Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

"Stylowa" czyli ta druga. Wydaje mi sie taka bardziej niespotykana, wiec dlatego. Bo podobaly mi sie obie tak samo :) na szczescie mamy dla dziecka osobny pokoik - 15m2 w ksztalcie kwadratu, wiec zmiesci sie wszystko. Co prawda wiele wiecej to tego nie bedzie, bo ani bujaki, ani kojce, ani maty...kolyske bardzo chce moja mama, a ze udalo mi sie znalezc taka idealna do wystroju to tez sie napalilam. Tylko moje psy sa niepocieszone, ze musialy sie wyprowadzic i oddac pokoj, a jeszcze nie bardzo wiedza czemu i skad taka zmiana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka, a ja widze po suwaczku, ze Tobie dzis wybija dokladnie polowa :) gratulacje :) kolyska jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjsjssslkkl
.Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.Ubrania angielskich firm za kilka złotych. www.Lumpik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zajrzalam w Twoj! Nie wiedzialam, ze Ty "az" 22. Nawet jak bym miala cc 10dni przed terminem, to rodzisz pierwsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
lalka, masz gdzies link do tego rozka? u nas tez bedzie kolyska. biała, prosta. w sumie to nie było dyskusji. Dziadkowie po prostu kupili i powiedzieli, ze jak nie chcemy, to zostawia u siebie. ale mi sie bardzo spodobała i chyba wygospodarujemy na nią troche miejsca. niestety nie pokaże Wam jaka to, bo to ze sklepowej wystawy i nawet nie wiem, jaki producent. ale była bardzo przeceniona, dlatego ze podobno kołyski sie gorzej sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym 22 tygodniem to nie tak do konca bo moj cykl trwal 42 dni wiec trudno teraz ocenic termin porodu... ale z usg ostatnio wyszlo, ze mozliwy nawet 23 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosiaa - interesuje Cie tylko termin z USG :) ten z @ to tylko na pierwsza wizyte do ginekologa, zeby mniej wiecej wiedziec kiedy sie wybrac. U mnie w suwaczku jest wlasnie z USG. Wstepny termin cc to 29-30.07 to i tak bedziesz pierwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
o, dzięki! a ma go któraś z Was juz w domu? milusi jest? Z usztywnieniem czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No po wyciagnieciu z paczki nie jest taki sliczny, wyglada jak psu z gardla i jest caly w klaczkach :D ale po upraniu na pewno bedzie duzo lepiej. Miekki w dotyku i bez usztywnienia, taki bardziej otulacz niz rozek. Tylko chyba przyszyje mu zatrzaski albo tasiemke, bo rzep trzyma dosyc lekko i moze sie odpinac jak dziecko bedzie sie wiercic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juka1983
Jej dziewczyny a ja jestem w 19 tygodniu i już po połówkowym tzn. miałam w zeszłym tygodniu. Strasznie szybki ten mój gin no ale cieszę się ,że mam to za sobą nerwy są ale jaka potem ulga. Koniecznie wezcie mężów na usg mój wrócił taki podekscytowany. A dziś po raz pierwszy czuję tak wyraznie ,że mam w brzuchu lokatora oj dzieje się tam dzieje pewnie fikołki, machanie nogami:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juka1983
Czy któraś z Was miała połówkowe w 18 tygodniu??? Czytałam ,że robi się je między 18 a 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka_tereska wiem wiem, pamietam jak świrowałam przy pierwszym dziecku:) oczywiście rozumiem Was dziewczyny i popieram - to wielka frajda... ja teraz troche spokojniej podchodze do zakupów:)co do tych ruchow noworodka to z drugim dzieckiem przerabiałam temak zero krepowania i było super:) tylko na łapki trzeba zakladać rekawiczki bo maluszek lubi sie podrapac. Co do wybudzania to nie bardzo wierze ale każdy ma swoje zdanie... logika mi podpowiada,że dziecko szybciej uczy sie kotrolowania własnych ruchów nie bedac skrepowanym - choć bety też miała swoje plusy:) Julka wydaje