Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Moj mąż pierwszy raz poczul kopniaczka w piątek :-) Strasznie się ucieszyl :-) Asiaż- jeśli Ci zalezy na wózku lekkim i mieszczącym sie w malym bagazniku to odradzam wózki TAKO. Nawet wczoraj rozmawialam z wlascicielką tako i powiedziala ze nastepnym razem kupilaby cos mniejszego i lzejszego. No ale to kwestia na ile Ty masz mały bagaznik - my mamy małą corsę i obstawiam wózek Bebetto luca. I ma na zywo śliczne kolory- w necie nie widac ze material jest bardziej wyglądający jak len. X U mnie nocka nieprzespana- najpierw bol plecow a potem bol posladka, bioder, nawet barków. Żadna pozycja w lozku nie byla wygodna. Bol posladka nadal trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha a ten baby active elipso facet w sklepie nam polecal jako najlzejszy z wozkow mających pompowane koła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam ze tako zajmuje duzo miejsca w bagazniku bo one maja dziwny sposob skladania zwlaszcza spacerowki bo nie daa sie jej zloztc razem ze spacerowka tylko trzeba sciagac ja i ona jest duza wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
KattiYo bardzo ładny ten Bebetto ...przyjrzę mu się nieco dokładniej. Widzę że ma pompowane koła...ciekawe jak u niego z lekkością, amortyzacją i kompaktowością po złożeniu ( wózek będzie jeździł w lesie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki u mnie nocka dziś tragedia.Dziewczynki mnie tak skopały ,całą sobotę były mniej aktywne za to w nocy urządziły sobie impreze.Ja niewiem jak to bedzie później,bo szczerze to już troche boli jak obie w jednym czasie kopią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd - bo to taka partyzantka :D jak mysli, ze nikt jej nie obserwuje to szaleje, a jak tylko wyczuje wokol siebie zainteresowanie to znika i dziecka nie ma. Nie wiem jak ona to robi :) reaguje na glos, na dzwiek, na dotyk, na zmiane pozycji. Ale wczoraj maz lezal w lozku ogladal film, a ja na chwile sie do niego polozylam przed pojsciem pod prysznic i musiala sie akurat przebudzic. Byla niezorientowana w temacie i zaczela szalec :D Duze te nasze brzuszki, tez juz mam taki. A ludzie zachowuja sie jakby nie widzieli nigdy kobiety w ciazy :o wczoraj na zakupach praktycznie kazdy kogo mijalam to zawieszal mi oczy na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaż bebetto luca ma świetną amortyzację, którą mozna dodatkowo regulowac ustawiając ze wózek moze byc miękki lub bardziej sztywny. Ja wczesniej celowalam w bebetto solaris ale w sklepie sprzedawca pokazal mojemu mężowi amortyzacje no i jeszcze te kolory i teraz celujemy w luce :-) Obejrzyj je sobie na żywo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tereska moj maly juz nie reaguje na glosy bo chyba sie przyzwyczaił jak corka caly czas rozrabia i hałasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo dziewczyny :) KattiYo - tak weekend z mężęm wczoraj sezon grillowy otworzyliśmy :) a tak to dzisiaj co chwilę poleguję piersi mi się takie gorące zrobiły, choc żadnej siary jak nie było tak nie ma w nocy znów okropny ból bioder, ale myślałam , że mnie coś pogryzło, bo doszła taka wrażliwośc skóry jakby mi ktoś igły wbijał widze zmiany zmiany, więc wysyłam zapytanie o podanie hasła :) fajny pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli spotykamy się na tym mailu, czy na facebooku :) bo w końcu nie wyłapałam :) a ten Bartuś i Michaś w rodzinie to bliźniaki ?? może ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za hasło - wszystkie brzuszki coraz piękniejsze :) Lalka o Mateuszu jakoś zapomniałam muszę podpowiedzieć mężowi :) Co do bebetto LUCA on jest na prawdę fajny lekki, z amortyzacją super się składa jak dla mnie ma same atuty, kolory tez fajne ale na żywo dużo lepsze mi się podoba szary ale na białym stelażu tylko nie wiem czy jaśniejszy czy ciemniejszy, ostatnio był tez fiolet i tez ciekawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię Mateusz mi się bardzo podoba :) ale niestety mam tak parszywe skojarzenie, że nie ma opcji.... ale bardzo ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama to podeslij hasło, wysłalam maila własnie z maila misiek z tlena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
