Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

albo pichcą obiadki dla męzów, którzy lada moment wrócą z pacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo pichcą obiadki dla męzów, którzy lada moment wrócą z pacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za wielokrotność mojej wypowiedzi, coś internet mi szfankuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
Nie, pewnie obchodza wczorajsze walentynki :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. taka cisza moze oznaczac tez, ze u wszytskich wszytsko dobrze :D Pozdrowienia! :) Ps. u mnie iscie wiosennie, krokusy w ogrodku kwitnia, na wisni przed domem juz kwiaty z paczkow sie otwieraja, zyc nie umierac! i to sloneczko przez caly dzien! Zimowa kurtka idzie do szafy! WIOSNA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka to ja jadę do Ciebie bo już mam dosyć zimy - a u nas zapowiadają jeszcze na przyszły tydzień opady śniegu :( Jestem padnięta po tym całym tygodniu, niewyspana, a najgorsze jest to że jutro też muszę wstać wcześnie rano :( Marudzę także zmykam, nie potrzeba tu zrzęd ani smutasów pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pelno sniegu i teraz jest -1 wiec o kurtkach wiosennych nie ma mowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
Julka a w jakim regionie Pl mieszkasz?ile ja bym dala by moc juz te brzydkie i grube zimowe rzeczy schowac na dno szafy i smigac w ramonesce, jeansach i trampkach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
Wczoraj przyszedł do mnie mój rogal . Dziś w nocy spałam tylko na jednym boku,nie kręciłam się i obudziłam się na siusiu tylko raz ok 7 rano :) Jak na razie "sprzęt" mi się podoba ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U mnie kolejny dzien wiosny (przynajmniej tak wyglada na ta chwile). Ide z kumpelka z pracy na kawe tzn ja herbatke, bo od jakiegos czasu drazmi mnie nawet zapach kawy, nie wspominajac juz o jej wypiciu. szczesliwakobieta- nie mieszkam w Polsce. Pomieszkuje w Irlandii juz prawie 7 lat. I tutaj zawsze wiosna przychodzi duzo wczesniej niz w Polandii. Pozdrowienia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal cisza... :( Znalazłam CUDOWNY cytat, ^^ " Prosiłam o wszystko ,żeby cieszyć się życiem, dostałam życie ,żeby cieszyć się wszystkim " znacie jeszcze jakieś fajne w temacie macierzyństwa, ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny odpoczywaja w czasie weekendu :) ja dzisiaj juz nie wytrzymalam bolu kregoslupa i zamowilam rogala. mam nadzieje ze bedzie mi sie wygodniej spalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
abc...i dobrze zrobiłaś :) Zobaczysz jaki to fajny wynalazek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...widzę, że rogal robi furorę...:) ja jak narazie nie mam problemu ze snem i z kręgosłupem, ale jak tylko takowe się pojawią kupię rogala i nie zawaham się go użyć...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolada moze nie bedziesz miala takich problemow bo ja w pierwszej ciazy nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ciąża samą mnie zaskakuje...aż się boję czy oby ZA dobrze się nie czuję...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
Zakupiłam dziś jeansy ciążowe w H&M. Zastanawiam się tylko czy mi tyłek bardziej nie urośnie i czy długo je ponoszę bo kosztowały nie mało :/. Teraz są na styk. Mam nadzieję ,że materiał się nieco spierze i rozciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Jak tam po weekendzie?? ja chyba musze tez poszukac spodni bo juz mi ciezko z moimi.....moze tez do hmu sie wybiore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tydzień temu w H&m kupiłam fajne sodnie ciążowe i nie były drogie - 80 zł :) fajne wiosenne kolorki były ohh jak ja bym już chciałą żeby patrząc za okno chciało się wyjść na spacer.... ciekawe jak długo jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
Ja szukałam jeansów i wszystkie kosztowały ponad 100 :/. Nawet przeszłam się do takiego zwykłego sklepu poza Galerią i sieciówkami. Tu cena była tylko o 10 zł niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam 2 pary z h&m i jestem zadowolona. w jednych mam gumke do regulacji w zaleznosci brzucha :) a tak odbiegajac od tematu to dzisiaj mam nie przespana noc za soba. corka w nocy miala goraczke i caly cas jeczala przez sen. teraz ma kaszel i czerwone gardlo ale chyba ze strachu mowi ze nie boli ja gardlo bo nie chce isc do lekazrza. na razie lecze ja syropkamiale jak nie poprawi sie za 2 dni to pojde do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki, dawno nie zagladalam :/ Dziś po pierwszym USG ...7 cm naszego szczęścia :))) O 5 fiolek krwi jestem lżejsza :/ aż mi sie w głowie kręcilo ;/ Córka zachwycona dzidzia ale stwierdziła , ze ma za duży nos i jest leniwy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj na szczeescie oddalam tylko jedna fiolke krwii ale i tak bylo mi slabo bo wieczorem nie chcialo mi sie jesc a o 5 rano juz bylam strasznie glodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki gdzie sie podziewacie?? Ja wlasnie jem sniadanko i trzeba sie wziac za naukee, bo jeszcze egzamin przede mna... Sumeja fajnie ze z maluchem wszytsko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po sniadanku :) zaraz bede szykowala sie do lekarza ale do tej babki na nfz wiec nic nowego z maluszkiem nie dowiem sie. czekam teraz do czwartku bo w czawartek mam wizyte prywatna i wtedy bede miala usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ide w czwartek do lekarza na nfz, bo mam wyniki do odebrania a a tydz ide mojego gina :) Aniolek do ekarza na nfz sie chodzi po skierowania na badnia zeby miec za darmo :) ale on nie robi usg na kazdej wizycie, bo masz przewidziane 3 w ciagu calej ciazy.... A lekarz prywatny jakos inaczej podchodzi do ciazy, bardziej sie toba przejmuje i przyklada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy byłam ledwo żywa:/ cóż było robić , tylko net;) a teraz kiedy mdlisci prawie juz wcale nie mam , czasem na chwile mnie dopadna....siły , nie całkiem ale wracają ;) takze praktycznie ciagle jestem gdzieś ;) Weekend cały poza domem ;) mamy cudowna pogodę, wiosenne słońce ... Ehhh uwielbiam wiosnę :))) Zaraz tez jadę na miasto na zakupy , pózniej obiadek i dziś chyba poleze , bo wczoraj 2 godziny spaceru dały mi jednak popalic;))) Chyba zamówie test na płeć bo jestem ciekawa a nie wiadomo czy dzidzia umożliwi podgląd :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumeja ja czytalam wypowiedz kobiety ktora jest dr. Pracujacym w laboratorium i pisala ze ten test na plec to tylko sciaganie kasy bo w moczu matki ani w krwi nie ma mozliwosci wykrycia jaka jest plec. Jak dla mnie to strata kasy. Dzisiaj mialam robione ktg i jest spwszystko ok a puls malego to 140-150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
Ja dziś mam wizytę o 16...ciekawe czy dowiem się czegoś nowego. To mój 15 tydzień i 3 dzień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×