Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Anulka mi sie podobają i generalnie bardzo mi sie podobają rosyjskie imiona stąd moja pierwsze typy to były Nadia o Kalina ale M. kategorycznie zabronił:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie zastanawiam, czy może nie załozyć notatnika z godzinami i częstotliwością ruchów i sprawdzic czy jest jakis stały rytm. Łatwiej bedzie w poźniejszym okresie kontrolować co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia ja już pisałam ze moja nieprzerwanie wariowala od piatku. Ktoś może sie śmiaćale ja jją czułam i wiem że jak spała to chyba tylko 15 minut. W nocy to samo. Ale dziś byłam u lekarza i wszystko ok lekarz powiedział że ma po prostu ruchliwszy okres więc spokojnie. Oczywiście jak będziesz bardzo niespokojna to pójdź jutro do lekarza;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd, nie jadłam nic szczególnego, arbuza około godziny wczesniej, ale jadłam już go ostatnimi czasy i nic takiego sie nie działo, a ten nadal kopie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to takie uczucie jakby z czyms walczył tam w środku...aż chwilami to juz jest bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia moj od paru dni tez wydaje sie bardziej aktywny. Mysle ze po prostu rosnie, przez to ja tez wyrazniej go czuję. Mysle ze bedzie wydawalo mi sie ze sie prawie caly czas rusza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli większość z nas odczuwa coraz mocniejsze ruchy, co mówi nam że takie uroki ciąży;-) Btw zdałam sobie sprawę że w poniedziałek zaczynam 7 miesiąc i 3 trymestr. WOW;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aandzik ja tez od tygodnia czuje ZNACZNIE movniej i czesciej moja kruszyne,wiec to chyba normalne. Czytalam ze okres okol 26 tyg to okres sporych ruchow dziecka bo jest juz duze ale ma jeszcze sporo miejsca w macicy wiec cieszmy sie bo pewnie niedlugo znoe kopniaczki znacznie zmaleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia nie martw się, może maluszek po prostu zmienia całkowicie pozycję i się rozpycha łokciami i kolankami :) Generalnie słyszałam gdzieś że pod koniec ciąży trzeba na to zwracać szczególną uwagę, jeśli dzieciątko nie rusza się wcale przez dłuższy czas albo nagle zaczyna bardzo gwałtownie fikać to lepiej jechać do szpitala. Także spokojnie, pospaceruj chwilę może bujanie go uspokoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines, Abcd no w takim razie ciekawa jestem jak się będziemy rozpakować? Bo idziemy razem. Ja w czwartek zaczynam 27tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zaczęłam 25 tydzień, ruchy czuję dopiero od 2 tygodni, w sumie to mam małego leniuszka i czasem cały dzień nie czuję nic ale już się nie martwię bo codziennie jakiegoś kopniaczka wyczuwam, a czasem nawet jak leżę na plecach to po brzuchu widać, jak się synek rusza - więc właśnie przeleżałam pół godziny wpatrując się jak idiotka w swój brzucholek ;) W majowy weekend może będę miała więcej czasu to wstawię jakieś zdjęcie. Chociaż nie wiem czy się uda bo planuję przeprowadzkę - W KOŃCU - po 6 miesiącach remontu doprowadziliśmy mieszkanie do takiego względnego stanu, że można się wprowadzić - wprawdzie bez firanek, żyrandola czy umywalki w łazience ale łóżko i lodówka są :) Także Namirka - jeśli dobrze pamiętam - gratuluję zakupu mieszkania i mam nadzieję że Wam pójdzie sprawniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia... u mnie to samo :) maly rusza sie codziennie, dzis byla wzgledna cisza... ale chwile temu no wulkan energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawe ciekawe :p jak ten czas szybko leci... Za chwile wskoczymy na 30ty tydzien i potem to juz zleci :) wieczor wiec ja znowu bezskutecznie walcze ze zgaga wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiem wam ze po 30 tygodniu to juz jakos leci szybko. od tygodnia zbieram sie do zrobienia zakupow potrzebnych do szpitala i jakos mi to nie wychodzi :) dobrze ze mam jeszcze czas o do konca czerwca musze juz ostatecznie wszystko kupic :) jutro juz 30 kwiecien i nawet nie wiem kiedy to zlecialo. pewnie tak samo bedzie z majem bo juz cieplutko to jakos dni szybciej mi leca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, troche mnie uspokoiłyście, skoro macie podobnie to znaczy ze wszystko ok. Młody nadal buszuje choc juz troche mniej intensywnie,chwile pospacerowałam i jest lepiej.No dał popis dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała też wczoraj i dziś kopie jak szalona. Dziś to podejrzewam ,że glukoza tak na nią podziałała ale wczoraj.. to pewnie zależy od dnia. Aż trudno uwierzyć ,że jestem już w 26 tyg a od 28 zaczyna się 7 miesiąc czyli III trymestr ciąży no szok. Faktycznie odkąd zrobiło się ciepło czas szybciej leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już 28 tydzień zaczęłam :) Moją córeczkę też ostatnio czułam częściej i mocniej niż do tej pory i bardzo się z tego cieszę :) Uwielbiam te kopniaczki :) Czas leci baaaardzo szybko. Chyba jeszcze szybciej mi się wydaje, bo liczę tylko od zjazdu do zjazdu na uczelni. Dzisiaj pisałam kolejny rozdział pracy licencjackiej i powiem wam, że już nie mam na nią siły. Jeszcze tylko pociesza mnie fakt, że zostało mi około 10 stron do napisania i będę miała święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) dzis w gorach pogoda barowa... wstalam zrobic K. urodzinowe sniadanie i kazalam mu zascielic lozko bo jak sie poloze jeszcze na chwile to juz amen na dzic... :) w planie gruntowne sprzatanie lazienki na przyjazd gosci :) spalam wczoraj po obiedzie i oczywiscie wieczorem katorga... a powiedzcie mi tez tak macie, ze (ja szczegolnie wieczorem) nie moge sie obrocic z jednego boku na drugi... tak mnie wszystko boli... wczoraj az sie rozplakalam jak chcialam zmienic pozycje... nie zawsze tak mam ale wieczorem w lozku ostatnio mi sie przytrafia... :( Katti powodzenia na zakupach-przywiez sporo rzeczy i wydaj malo pieniazkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry.u nas w trojmiescie 6 .tak mi sie marzy gril.a mialy byc takie upaly:( mala moja tez niezle daje znac ale czasami jest strasznie spokojna.no ciezko czasem sie przekrecic a najgorzej to wstac z lozka bo mamy je dosyc niskie.wogule juz mi sie ciezko ubiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia - dzięki, mam nadzieję ze uda mi sie kupic cis sensownego :-) A co do dolegliwosci bolowych- ja juz mam tak od dluzszego czasu ze nie moge sie w nocy obrocić z boku na bok tak boli. Zauwazylam ze u mnie po aktywnym dniu z dlugimi spacerami jest w nocy gorzej. X Mąż robi śniadanko :-) Idę jeść- kupil swieżutkie bułeczki, ugotował jajka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kattiyo Tobie to dobrze kochana z tym mężem :) moj spi po nocce a ja patrze na ddtvn. Przede mna kolejny pracowity dzionek. Jutro tesciowa ma urodziny ( mieszkamy w jednym domu) wiec trzeba posprzatac na błysk:p a zeby bylimałp to i i bratowka jutroma ur, wiec bedziemy chwile tu i chwole tu.po południu jade z moim D. Do rodzicow na kawke a potem na zakupy spozywcze. Od jutr pieczenie ciastek ciasteczek ehjh jakos wszyscy porodzili sie w kwietniu i maju, a ja juz marze o zwyklej kawie tylko z moim mężem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:* Wróciłam właśnie z odbioru wyników badań...no i nie wiem co jest grane:( Hematologia WBC 11,28 a norma (4-10) RBC 3,59 a norma (4-5.2) HCT 33,3 a norma (36-46) Reszta w normie Glukoza w normie Mocz Nabłonki płaskie - pojedyncze wpw Leukocyty 2-4 wpw Bakteria - dość liczne wpw Masakra jakaś...a lekarza mam dopiero w poniedziałek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:* Wróciłam właśnie z odbioru wyników badań...no i nie wiem co jest grane:( Hematologia WBC 11,28 a norma (4-10) RBC 3,59 a norma (4-5.2) HCT 33,3 a norma (36-46) Reszta w normie Glukoza w normie Mocz Nabłonki płaskie - pojedyncze wpw Leukocyty 2-4 wpw Bakteria - dość liczne wpw Masakra jakaś...a lekarza mam dopiero w poniedziałek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:* Wróciłam właśnie z odbioru wyników badań...no i nie wiem co jest grane:( Hematologia WBC 11,28 a norma (4-10) RBC 3,59 a norma (4-5.2) HCT 33,3 a norma (36-46) Reszta w normie Glukoza w normie Mocz Nabłonki płaskie - pojedyncze wpw Leukocyty 2-4 wpw Bakteria - dość liczne wpw Masakra jakaś...a lekarza mam dopiero w poniedziałek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia to jest normalne ze ciezko jest sie przekrecic. niestety potem bedzie jeszcze gorzej :/ mi w nocy dluga podroz wychodzila bokiem. wieczorem zaczynaly sie skurcze bo bolaly mnie plecy i jednoczesnie twardnial brzuch wiec w nocy budzilam sie co chwile do godziny 3 a potem bolaly mnie strasznie biodra i nie moglam lezec. na szczescie dzisiaj jest juz dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wczoraj mnie nie było na forum...wracam wieczorem do domu a tu tyle stron do przeczytania!!! o matko!! oczywiście nie ogarnęłam wszystkiego :P :P Dziś w Krakowie też pochmurno...ale cieszę się, że trochę więcej wolnego się szykuje i spędzę w mężem więcej czasu :) Muszę poprosić męża o sesję zdjęciową w majowym plenerze to coś wrzucę na maila...mi brzuch rośnie...nawet wczoraj koleżanka, która nie widziała mnie ostatnio miesiąc temu mówi, że sporo mi urósł...ruchy czuje...raz mniej, raz więcej, najczęściej wieczorem. Nie ukrywam, że wolałabym czuć moją córcię częściej. imię nadal nie wybrane :( ale chyba jednak zostanie Alicja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×