Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Najgorsze witaminy jak dla mnie to były Pharmaton. Brzuch mnie po nich bolał :( ale Prenatal to co innego. jak skończę to opakowanie to je wypróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba masz duze odstepy miedzy wizytami. ja bylam wlasnie w 6 tygodniu i u mnie juz byla 3 wizyta a jestem w 13 tygodniu i 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mialam wam napisac o tej mojej znajomej co miala tak bardzo pozno owulacje. wedlug @ ona jest teraz w 12 tygodniu a z usg w 8 tygodniu. lekarz wyznaczyl jej termin na 7 sierpnia czyli tak jakby byla w 12 tygodniu. ja wczoraj nawet zapytalam swojego lekarza jak powinni wyznaczyc jej termin porodu to powiedzial ze zgodnie z usg i taki termin jak jej wyznaczyli to zrobia z jej dziecka wczesniaka. do tego wizyte wyznaczyli jej za 6 tygodni. normalnie widze ze jak sie nie pojdzie prywatnie do lekarza to nie bedzie sie pod dobra opieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd - mi lekarka wszedzie powpisywala date porodu z USG, bo wg ost miesiaczki to bym rodzila w lipcu. Poza tym powinni jej pilnowac i ktos powinien sie temu blizej przyjrzec i zainteresowac, bo owulacja w 60 dniu cyklu nie jest normalna. Chyba, ze kolezanka ma zdiagnozowane zaburzenia miesiaczkowania i to dla niej typowe? Jak jej wpisali date wg OM to bedzie miala ciaze "przenoszona" o miesiac, chyba ze w szpitalu nie zorientuja sie skad pomylka i postanowia wywolywac porod :o ja bym na jej miejscu zmienila lekarza. Dzis znowu plamie..juz chyba 4 raz w tej ciazy, stracilam rachube. Za kazdym razem okazuje sie, ze dziecko ma sie dobrze i na dobra sprawe nawet nie wiadomo skad to leci, ale i tak jest niefajnie jak co 2tyg sa takie jazdy :( przez to mam ochote chodzic na USG 5x w tygodniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jej mowilam zeby zmienila lekarza ale ona powiedziala ze nie ma u niej dobrego lekarza na nfz a ona nie chce placic za badania i wizyty. wczoraj jak juz polozna mierzyla mi cisnienie przed wizyta to tak sie zestresowalam ze mialam 140/80 a normalnie w ciazy mam 100/50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki... Wczoraj byłam u gina i z dzieciaczkami wszystko ok :D Mają po 7 cm, cały czas skaczą i machają rączkami :D Nie miałam usg genetycznego.. A jak o to zapytałam, to lekarz powiedział mi, że on nie widzi potrzeby, bo takie usg robi się tylko u kobiet po 35 roku życia i kiedy w rodzinie były jakieś przypadki chorych dzieci. U mnie nie było a do 35lat jeszcze dycha mi brakuje :P Poza tym zapytał co by to zmieniło... Co by zmieniło to, że wiedziałabym już teraz, że jest podejrzenie jakiejś choroby.... Właściwie nic. W każdym bądź razie wszystko w jak najlepszym porządku, nie ma syndromu podkradania, dzieciaki rosną i trzymam się myśli, że obydwa są zdrowe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! A powiedzcie jakimi kremami się smarujecie? Nie wiem czy już ten temat się pojawił, ale może jeszcze kogoś to będzie ciekawić. Ja smaruje się mustelą i oliwką dla dzieci ale schodzi mi skóra z całego brzucha i z piersi.Nie wiem po którym się tak dzieje. Miała któraś tak? A witaminy biorę Aktiv mama. Są ok i w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze Wam powiem, że dziś mi gin powiedział, że mogę sobie pić lekką kawę z mlekiem i jak jest okazja na dobre wino, to pół lampki też nie zaszkodzi:) Myślałam, że raczej tego nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się smaruję kremem z Ziaji - Mammamia się nazywa :D bardzo fajny, kolezanka mi poleciła, powiedziała, że tylko tym się smarowała i nie ma ani jednego rozstępu :D a oprócz Folika nie biorę żadnych dodatkowych witamin, bo nie mam takiej potrzeby ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja caly czas pije slaba kawe ze wzgledu na niskie cisnienie. ale nawet jak nie wypije kawy to strasznie boli mnie glowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez teraz zaczelam smarowac tym z Ziaji i podoba mi sie bo bardzo dobrze nawilza no i co najwazniejsze odpowiada mi zapach bo na wielee kremow itp mam straszne mdlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajulka to nasze maluchy sa na tym samym etapie rozwoju bo moj tez ma 7 cm :) szkoda tylko ze nie bedzie mozna porownac na koncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kslslkdslksl
Nie no padłam lekarz proponuje kobiecie w ciąży wino!!!!! Maskara! Bo jest okazja to pół lampki można wypić!-to chyba weterynarz a nie lekarz. Gorzej jak ktos ma co drugi dzień okazje. Niech sobie pan dr poczyta o lampce wina, jak wpływa na płód. Idiota. A idiotka ta która pije chociażby lampkę/pół wina w ciąży. To może kieliszeczek wódeczki co wieczór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wieczorem smaruje się Elancylem na rozstępy dla kobiet w ciąży,a rano taką oliwką z rossmana. Mam nadzieję, że nie dopadnie mnie to paskudztwo pod tytułem rozstępy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mąż zakupil Pharmaceris, bardzo dobry;) + oliwla.Mam nadzieje, ze zadziala_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też używam Pharmaceris i z tej serii mam też żel do higieny intymnej. A co do witamin to biorę tylko folik i od tygodnia magnez b6. Od wczoraj boli mni glowa, niskie ciśnienie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dopadlo :o ubralam sie za lekko i na mrozie popekal mi caly brzuch. Na szczescie po 2 dniach zniknelo bez sladu, ale juz bylam zalamana. Teraz jak wychodze to owijam sie szalikiem w pasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala prawa strona popekala w takie blado czerwone prazki, na poczatku nawet byly wypukle :o chyba za duzo nakremowalam albo mialam rozgrzana skore (bralam prysznic tuz przed wyjsciem), czulam na zakupach ze mnie piecze, ale dopiero jak wrocilam do domu to zobaczylam, ze mam taka pokrzywke + poziome paski. Na szczescie szkody chyba tylko powierzchowne, bo nawet nie ma sladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie uczulenie, tamtego dnia uzywalam tych samych kosmetykow co zwykle. I nadal ich uzywam i juz nie wrocilo. Poza tym od uczulenia nie wylazlyby wypukle pekniecia. Ale mialam dola jak je zobaczylam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja mam w poniedziałek genetyczne i się stresuje jak nie wiem co..... do tego mam zle wyniki moczu 50-60 erytrocytów , inne parametry w pirzadku-dodam ze mocz badałam 12 godzin po badaniu ginekologicznym, ale i tak jestem cała w nerwach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co sie stresowac przed tym genetycznym usg. ja szlam z przekonaniem ze wszystko jest dobrze i tak wlasnie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi kiedys lekarz powiedzial ze tak na prawde te wszystkie balsamy przeciw rozstępom dobrze nawilzaja ale nie daja gwarancji tego ze rozstepy sie nie pojawia. jezli ma sie tendencje do rozstepow to i te balsamy nie pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×