syn szaleje od rana...robi sobie tylko małe przerwy. Pogoda na spanie a on fika :) Chyba nagram komórką filmik skaczącego brzucha - tak na pamiątkę :) ps wysłałam maila z prośbą o hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie ominęło, chyba ze 4 dni nie czytałam więc siedzę od rana i nadrabiam... Alanja ja też miałam rozkminkę z tym mailem jak się do niego dobrać, jakaś mnie ciemność umysłu ogarnęła a zawsze myślałam że jestem w miarę sprytna w te klocki :) Lalka mój mąż też taki romantyk jak i Twój, albo jeszcze gorszy, tyle że ja nadal mam duże oczekiwania i rozczarowuję się co i rusz... A ostatnio to przechodzi samego siebie, a do tego dochodzi zero zrozumienia dla kobiety w ciąży, chyba go to ciągle przerasta... W piątek byłam na USG w szpitalu i lekarzowi wreszcie udało się obejrzeć buźkę synka, nawet zrobił zdjęcie (prześliczne!) i pokazuje je później mężowi a jego komentarz mnie po prostu zabił - "Wygląda jak down... Ale podobny do Ciebie..." Zaraz oczywiście stwierdził że żartował ale po prostu mnie rozwalił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama mi sie tez podoba ten wózek w wersji szarej- ale wlasnie nie wiem czy ten jasniejszy czy ciemniejszy. Chcialabym zobaczyc ten kolor na żywo. Widzialam niebieski i tez bardzo ładny :-) Imię Bartuś bardzo ładne- sama bym takie dała ale to imie mojego męża :-D X Hanuś faktycznie komentarz nie za fajny...No ale trzeba miec swiadomosc ze faceci mają inną wrażliwość a niektorzy to w ogole muszą troche dorosnąć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne brzusie :) ja swój zmaieszczę jutro, bo w końcu zakupiliśmy w niedzielę normalny aparat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane Super pomysl z tym mailem ;) juz wyslalam z gmaila prośbę o haslo ;) Noelia my sezon grilowy otworzymy dopiero w środę ;) jakos ostatnio apetytu na nic w sumie nie mam ;/ od ostatniej wizyty u gin nic nie przytylam i troche mnie to martwi bo to 7 miesiąc ;/ ale maly kopie wieć chyba wszystko okej ;) moze juz tak mam. Ogólem to mam maly ten brzuszek ale fotki wysle jak haslo dojdzie ;) Milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo. Mam nadzieje że wszystkie macie już hasło. Teraz trochę odpisalam ale nie wiem czy do wszystkich. Brzuszki piękne wszystkie. U mnie dziś palmowa niedziela niestety deszczowa. A wczoraj skusilam sie na kawę. Słaba z mlekiem i chyba więcej tego nie zrobię bo mała nie śpi chyba wcale od tamtej pory. Czuje ja caly czas. No ale jak któraś narzeka na slabe ruchy to polecam ten sposób hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O boze!! Kawa!! Zapomnialam ze kupilam sobie wczoraj zestaw do robienia domowego Mocha Frappe, lece robic!!! Wiecej w tym mleka i czekolady niz kofeiny, wiec moze mala jakos wyrobi i mnie nie rozedrze od srodka :D Hanuś - ja wczoraj na zakupach widzialam scene jak taki dosc przecietny facet klocil sie "szeptem" ze swoja dziewczyna (calkiem ladna i normalnie ubrana) i walnal do niej tekstem "moze ludzie sie na ciebie patrza bo wygladasz jak ostatnia lajza" :o to sa dopiero debile. Moj maz jest nieszkodliwy :D wiem, ze jestem dla niego najwazniejsza, zawsze o mnie dba i pamieta, mozemy razem robic doslownie wszystko i byc ze soba 24/7 nonstop i sie soba nie znudzic (juz 6 lat :) ), zawsze umie mnie