Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Oooj tam dziewczyny - co z tego ze pare kilo do przodu? Za to jakie śliczne dzieciątka będziemy miały :-) DAjcie spokój, kolezanki z pracy czy inne miłe osóbki jak nie tycie znalazły by inny pretekst żeby nam dogryźć i tyle. Tez bym dogryzała kolezance, która ma piękny brzuszek i sobie odpoczywa w domu a ja bym musiała zasuwać...:-P A co do męża, który tak mówi - z pewnością nie mówi tego złośliwie, może się jeszcze nie nauczył, że takie teksty wkurzają kobietę ;-) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Ines - mnie co jakiś czas kłuje z boku jajnik. Ostatnio mocniej z prawej strony - chyba maluszek uciskał, nie był to fajny ból.Z resztą co jakiś czas coś boli - a to pachwina a to z jednej strony a to plecy ;-) Tak to już jest i nie ma co panikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieję, że to normalne. tym, że mnei kłuje nieco wyżej :P kurcze a wracając do tematu z przed kilku stron - ja coraz bardziej robie się głodna. tu obiad, po obiedzie przekąska a do kolacji i tak dotrwac nie umiem :( masakra jakaś :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti, czytałam opinie na temat wózka, i jak każda rzecz jednym odpowiada i zachwalają , aci bardziej wymagający narzekają. Wiem że są wózki które mają super opinie ale też ceny są kosmiczne, ja powyżej 1200 nie dam za wózek, a te małe mankamenty, które są wadą w tych wózkach ma większośc wózków nawet tych droższych. Cos za coś.Wszystkiego mieć nie można, a wózek ogólną opinie ma 3,75 na 5 więc tragedii nie ma :) Co do pampersów to te pierwsze są fajne z Pampersa , bo sa najmniejsze i tym samym wygodne. A potem to te z dada, jakością zbliżone do pampersa a o wiele tańsze. Ja zastanawiam się nad wielorazowymi. A jeśli chodzi o bratową, to mam jedną ale jest superowa. Może to dlatego że rodzenstwo mam starsze i bratowa też starsza, na szczęście nie żadna małolata głupowata :)za to siostra męża już nie taka fajna :/ Ostatnio spotkałam sąsiadkę( żadna bliska), dość długo się nie widziałysmy, a ona skwitowała tylko że mi się przytyło, a dodam że wie że jestem w ciąży...ja odpowiedziałam "przyroda" z uśmiechem na twarzy :D Wełlug mnie każdy normalny człowiek mówi do ciężarnej cos w stylu "Jak sie czujesz?" itp. Masakra, niektórzy są po prostu ...oh brak słów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to duży nietakt mówić że się "przytyło ". Wiadomo że jes\dne tyją szybciej i bardziej,a drugie prawie wcale. Ja tam jak zawsze widziałam koleżankę w ciąży czzy zaraz po porodzie,to mówiłam jej że ładnie wygląda itp. / mimo że widać było że przytyła :-p /. Przez gardło by mi nie przeszło nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines89 ja mam apetyt do południa, a wieczorem to jem bo musze, ciesze się,że od slodkiego mnie odrzuciło ufff... Ja to bede miała drogę przez mękę jak zacznę po ciąży walczyć z kg no ale co tam ... KattiYo też czaje sie na taką pościel, jak dla mnie bomba. Ogólnie miałam upatrzoną w komplecie z łóżeczkeim ale wczoraj siostra mojego M powiedziała że nam odda swoje wiec nie bede kupować:) Juka1983 bez stresu będzie dobrze:) zobaczysz - nie taki diabeł straszny jak go malują;) zresztą póżniej aniołek na rękach wszystko wynagrodzi:) Moje małe kopie jak szalone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jak ktoś chlapnie że przytyłam to mam wkręcone,że odpowiem coś w stylu : Tak? nie zauważyłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam walczyc ze swoimi zachciankami na slodycze bo przytyje jeszcze wiecej. w tej chwili mam 8 kg na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd -- Twój mąż to nic do mojego. Wczorajszy tekst : M:Skarbie nie obrazisz się jak Ci coś powiem? Ja : nie,no co Ty mów M:Wiesz chyba naprawdę będzie dziewczynka... Ponoć dziewczynki wyciągają urodę ... Ja: :-/ tak źle już wyglądam? M:Nie (przypatrując się na moją twarz) tylko straszne zmarszczki dostałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak scielam wlosy teraz to moj mowil ze teraz ladnie wygladam. no i wlasnie bylam cala w skowronkach a on do mnie dzisiaj z tekstem ze boczki mi sie powiekszyly a jak powiedzialam ze dziekuje bardzo to powiedzial " no co mialem klamac i mowic ze nic nie przytylas?" ja juz tego nie skomentowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmujcie się. JA wzoraj od męża usłyszałam " trochę się rozstyłaś" ;/ no co poradzić. aceci chyba nie wiedzą co to subtelność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój jak mowię mu że przytyłam,to patrzy i mówi że w ciąży to normalne że ROSNĘ :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajniutki ten graco :-) Ten wczesniejszy tez fajny ale widzialam ze niektore opinie byly niezabardzo wiec wolalam zebys przeczytala zanim postanowisz :-) najwazniejsze zeby Tobie sie podobal :-) No na szczescie moj mąż kochany zero tekstow na temat tycia - kochany jest na maxa. Mowi ze szalenie sexownie wygladam, glaszcze brzuszek... Super