Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Gość szczesliwakobieta
Hej kobitki! Jestem po wizycie :) a wiec tak; krwiak sie zmniejszyl, w sumie niewiele ale wazne ze sie zmniejszyl i nie rosnie! a moja dzidzia jest duza, ma ponad 5 cm! lekarz byl zdiwiony ze maluszek taki duzy, wiec zrobil nam usg genetyczne.wg niego wszystko jest dobrze, powiedzial jeszcze o mozliwosci badaniu krwi , ktore tez wyklucza wady genetyczne.Czy ktoras z mam robila to badanie?Lekarz pokazal nam wczoraj dzidzie w 3D jak macha raczkami, nozkami, i bawi sie pepowina :D :D :D Jestem taka szczesliwa :D i przesunal mi termin porodu na 7 sierpnia.bede musiala pojechac jeszcze do szczecina do lekarza prowadzacego moje schorzenie i wypytac o znieczulenie zewnatrzoponowe, czy bedzie mozna mi je podac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny zaczynam się powoli zbierać do lekarza, dziś moja kolej na usg genetyczne i boje się czy wszystko będzie ok, tym bardziej teraz po tej chorobie i gorączce , trzymajcie kciuki szczesliwakobieta ciesze się że na wizycie wszystko ok . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba cos kafe znowu szwankowalo.... Szczesliwa super ze maluch zdrowiutki i rosnie :) Powiedzcie mi w ktirym miejscu was bola piersi, jesli w ogole was bola? :) bo mnie najpiew bolaly sutki tzn byly baaardzo wrazliwe a teraz mnie bola piersi od srodka przy dekoldzie i to strasznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwakobieta-super,że wszystko ok! KamaKamaKama-trzymam kciuki! -mnieto czeka za 2 tygodnie... doremi25- mnie bolą cały czas,najbardziej jak zdejmę biustonosz,czuje jak bym miała dwa kamienie :-) rozmiar zmienił mi sie z B na dorodne C :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwakobieta ja mialam robione te badania z krwi i wczoraj wlasnie odebralam wynik. u mnie w badaniach z krwi wyszlo ze malenstwo nie ma zadnych wad genetycznych. jutro mam usg genetyczne wiec bede wiedziala dogladnie jak jest. a co do piersi to mi powiekszyly sie rozmiaru B na D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwakobieta super, że u Ciebie takie dobre wiadomości, oby reszcie z nas też tylko takie się przytrafiały. Ja też się troszkę boję tych badań gen., nawet jak w tv widzę chore dzieci to od razu przełączam kanał, żeby na to nie patrzeć bo to tylko nerwy....piersi też się ładnie zaokrągliły, a miałam naprawdę maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 9 tyg i piersi bolą mnie non stop , pomijam juz fakt , ze z małego B jest juz C , mąż zadowolony :) Mnie dziś boli krocze , tak jak przy okresie czasem :/ jakoś nie bardzo ale boli , a do tej pory nic nie bolało :/ A co do asparginu nie polecam , biorąc witaminy w których jest juz potas mozna zrobic sobie krzywdę :( przedawkowanie potasu jest gorsze jak niedobór :( Dlatego ja tez zdecydowałam sie na sam magnez ale i tak lekarz zabronił mi brac , ze względu na to ze jest w witaminach ktore biorę .... Nie zawsze niedobór jest zły , poczytajcie jak niebezpieczne sa zbyt duże dawki witamin i mi minerałów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) na tym forum jestem pierwszy raz:) mam nadzieje ze z wami będzie mi raźniej przejść przez te miesiace:)jestem po 2 poronieniach. W poniedziałek miałam wizytę maleństwo rośnie ma 3 cm i juz nie zle buszuje w brzuszku. Kolejna wizytę mam 11 luty. jestem w 10 tyg. Cały czas jest strach Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumeja mnie tez tak boli krocze ale to wlasnie rozciaganie macicy :) aniołek witamy. u nas na forum prawie wszystkie jestesmy po poronieniach wiec trzeba wierzyc ze bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta kafeteria chyba mnie nie lubi, bo jak sie tak fajnie mega rozpisze to zawsze zeżre mi posta ;/ ja tam słyszałam, ze na usg genetyczne nie trzeba się umawiać, bo lekarz sam odruchowo to robi jak już jest odpowiedni czas. Czasem właśnie nawet nie informują, tylko robią, bo to jest normalne usg z tym, że jakieś dodatkowe pomiary sobie robią. Ale tak na prawdę to dowiem sie jutro, jak sama będę miała- jeśli w ogóle, bo u mnie też nikt nic na ten temat nie mówił. Mam wizyte na 12:20 więc prosze trzymać kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli bediesz miala jutro usg to na pewno zrobi wszystkie te pomiary. znajomego dziewczyna ma termin na 3 lipca i chodzi tylko na nfz do lekarza. miala wizyte wlasnie w 13 tygodniu i oni byli przekonani ze zrobia jej usg genetyczne a tu okazalo sie ze na naf zrobia jej w 20 tygodniu dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