rozsmieszyc, wiec wybaczam mu ten brak romantyzmu w zamian za cudowna codziennosc :) a jak mi rzuci jakims takim tekstem to puszczam mimo uszu albo smieje sie razem z nim. Nie ma sie co nimi przejmowac, bo oni sa po prostu...inni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to dziewczyny z tymi chłopami jest.Ja po wczorajszym grilu miałam twardy brzuch i mocno mnie bolał.Więc mój M od rana dziś krzyczy.Masz cały dzień leżeć odpoczywać.Wraca z kościoła i mówi" dlaczego mięsa nie wstawiłaś,teraz mnie woła żeby mizerie przyprawić"Po porostu oszaleć z nim idzie.A i jeszcze zaprosił znajomych na popołudnie za co mu strasznie dziękuję.Bo to już nie ten czas żeby koło gości skakać.A wieczorem powie "a mówiłem żebyś leżała"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe mamy ;) obecnie jestem w 23tc, spodziewając się córeczki. Malutka przy każdym badaniu usg była strasznie ruchliwa, takie moje małe adhd :) W piątek miałam usg, na którym mała w ogóle się nie poruszała. Serduszko na szczęście biło, lekarz stwierdził że wszystko jest dobrze. Pewnie jestem mega przewrażliwiona, ponieważ to moja pierwsza, oczekiwana ciąża, lecz nie pokoi mnie ten brak ruchu. normalnie czuję ruchy dziecka, lecz ostatnio są one mniej wyczuwalne. Czy któraś z Was miała taką sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak mialam jak piszesz...na poczatku czulam prawdziwe kopniaki a ostatnio mala zaczela sie jakby tylko przesowac a juz tak nie kopala... Ginka kazala mi brac Asmag i powiem ci jak reka odjal mala tak wariuje :) najwidoczniej miala skurcze ktorych ja nie odczuwalam a jej przeszkadzaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewzyny :) ja miałam kolejne podejscie wysiedzenia na mszy - ale niestety znów wylądowaliśmy z mężem na dworze. jakoś nie umiem wytrwać do końca, strasznie mi słaboi oblewam się cała potem ;/ xxxx właśnie wszamałam dużą porcję lodów koktajlowych ( mąż specialnie jechał do sklepu :) ) mniam!!! myśmy grila pichcili już w lutym, a właściwie mój D stał na śniegu a ja czekałam w domciu z talerzami hihih :P xxxxx też dodałam zdjęcie brzucha na e-maila:) Wasze brzuszki już takie pokaźne a mój ledwo ledwo :) xxxxx Emilka szaleje od paru dni, zrobiła się strasznie ruchliwa, i ciągle kopie mie w żebra, no nie powiem, boli trochę ale da się wytrzymać :) A teraz uciekam na kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj pisalam wam ze cos mnie wzielo na przegladanie wozkow. dzisiaj bylismy u znajomych no i tak dogadalismy sie ze oni chca sprzedac wozek po swoim synku. tak jajk juz kiedys pisalam ze nie bardzo mi sie podoba moj trojkolowy wozek no i tak se dogadalismy ze kupilam od nich wozek. maz postawil mi tylko warunek ze mussze przedac ten wozek co mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo u mnie w sklepie jest jasny szary i jest super , ale raz jak byłam to akurat stało do odbioru ten ciemniejszy i to na białym stelażu a ja chcę biały bo fajnie wygląda, więc zalezy jaki kolor stelażu wybierzesz bo Pan mi doradził że ciemniejszy wózek to fajnie z jasnym stelażem i na odwrót. Nie pamiętam skąd jesteś ale na tej stronie http://www.bebetto.pl/ wybierz swoje województwo i są tam podane sklepy gdzie są te wózki i można zobaczyć może akurat u Ciebie też będzie szary wystawiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! ale się rozpisałyście...:) ja właśnie wróciłam z działki a jeszcze w planach dziś grill u znajomych, choć pogoda nie dopisuje...:/ Wczoraj miałam badanie glukozy...ja to chyba jakaś dziwna jestem, wypiłam to na raz ( fakt, faktem miałam 50 g a nie 75 jak większość z Was), nawet mnie nie zmuliło...a jak wróciłam do domu to zjadłam bułkę z dżemem :D hehe Super pomysł z maile...czekam na hasło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×