
natalka wróciłaś już od lekarza? jak było? widziałaś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie???
Dziewczyny czy po terminie owulacji koło was cos w okolicy jajników ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie???, dziwne trochę to twoje pytanie:-) chyba chodzi ci o to, czy coś KŁUŁO? Odpowiadam: mnie tak, co jakiś tak jakby jajnik mnie kłuł, to było od owulacji (w dzień owulacji najmocniej lewy jajnik) do czasu zrobienia testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie???
Tak o to mi chodziło piszę z telefonu i wyskakują cuda i dziwy jakieś :) i test pozytywny? Mogę wiedzieć jak często przed owu się przytulaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja mialam w ogóle dziwnie strasznie objawy...i to było napewno zaraz po owulacji...strasznie mnie głowa bolała...i przez dwa dni z rzędu wieczorem miałam jakieś straszne mdłości...i tylko wtedy...i przy tym strasznie biło mi serce i zawroty też miałam...nie wiedzialam co mi jest...! potem przeszło...i to tylko wieczorem tak miałam i w ogóle nie wiązałam tego z tym, że "tam" coś się już dzieje...:) ale to chyba było to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sie kochalismy o ile sobie teraz dobrze przypominam :-) to na pewno w dzien owulacji, kilka dni wcześniej, i kilka dni po owu wiec strzelam, ze plemniczek z dnia owulacji zapłodnił:-) dlatego mam przeczucie ze to synus będzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie???
Syn? Dlaczego tak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo plemniczki meskie sa szybsze i jak byla owulacja, to szybciej meskiej szybciej sie przebil do komorki jajowej :p no jest takie prawdopodobienstwo po prostu, to nie jest pewne na 100% absolutnie, ale jest tak, że: dziewczynki sa z kochania sie przed owulacją (bo żeńskie są bardziej zywotne i dłużej przetrwają) a meskie z kochania sie w owulacje lub po :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie???
O tego jeszcze nie słyszałam :) a pytam bo od owulacji minęło kilka dni dokładnie 4 i czuję kucia w jajniku z prawej strony i tak pytam co to może być? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie???
Wspomagalam się testami owulacyjnymi więc to było pewne :) no ale nie będę się nakręcać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie testy owu nie sa wiarygodne niestety... one tylko pokazują, że organizm przygotowuje sie do owulacji, a nie zapewniają o niej w 100% wiem, bo przerobiłam to na sobie, przy moich zwariowanych cyklach, testy byly pozytywne ale z owu nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie???
W 100% też im nie wierzę ale miałam nadzieję :) dzięki za informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie???
Dam znać co to jest za jakiś czas :) pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mnie rozlozylo temp 38,5.....po zbiciu zimnymi okladami 37,5 :( Zalamalam sie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
hey wrocilam wrocilam ale mam problemy z netem :/ niestety.serduszka.nie widzialam ale jest pechezyk cialko zolte.i zarodek no i 6 tydz ;)) mierzyla i powiedziala ze rozmiar pdawidlowy jak na ten tydz mam.isc za tydz sprawdzic czy bije serduszko a potem wizyta na 10 styczen... :))) tskze licze ze juz na nastepnym zobacze serducho :)) super ze.wszystko ok i ze juz wszystko u ciebie bylo widac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
Cześć dziewczyny! Ja tydzień temu zorientowałam się że będę mamą. Był to dla mnie szok. Wspomnę tylko że termin porodu mam na 17-18.08, dla mnie i męża jest to dość zabawna sytuacja gdyż w sierpniu chcieliśmy dopiero zacząć starać się o dziecko. Z typowych objawów ciąży jak na razie najbardziej męczy mnie ciągłe chodzenie do toalety oraz mdłości i wymioty. Nie wiem czemu nazywa się to ,,porannymi mdłościami" skoro ja wymiotuje o każdej porze dnia a szczególnie zbiera mi się na to w nocy. Dziewczyny czy wy też macie taki okropny ból w dole brzucha tak jakbyście miały najgorszy dzień @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania jak Cie BARDZO boli to lec do lekarza, mnie bolalo tylko troche, wiec to zbagatelizowalam bo lekkie bole sa podobno normalne..i nastepnego dnia dostalam plamienia. Teraz juz 4 dzien leze w lozku nafaszerowana prochami i z zakazem wstawania, zeby jakos je zatamowac. I jeszcze 8dni przede mna, zeby dopiero sie dowiedziec czy ciaza przezyla :( Swoja droga strasznie mnie to lezenie doluje. Czuje sie jak inkubator. W dodatku zle odzywiony, bo moj maz to albo kanapki albo...kanapki. Wczoraj ugotowal mi na obiad: rozgotowany bialy ryz..nawet wody nie posolil :D co dla mnie jest dramatem bo ja gotowac uwielbiam! A teraz karmia mnie gorzej niz w szpitalu.. A co do ciazy mam same zle przeczucia, jakos tak intuicja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×