mi sie,że najbardziej wiarygodne wyniki połówkowego są między 20 a 22 tygodniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka_tereska, najslodszy widok to śpiący niemowlaczek z rączkami uniesionymi do góry:) dlatego nie warto krepować:) kurcze juz nie moge sie doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wytworzylam na jutrzejsze sniadanie twarozek z rzodkiewka i szczypiorkiem :) MNIAM i PYCHA :) myslalam, ze juz dzis zjem cala miske :) ugotuje jeszcze rano jajka na twardo i chyba zjem sniadanie w wielkosci obiadu :) co do rozka z falbanka to tez mi sie bardzo podoba :) ale jakos bardziej widze w nim dziewczynke niz mojego Franusia :) no jezeli chodzi o termin z usg to ja ostatnio dowiedzialam sie, ze 23 lipca wiec chyba musze zmienic forum :P prosze nie zmuszajcie mnie do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) widzę że temat przewodni na dziś to kocyki i rożki...no no, piękne sa wszystkie że aż nie ma się co dziwić że kupuje się po kilka, bo jeden to nie wiadomo który wybrać :) mi podoba się wszystko w bieli, beżach i jasnych brązach.W sumie to można kupować nie znając płci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy lubicie kabarety ale jutro wieczorem ide na Neonowke :) bilety kupilam juz bardzo dawno temu i dzis dotarlo do mnie jak czas szybko leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juka1983
doremi daj znać jak wizyta:) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juka1983
Gosia ładne te rożki podobają mi się te patchworkowe wzorki . Oczami wyobrazni już widzę słodkie bobo w nim. Dołączam się do grona nie mogących się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja, powiem Ci że to moje drugie dziecko, ale po tak długiej przerwie to zachowuję się jakbym była po raz pierwszy w ciąży. Tyyle rzeczy mi się podoba, wszystko chcialabym mieć i duzo czasu spedzam na oglądaniu teego wszystkiiego. niby mam tam jakies doswiadczenie, ale w sumie to jestem zielona.duzo się zapomniało z okresu pierwszej ciąży, no i wiele rzeczy sie zmieniło...tak że w sumie mam wrażenie że to moja pierwsza ciąża. Ale cos mam przeczucie że na porodówce wszystko mi się przypomni ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
juz myslalam, ze pójdzie ten mieciutki, ale jak lalka napisałas, ze na żywo przed praniem wyglada tak sobie, to szkoda mi 50 zł wydawać na cos, co na dzien dobry daje wiele do życzenia. te z falbankami są nawet ok. i z usztywniaczem. taki by mnie bardziej interesował. ale powiem Wam szczerze, ze z tych wszystkich dziecięcych gadżetów, jakos najmniej mnie do siebie rozki przekonują. w ogole mi sie one nie widza. i pytanie do doświadczonych mam: czy dużo sie ich używa? w jakich sytuacjach? bo mi sie rozek najbardziej kojarzy z tym, ze bobas lezy w tym w szpitalu, bo nie ma swojego materacyka, kocyka i takich tam, a potem z wynoszeniem dziecka ze szpitala. no ale teraz to sie raczej z dzieckiem w nosidelku wychodzi. a jeśli to ma być tylko do szpitala, to nie bede tak wybrzydzac i tracić na to czas. help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka co do rożka -kolezanka jak urodzila coreczke to przez pierwsze tygodnie malutka uspakajala sie wylacznie po mocnym scisnieciu w rozku. Dziecko wtedy jest spokojniejsze i nie placze bo czuje sie bezpiecznie jak wczesniej w ciasnym brzuszku mamy.Dopiero z czasem rozek byl luzniejszy az przestal byc potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawcie mnie jask sie myle, ale wydaje mi sie ze rożek posłuzyc nam moze troche dłuzej niz tylko w szpitalu. Takie malenstwo jednak wygodniej i pewniej trzyma sie w rozku, nawet do 3 miesiecy moze posluzyc.Przy karmieniu też mozna ukladac na rozku, nie trzeba wtedy szukac dodatkowych poduszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×