Dziewczyny!za wszystkie trzymam bardzo mocno kciuki by uslyszaly takie wiesci jak ja!Piszcie jak po wizytach! :-) :-) :-) Moze ten watek bedzie szczesliwy :-) :-) :-) :-) abcd-a powiedz ile kosztowaly te badania z krwi u Ciebie, i ewentualnie skad jestes bym mogla porownac?bo lekarz powiedzial ze u niego koszt tego badania to 300 zl.. a nie wiem jak w punktach pobran.. Witamy nowe mamy: te, ktore zostana nimi po raz pierwszy i te, ktorym w pewnym momencie zostalo to odebrane..Pamietajcie ze po burzy zawsze wychodzi slonce :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwakobieta ciesze się ze wszytko u ciebie ok :) wczoraj pisałam ale cos nie ma mojego postu, a tam wszystko wyjaśniłam :) u mnie badanie krwi jeśli chodzi ci o PAPPA to u mnie kosztuje 200 zł :) dzisiaj obudziłam się z bólem brzucha i na dodatek zaś coś zaczęłam plamić a już sie cieszyłam, że przeszły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie twoj lekarz mowil chyba o badaniach prenatalnych. ja mialam robioe badanie AFP (koszt 29 zl). Jest to test wykrywający przepuklinę rdzeniową i inne wady rdzenia kręgowego i mózgu. Jeśli dziecko obarczone jest wadą układu nerwowego, poziom AFP w krwi matki będzie zazwyczaj wyższy od przeciętnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :( dziś mi szczęście nie dopisało, pojechałam na darmo popsuł się aparat usg i nie zrobili badania, przełożyli nas na poniedziałek, i to dwie osoby przede mną się popsuło jakiś pech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za pech :/ ale dobrze ze przepisali na poniedzialek a nie odwolali calkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
Zielonazaba-jedziesz do lekarza w zwiazku z tym plamieniem?a to Twoje badanie to co mialo wykluczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no te choroby jak zespół downa i podobne im... ja nawet nie mam jak pojechać do lekarza, a w nocy to zostaje mi karetka tylko w razie czego...rany mam doła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
Zielonazabko,ja bym zadzw po karetke..powiedzialabym ze jestwm w ciazy i krwawie.nie ma co czekac! a jakis szpitalnblizej Ciebie?od razu na SOR i czekasz! co powiedza..dla swietego spokoju,moze to nic takiego ale ja by pojechala!ewentualnie moze ktos znajomy/Twoj facet Cie zawiezie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonaaba a w ktorym tygodniu jestes?? mialas juz wczesniej plamienia albo krwawienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niedawno wróciłam od lekarza ,miałam usg genetyczne które wykazało wszystko dobrze.Bliźniaki dobrze się rozwijają , widziałam jak się kręcą to naprawdę wspaniałe.Mają już po 5 cm dł.Jedyne co mnie załamalo to odebrano uprawnienia mniejszym szpitalom na odbieranie porodu bliźniaczego.I dlatego że mieszkam koło Piły to do najbliższego szpitala z uprawnieniami mam 100 km.Ale muszę narazie odpuścić później tym będę się denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluje :) ja jestem ciekawa ile moje malenstwo teraz ma :) ale jutro wszystkiego sie dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż w Holandii:( ja zostałam bo ciąża zagrożona, jestem w 12 tyg i mam krwiaka a krew była w 6 tygodniu, ale potem zrobił się krwiak :( i właściwie to plamienia przeszły 2 tyg temu. I jakoś nie wiem co się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
zielonazaba,jak sie czujesz, wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zielonazaba i jak się czujesz? Ostatnio mam problem ze snem,budzę się o 5 i usnac nie moge,tez macie problem ze snem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
aniolek2404,chyba wiekszosc z nas ma problemy ze snem..czesto zdarza mi siw obudzic w srodku nocy, np 1 i nie spac bo 4 i z nudow gram w gry na necie albo ogladam wozki :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam dziewczynki zaczyna wam sie dzien?? ja dzisiaj tradycyjnie zaczelam od bolu glowy ale jeszcze dodatkowo leci mi dzisiaj krew z nosa:/ A co do spania w nocy to ja nie mam problemow. jedynie wstaje ok 3 razy do lazienki w nocy ale potem szybko zasypiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zau ważyłam, że forum się coś popsuło - nie wkleja postów wszytskich. Ja ostatnio w piątek 18 byłam na mojej drugiej wizycie, Moja dzidzia ma już 2 cm. Podobnie jak aniołek 2404 jestem w 10 tygodniu. Dotychczas męczyły mnie mdłości ale jak na razie mi przeszły - Pani dr. poleciła mi wit. B6 - jak na razie jest ok. Fakt bardzo bola mnie sutki. Już od dłuższego czasu. Piersi też urosły. Teraz mężowie mają radochę ;-) Kolejna wizyta 11.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×