Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

pisalam wczesnej ze od wczoraj myslalam ze strasznie boli mnie szyjka macicy przez ten zrost na szyjce co mam zrobiony po pobraniu wycinka do badania. od wczoraj bralam nospe i toszeczke lepiej bylo ale czulam takie napiecie jakby w pochwie. potem zauwazylam ze cho chwile musze latac do wc bo czulam parcie na pecherz. nie wiem czy dobrze zrobilam ale wzielem 2 h temu furaginum i zasnelam na chwile. obudzilam sie i kest wspaniale nic nie boli. sa ja juz mialam mysli ze moze szyjka mi sie skraca. wizyte mam w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Wczoraj sie tyle opisałam i nic :/ a tu mówicie , ze forum zablokowane było :) U mnie tez dni takie , ze tylko spać:/ ponuro, szaro i slisko na drogach a po mała muszę jeździć :/ Naszlo mnie wczoraj na kapustę kiszona , takze wczoraj do obiadu była surowka a dziś kapusniak:) Mdlosci mnie męczą chyba jeszcze bardziej , rano bardzo a wieczorem ... Bardzo to za mało powiedziane , masakra :/nawet w nocy mnie obudziły i spać nie mogłam :( Ehhh... Zaraz wypije Miete a przed snem melise... I tak nic mi nie pomaga :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia 2013
moge dołąączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
mamunia 2014 witamy :-) :-) :-) :-) :-) ktory tydz jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi dziewczyny, czy w 12 tyg. robią jeszcze usg dopochwowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
W 12 tug chyba jeszcze robia..i chyba tylko do tego tygodnia bo juz nastepne jest przez brzuszek :-). mi sie to usg dopochwowe nie usmiecha, a ide jutro, bo po wizycue bardzo bola mnie jajniki :-( Tez tak macie? ze boli Was podbrzusze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się wybieram w tym tyg na usg :) a podbrzusze mnie bolało..martwiło mnie to strasznie, nawet chciałam iść na wcześniejszą wizytę, ale jakoś samo mi przeszło. Podobno zależy jak boli, jeśli ciągnie to ok, tzn że tam się więzadła macicy rozciągają. Gorzej jak są to jakieś skurczowe bóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
Wiem wiem ale mnie bolalo podbrzusze wlasnie po usg dopochwowym :-\ mimo ze lekarz jest delikatny..moze jestem 'tam' waska i dlago tak. Dziewczyny,'trzymajcie kciuki jutro by sie okazalo ze krwiak sie wchlonal.... Aha, snilo mi sie dzisiaj ze urodzilam dziewczynke..byla taka sliczma i malusia :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie mam ciaze zagrozona i mam krwiaka i mam nadzieje ze teraz bedzie mniejszy niz 2 tygodnie temu :) jakie to są bóle skurczowe? takie jak na okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam znowu bol pecherza. pisalam do lekarza to pozwolil mi brac tylko zurait i witamine c. niestety nie mam w domu i dopiero jutro kupie. nie wiem jak wytrzymam do rana :/ jutro chyba znowu zrobie badanie moczu bo ostatnio robilam w srode ale nawet nie wiem jaki jest ynik bo jeszcze nie odebralam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) Po 12 tc nie robi sie już usg dopochwowego,bo dzidzia jest wystarczająco duża. Co do bólu brzucha. Ja na poczatku miałam bóle,czasem nawet bardzo silne,brałam tydzień luteine. Bóle złagodniały,ale nie ustapily. Później miałam przerwe,bo lekarz stwierdził,że nie ma sensu... Po czym jak poszłam ostatnio(na 1 wizytę) do dr,który teraz prowadzi moja ciążę,to zdziwiła się dlaczego miałam przerwaną luteinę ,skoro mam bóle! Ze muszę brać do ok.połowy ciąży i przepisala mi duphaston. Sama nie wiem co o tym mysleć,bo delikatne bóle to ponoć norma,rozciągają się więzadla,nie chcę się szprycowac niepotrzebnie,ale lekarz ma doswiadczenie- chyba wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już chyba świruje przez to wszystko :( czyli jak mnie trochę pobolewa to nie mam się martwic za bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
