Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

andzik cudowny rożek :D gdzie kupiłaś? też chce taki! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka dobrze, że chociaż na noc Cię wypuszczą. :) wszystkow tempie expresowym widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja a jaki wóżek jeju nie chce mi się robić fot, a tak bym się pochwaliła szmatkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia zbierz sie i dawaj fotki:-) mi sie tez dlugo nie chcialo i odwlekalam, ale w koncu zrobilam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ciekawa co teraz lekarz mi powie na moje wyniki no i zobacze na lepszym usg ile wazy moj maluch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abdc daj znać jutro po wizycie, jestem ciekawa :) muszę też zapytać lekarza o termin porodu, bo co usg to wychodzi mi o 16 dni wcześniej niż mam z OM, czyli gdzieś na 13 lipca hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alanja wrzuć zdjęcie wózka na maila!!!! :D nic ja uciekam na Top Model, mój przekochany mąż zlitował się nade mną i pojchał oglądać mecz do mojego brata. trzeba korzystać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alanja daj znać jak wrzucisz zdj wózka na maila!!! :D nic ja uciekam na Top Model, mój przekochany mąż zlitował się nade mną i pojchał oglądać mecz do mojego brata. trzeba korzystać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd mi też praktycznie zawsze wychodzi "coś " w moczu...o ktorej masz wizytę?? ja dopiero o 17:40...:/ będę siedziała jak na szpilkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zdjecia jutro! bo nie mam jeszcze aparatu i muszę robić z lelefonu mojego M:) bo mój złom ma kiepski aparacik... Natka trzymaj się!!! Noelia Graco Symbio :) czarny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines no niestety ja zamówiłam go na limango.pl i tej aukcji już nie ma. Pisałam Wam już że śledzę często kampanie na tej stronie bo często są tam fajne promocje dla dzieci. Rzeczy może nie wychodzą jakoś super tanio, ale są to przeceny co najmniej 50% i wtedy można kupić rzeczy dobrych producentów i naprawdę świetnych jakościowo za dużo mniejsze pieniądze. Ja dziś już kolejne rzeczy zamówiłam. Trzymajcie się wszystkie dziewczynki i dzidziulki. Już tak niewiele nam zostało, że nic nam nie może stanąć na drodze. Żadne cukrzyce, żadne kłucia, bóle, skurcze, skracające się szyjki ani w ogóle nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
wynik graniczny, ale dwa razy wyszło tak samo. dosłownie identycznie. i mam zdecydowanie za mały spadek miedzy wynikiem po godzinie i po 2. za drugim razem przy badaniu po niecalej godzinie omdlalam. cyrki były strasznie. ale jakos to bedzie. byle do sierpnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
wynik graniczny, ale dwa razy wyszło tak samo. dosłownie identycznie. i mam zdecydowanie za mały spadek miedzy wynikiem po godzinie i po 2. za drugim razem przy badaniu po niecalej godzinie omdlalam. cyrki były strasznie. ale jakos to bedzie. byle do sierpnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet się zmobilizowałam i wreszcie wstawiłam pierwsze zdjęcie brzuszyska - jeszcze trochę i na facebooku też się spotkamy :) Zdjęcia z 7.04, 4.05 i 14.05 - i jak dla mnie nie ma żadnej różnicy - mój brzusio chyba stanął w miejscu - no ale ponad setka w obwodzie już jest. Noelia ja też mam problem z imieniem dlatego na razie roboczo Stefan jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś a Ty chudzinka jesteś:-) Widać widać różnicę. Trochę Ci do góry poszedł. Dziewczyny pewnie śpią. Ja jestem sowa. Późno zasypiam i wstaję też późno. Jak rano wchodzę na kafe to nasze skowroneczki już 2 strony zapiszą zawsze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś - u nas roboczo od momentu, gdy sie dowiedzielismy -Pankracy :) mąż wymyślił, i był zdziwiony, że się nie zgodziłam na stałe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines nie ma co sie sugerowac tym ze termin z usg wypada wczesniej bo bo znaczy tylko ze maluszek jest