jest :-) To chyba bardziej ja chodze i mowie ze sie spaslam jak prosiaczek a on cudownie zaprzecza :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta :) dawno się nie odzywałam...:) miałam trochę rzeczy na głowie...remont...później porządki, ale na szczęście już "po" :D :D wreszcie spokojnie można posiedzieć w czystym domku :) Czytałam Was regularnie, ale jakoś nie miałam weny żeby "wbić" się w temat, ale ciekawe tematy widzę poruszacie. U mnie w porządku...maluszek rośnie, fika sobie koziołki w brzuchu i jakieś salta wyczynia bo czuję, że mi się coś przewala w brzuchu. Strasznie śmieszne uczucie :) Mąż w delegacji...siedzę sama, ale postanowiłam się w końcu wziąć za zrobienie konkretnej listy rzeczy dla mojej córeczki. Bo czas szybko mija...a ja nadal stoję w miejscu z wyprawką. Bo y to widzę, że szalejecie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mężuś też kochany jest :) mówi że już tak ślicznie się zaokrągliłam w sensie że brzuszek...ciągle tam gada do niego i głaszcze mnie czule, ale wszystko odbieram tak pozytywnie...i tak wiem że po porodzie bedzie walka z kg. Taraz się objadam , mało ruszam a potem będę płakać, ale cóz moja piękna dzidzia przysłoni mi cały okrutny świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem wyczulona na punkcie swojej wagi...przytyłam narazie 5,5 kg. Ale zaczynam wcinać za dużo chyba...mój M też mówi, żebym się nie przejmowała, najważniejsze żeby córcia była zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 25 tydzień zaczynam z wagą plus 8 . Tyle że jakoś to sie rozłożyło, bo jeszcze moj brzuch nie jest taki jak piłeczka, ogólem śmiesznie to wygląda bo do około 2 cm przed pępek mam takie szczupłe a poniżej taki maly balonik ;) wygląda tak jakby dziecko sie układało od jednego do drugiego boku ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie policzylam sobie i do terminu porodu mam rowno 3 miesiace i 3 tygodnie. niby to juz nie duzo ale jednak jeszcze bedzie sie dluzylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd123 Ja też odliczam ;) w swoim kalendarzu mam pozaznaczane wszystkie środy wraz z numerami tygodnia ciązy,który rozpoczynają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika23
Hej Kochane:*Dawno mnie tu nie było i mam masę stron do przeczytania:)Ale nadrobię wszystko:) U mnie wszystko w porządku-wczoraj byłam u lekarza.No i na 100 % będzie córa.Jestem mega szczęśliwa:)Teraz dopiero zacznie się zakupowy szał:)Malutka od 3 tygodni tak strasznie się wierci,że szok-nie przypuszczałabym że to takie wspaniałe uczucie:)A dzisiaj to już w ogóle siebie pobiła i cały dzień wariuje:) Lecę zrobić sobie herbatkę i muszę Was nadrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż też mówi, że mam słodki brzuszek i strasznie się cieszy, że niedługo będę miała większy niż on, chyba już wkrótce bo właśnie zjadłam paczkę laysów;( dużą!. Ja mam wrażenie, że strasznie przytyłam, ale w sumie to na razie 5kg. Jak byłam ostatnio u lekarza i było +3,5kg to położna mi powiedziała, że trochę dużo... więc sama nie wiem ile to dużo? Co do życzliwych członków rodziny i ja takich posiadam, są taćy,co twierdzą, że wyglądam jak w 8 miesiącu, eksperci... My myślimy o używanym wózku, miałyście kiedyś do czynienia z Roan Marita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha - dokładnie taki sam dialog przeprowadzaliśmy jakiś miesiąc temu z moim mężem, ale ja się z tego śmiałam przecież to normalne, że nasze ciała zmieniają się, bo jesteśmy w ciąży więc o co się obrażać?? :) mój mąż "znalazł" te dwa rozstępy na piersi, bo one były pod spodem i ja jakoś nie zwracałam na to uwagi a poza tym zawsze mi się śmiać chce jak mój mąż ma wystraszoną minę na widok moich wielkich piersi, które neistety ciągle rosną :D On chce, żeby małe wróćiły :D mam falowane włosy i takie nosze, ale wczoraj zaszalałam i wyprostowałam: usłyszałam, żebym więcej tego nie robiła, bo do mojego brzuszka takie nie pasują i niezbyt mi dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd123 Zostało mi 113 dni czyli ;) 20 dni kwietnia, 31 maja , 30 czerwca i 31 lipca plus pierwszy sierpnia ;) chociaż moj lekarz mowi że dziecko jest duże i szybko się rozwija zatem moze sie wszystko zakończyć 25 lipca , to data z usg, 2 sierpnia to data z OM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do brzuszka :) to śmiejemy się, że ja jestem w ciąży, a mąż tyje i serio tak to wygląda :) :P ja w końcu jestem na +1 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie biore pod uwage wozka uzywanego-wole kupic teraz nowy i dla kilku swoich dzieci :) alanja-powodzenia jutro na glukozie :) moze przezyjesz to lepiej niz ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi z usg ostatnio wyszedl termin na 24 lipca ale tymi datami z usg nie ma co sie sugerowac bo to wszystko zalezy od tego jak dziecko bedzie duze. np tereski corcia jest drobna wiec termin z usg bedzie miala pozniejszy i nikt jej nie opoznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×