zielonazaba-a jak duzego masz tego krwiaka?bo u mnie rowniez zostal on wykryty w 8 tyg a jego wielkosc to 1,4 cm x 0,59 cm.Gin kazal mi lezec i przepisal Duphaston 2x dziennie.jutro ide na wizyte i mam nadzieje ze sie zmniejszyl badz wchlonal!dodam ze jestem juz w 12 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki dla szczesliwakobieta, żeby się okazało, że się ładnie wszystko wchłania albo już wchłoneło. Będzie dobrze. Ja miałam ostatnio usg genetyczne w 12 tyg. i było już przez brzuch, co mnie zdziwiło. Byłam przekonana, że dopochwowe będzie. Za to Pan doktor był zdziwiony, że tak myślałam i powiedział, że zawsze robi przez brzuch, chyba, że źle widać, to wtedy inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też od dwunastego tygodnia miałam już przez brzuch. Co do Duphastonu i Luteiny, podobno jak się już bierze w ciąży, to dobrze jest brać tak do 20 tygodnia i jak się odstawia to stopniowo, a nie od razu. A mnie się śniło, że urodziłam 19 lipca a nie 27 i mówię do męża: "No popatrz, miał być Lew, a Rak będzie" (chodziło oczywiście o znaki zodiaku). I taka tym Rakiem zmartwiona byłam hehe :) I mnie też wczoraj wcięło posta eh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwakobieta ja ogólnie krwiaka mam jakoś od 7 tygodnia ale wtedy był duży tylko, że wtedy byłam w Holandii i oni nic mi nie powiedzieli i dzięki temu że mąż kazał mi leżeć w domu to się zmniejszył :) jak już poszłam w Polsce do lekarza to przepisał mi duphaston i no-spe. Po 2 tygodniach miałam kolejną wizytę i on był większy(27x17) i było gorzej bo kosmówka odklejona. teraz się boje iść na kolejną wizytę. Ja też jestem w 12 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... pisałam i pisałam i dodawać się nie chciało ;( zirytowałam się aż :P a więc zapomniałam Wam powiedzieć, że moje bliźniaki również są dwukosmówkowe i dwuowodniowe czyli najlepsza opcja z możliwych. Mam nadzieję, że w takim razie będzie parka :D a powiedzcie mi to usg genetyczne w którym tyg się robi? Bo ja idę teraz w czw na wizyte, pewnie zrobi mi usg bo zawsze mam, tylko nic nie mówił na temat genetycznego... To będzie 13 tydz 2 dzien więc już byłby czas chyba... Strasznie się tego boje, chciałabym mieć to już za sobą, bo szczerze to zaczynam mieć jakieś filmy, że nie wiadomo co tam dojrzy... Jeśli wgl zrobi to genetyczne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie teraz ci zrobią bo jakoś tak miedzy 11 a 14 tyg się robi, tak mi powiedziała jedna babka w laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
zielonazaba,a jak sie teraz czujesz?moj krwoak jest sporo mniejszy ale i tak takich rzeczy sie nie spodziewalam u mnie w brzuszku..ja dzis o 18 bede juz wiedziala co u mnie sie dzieje...ale mam stresa! bardzo sie boje :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pajulka usg genetycne robi sie miedy 12 a 13 tygodniem. tak mi powiedzial moj lekara. ja ide teraz w czwartek. odebralam wyniki AFP i wedlug niego moje dziecko nie ma wad genetycznych ale jeszcze usg pokaze czy tak jest. u mnie pecherz dalej boli i zanioslam znowu mocz od badania zeby sprawdzic czy sa bakterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam iść w czwartek na usg gen. ale oczywiście za późno się zorientowałam, że powinnam zadzwonić i się umówić :) no i nie było już terminu na czwartek, więc idę we wtorek...za tydzień...ale ze mnie gapa...teraz się będę stresowała...:/ bo do wtorku jeszcze daleko...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę w poniedziałek na wizyte ... Pierwsza :) będę miec tylko 2 razy usg no chyba ze coś sie dzieje to wtedy wiecej ... Z jednej strony to dobrze , ze do ciazy nie podchodzą jak do choroby , mniej stresu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to będzie w sumie już moje 3 usg:) pierwsze miałam jakoś w 5 tyg żeby sprawdzić, czy jest ciąża...później w 7 jak dzidzia miała 1 cm a teraz we wtorek...mam nadzieję, że będzie wszystko ok :) zarówno u mnie jak i u tych które mnie wyprzedziły z tym usg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×