Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Gość nikitka555
doremi25 dziękuję za podpowiedź ,tylko niewiem czy w dobre miejsce wkleiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie, bo jak wkleisz tam w podpisie to pod kazdym postem bedzie widac :) a pod ostatnim dalej nie ma :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrolka
dziewczyny czy Was też pobolewa brzuch i krzyże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrolka mnie tak, dlatego cały czas latam do ubikacji sprawdzac czy to czasem nie @.. bo takie objawy towarzyszyły mi zawsze przed @ jedyne co sie nie zgadza to to że mnie sutki nie pieką, a zawsze przed @ piekły strasznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrolka
to ja też tak schizuje ciągle patrze czy przypadkiem nie @, dzięki troche mnie uspokoiłaś bo ja se cos wmówiłam mama i siostra straciły drugie dziecko i teraz to moja druga ciaża więc dostaje' kota' a w pierwszej to był totalny luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, co do usg to jest tak, że przez brzuch robią dopiero po dwunastym tygodniu, a żeby dostać becikowe, to trzeba na pierwszym usg być przed skończonym dziesiątym tygodniem, więc dowcipne raczej nikogo nie omija :( Z witaminek dla ciężarnych polecam Prenatal albo Femibion. Są drogie ale dobre. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzisiaj na USG, ciąża wg usg młodsza o jakies 2 tyg, i albo miałam pózniejsza owulacje albo ciaza sie nie rozwija ....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CEBELINKA
Mam pytanie. może któraś z Was będzie mogła mi odpowiedzieć. Wiem, że bóle podbrzusza na początui ciąży są normalne ale właśnie jakie to bóle? Do tej pory poboloewało mnie delikatnie podbrzusze. Ale dziś dwa razy chwycił mnie taki mocniejszy skurcz w podbrzuszu. Trwał ok 2 minut i przeszedł. Czasami czuje jakieś kucie po prawej stronie. Nie krwawie ani nie plamie ale ten ból mnie zaniepokoił. Niby nie jest jakiś taki mocny, że nie moge wytrzymać... ale jednak ból.... zaczął mi się 6 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a ja wczoraj dostalam plamienia znowu i polozylam sie do lozka, :-( mialam isc do lekarza 27 grudnia po swietach bo tak mi wyznaczyl wizytrte ale chyba w poniedzialek pojde... plamienie niewielkie ale jednak...:-( tak sie boje ze cos nie tak ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
jeju, dziewczyny... co za fatalny dzień. chyba przez ten halny, bo już nie wiem, jak sobie to tłumaczyć. pół nocy nie spałam. czuję się gorzej niż fatalnie. cały czas mi mega niedobrze. rano były zwroty. masakra jakaś. na jedzenie nie mogę patrzeć, chociaż czasem nawet robię się głodna. nie mam wstrętu tylko do bułki z masłem, ale Mąż się wścieka, że muszę coś jeść. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitka555
Dziewczyny ja wklaiłam do stopki może coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ide do lek. we wtorek to bedzie 6 tydz. czy któraś z Was w 6 tyg usłuszała już bijące serducho.... boje się bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita bo najpier muusisz zalozyc konto (zaczernic sie) i dopieor tam podpis bedzie zapamietany.... gosienka moze bedzei wszytsko ok...kiedy teraz idziesz na wyzyte??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukinia22, powiedz, czy, żeby dostać becikowe, to trzeba być pod opieką państwowego lekarza? ja u państwowego ginekologa byłam chyba raz w życiu, ze sto lat temu i nawet nie wiem, gdzie takiego szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sally nie musisz byc u panstwowego ale musisz miec wizyte do 10tyg....jA i tak sie chyba nie zalapie na becikowe :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sally Brown -8tydzien juz!? to Ty przypadkiem nie rozpakowujesz sie w lipcu ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi25 - jesteś pewna, że wizyta u prywatnego lekarza wystarczy do becikowego? bo jak czytam w necie o przepisach to to dla mnie nie jest jasne. a Ty dlaczego się nie załapiesz? afa_fa - według internetowego kalkulatora termin wypada mi na 1.08 :-) a jakby w lipcu, to wyganiasz mnie? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki jak się nudzicie dajcie znac .Mam na swoim chomiku troszkę filmików,poradników o ciąży. Filmy na faktach o kobietkach które niewiedziały że są w ciąży a dowiedziały się w dniu porodu.Ja będąc w ciąży uwielbiam tego typu kino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sally Brown-no az mi sie przykro zrobilo, ze tak pomyslalas! skadze znowu! tylko mnie to zastanowilo :) bedziesz nam przecierac szlaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, strasznie sie martwie-wstalam w nocy do lazienki, a na papierzee mialam rozowy sluz. denerwuje sie strasznie, dzisiaj niedziela-kto mnie przyjmie?!!? mam nadzieje, ze to nic powaznego! nie daruje sobie jak cos sie stanie! od kilku dni otoczenie zafundowalo mi duzo stresu, a i za odsniezanie sie wczoraj wzielam :( jestem zalamana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afa - do lozka i lezec, lezec, lezec poki nie ustana plamienia. To nie musi byc nic groznego!! Ale nie mozna bagatelizowac. Przyjma cie na kazdej izbie przyjec w szpitalu jak tylko im powiesz, ze plamisz a jestes w ciazy. Mozesz sie sama poratowac luteina albo duphastonem jezeli masz + nospa (bo wlasnie to Ci podadza w szpitalu) i w poniedzialek isc do normalnego ginekologa. Bo lekarza odwiedzic musisz. Napracowalas sie + stres i moze od podniesionego cisnienia krwi popekalo Ci pare naczynek wlosowatych w macicy i to moze tamtedy sie przesacza krew, wcale nie musi to dotyczyc dzidziusia. Masz w tej chwili macice wyscielona ok 3 centymetrowa warstwa ukrwionej, rozpulchnionej gąbeczki - jeden krzywy ruch, dochodzi do wewnetrznego obtarcia i potem leci troche krwi poki sie nie wygoi. Glowa do gory :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sally Brown nie ważne czy chodzisz prywatnie czy na fundusz, Ja też jak na razie chodzę prywatnie, do becikowego najważniejsze jest żeby mieć kartę ciąży założoną do 10 tygodnia ciąży, więc nie masz się co martwić bo skoro widziałaś serduszko to kartę pewnie masz też już założoną kartę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sally zgadza sie tak jak mowi kama wazna jest karta ciazy....no i wpisy w karcie u gina....a ja sie nue zalapie bo pusisz miec przychod na osobe 1900 zl...czy cos ok tego, a u mnie bedzie chyba wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afa tak jak piszą dziewczyny, jak nie masz mozliwości albo nie chcesz jechać do szpitala chociaż tam i tak nic nie zrobią. To z doświadczenia Ci powiem, że leżenie, leżenie i jeszcze raz leżenie no no spa. Potem do no spy 3x2 dołożyli mi duphaston. A w 10tc zaczęłam krwawić (nie plamić!pojawiła się żywa lejąca się krew) także zalecone miałam leżenie, odpoczywanie. Nos spa i duphaston. Plamienie i krwawienie nie zawsze oznaczają najgorsze. Nie stersuj się. Leż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremi z tego co kojarzę, to do becikowego nie potrzebny jest wykaz zarobków. Chyba, że coś się zmieniło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×