duzy. Lekarz na termin uznaje termin z OM. Rolada ja mam wizte o 17:45 wiec 5 minut pozniej ale u mnie niestety jest zawsze opoznienia wiec wejde duzo pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ranne ptaszki... Ja mam nocke prawie nie przespaną. Współlokatorka najpierw długo pociągała nosem.. No jak ciezko zasnąć to to bardzo irytujące. O 2 w nocy wstawalysmy na siku ( duzo pije bo ciagle głodna jestem) potem zasnąć nie moglam do 4 tej.. O 5:20 przyszli juz mierzyc temperature i w ogole po spaniu.. Wykapalam sie, zrobilam makijaz z nudow, o 7:30 poszlam sie dziabnąć naczczo (wynik 82 po kolacji o 22:00 z jednej kanapki z bialego pieczywa i twarogu i szklanki słodkiego soku- sama sobie pozwoliłam). Mimo to ciągle w normie. Teraz głodna jak wilk czekam na sniadanie.. Znowu pewnie zobacze jedną biedną bułeczkę i słodką kawę inke na mleku. Ciekawe jak mi po niej cukier skoczy. Mam nadzieje ze lekarz na obchodzie spojrzy chociaz w te wyniki i dojdzie do jakis wniosków.. W piatek bym chciala wyjsc.. :-( Wpollokatorka gaduła na maxa ze nawet ciezko mi znalezc czas zeby spokojnie poczytac co piszecie ;-) No ale chociaz nudno nie jest. Szkoda ze z oddziału nie mozna wychodzic- poszlabym na spacer. Mamy szpital przy lesie a wieczorem przy otwartym oknie cudownie słychać śpiew ptaków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo witaj :) ja też zaliczyłam nieprzespaną noc, i to już czwarta z rzędu dokucza mi ten mój kręgosłup, a ból bioder jest taki, że musze się turlać jak chcę zejś z łóżka a i to, podkładam wałki, poduszki, nic... Młody niezrażony jeszcze daje do wiwatu, bardzo lubi walić po pecherzu oczy to mnie tak pieką, czerwone nie mówiąc o tym, że chcę się wsypać, zwyczajnie, teraz bo za 3 miesiące już szału nie będzie :) albo dopiero będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo już czwartek :) i nie znam się jeszcze na tych wynikach, ale mam nadzieję, że czujecie się z Kubusiem dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie o dziwo nie bolały biodra w nocy...moze dlatego ze malo spałam albo miękki materac.. Nie wiem.. Za to bolą mnie opuszki palcow, niedlugo nie będę miała gdzie kłuć.. 9 razy to stanowczo za dużo. Powinno byc tylko po posilkach, a ze nas głodzą to kłucia by nie było wiele mhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubuś jest rozregulowany i częściej kopie. Zawsze mnie kopie jak jestem głodna wiec teraz daje do wiwatu bo prawie ciagle jestem glodna...o w koncu sniadanie...2 kromeczki chlebka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) KattiYo z tymi wynikami nie ma chyba tragedii?? jak dobrze pójdzie to na wekeend do domciu:) Jak tak czytam o tych waszych nieprzespanych nocach, to zaczynam doceniać moje spanie...ale za to zgaga nie odpuszcza:( nic nie pomaga... Od rana akcja obiad,ostatnio zapychałam się szpinakiem, a dzisiaj mnie wzięło na barszczyk z botwinki mniam - póżniej postaram się zrobić te zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kattiyo pierwsza noc w szpitalu jest najgorsza. ja zawsze pierwszejnocy nie spie tylko sie wierce i czekam kiedy noc sie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jak na zlosc dzisiaj wizyta a brzuch mam twardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti dobrze ze chociaż moglas się wyspac i obudzić bez bolu biodra ;) Ja tez nie wiem jak bym wytrzymala byz jedzenia :o bo ja jak jestem glodna to od razu mi slabo.... Trzymamy kciuki żeby cie wypuścili do piątku :) xxx ja dzisiaj mam plan siedzieć i szukowac materialy na weekend do szkoły - projekty itp. :/ kurcze niech ten semestr się skończy.... A teraz ide na śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd a to zle jak masz brzuch twardy na wizyte?? chyba dobrze żeby gin zobaczyl....chyba ze boisz się ze znowu do spzitala cie będzie chciał wyslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietnie, jeszcze siedze od wczoraj i przeglądam opony :( i nie moge się zdecydować - ceny mnie zmiażdżyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×