Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

hej dziewczyny.no z tymi laktatorami to roznie.trzeba poprostu na sobie sprobowac ktory lepszy.a robicie usg 4d?ja mam jutro wizyte i sie nie moge doczekac.z płcią tez nie jestem pewna bo moja lekarka nie wiedziala czy to dziewczynka czy chlopczyk.mowila ze raczej dziewczynka ale pewna nie byla.eh moze jutro sie dowiem cos wiecej:-) a tez juz bym chciala zaczac kupowac ubranka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na każdej wizycie mam zwykłe usg i to mi wystarcza :) Zapomniałam się pochwalić wagą mojej córki. To już 730 g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dziewczyny macie rację, szkoda kasy na ten test i w sumie nie daje 100 % pewności. A już tyle wytrzymalam to dam radę jeszcze trochę. tylko obawiam sie że dzidzia znowu obróci sie pleckami i nic nie pokaże :( no nic, pozostało mi cierpliwie czekać. elliska, fajny ten komplecik :) mam podobny na oku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia ja juz kiedys pisalam ze corka pokazala mi sie w 26 tygodniu a wczesniej caly czas krzyzowala no i nic nie bylo widac. teraz mam przeciwienstwo bo wiem juz od 13 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia tak widziałam ten Twój komplet. Zastanawiałam się który wybrać. W końcu wzięłam mój pierwszy typ bo w nim jest biała moskitiera a w tym drugim komplecie różowa. Za dużo tego różowego też nie może być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
Olcia_30 Ja ostatnie usg miałam robione w lutym( więc dluuuugo czekam na poznanie płci). Chciałam poznać płeć ale lekarka stwierdziła że nie jest pewna i nie chce mnie nastawiać. Kolejne USG będę miała w poniedziałek i mam nadzieje że zdradzi co mam w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juka1983
U mnie w 14 tyg lekarz powiedział ,że chłopak a w 21 zmienił na dziewczynkę mama nadzieję ,że już zdania nie zmieni:) Zresztą sama tym razem widziałam te wyrazne linie oznaczające wargi sromowe a więc a girl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi juz 4 razy powiedzieli ze to chlopak i mam takie ladne zdjecie z usg siusiaka i moszny ktore dostalam jak bylam w szpitalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juka ja też widziałam te linie na usg i jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
Powiem wam dziewczyny że dałam wczoraj mężowi ambitne zadanie :D ma pomóc mi wybrać wózek (pod względem atestów, jaki fotelik będzie pasował do naszego samochodu itd) Ostatnio znalazłam fajny wózek a mój mężuś go tylko skrytykował- to teraz niech się sam męczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj bylam odebrac nasz wozek :) narazie lezy w domu w kartonach a jutro bede go sprawdzac :) wiec my już najwiekszy zakup mamy z glowy...ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wozek bede kupowala chyba cos kolo lipca, z resztą łóżeczko tez zeby teraz nie zagracalo niepotrzebnie mieszkania. Ewentualnie kupie wczesniej mniejsze rzeczy typu akcesoria do pielegnacji itp. :-) Baldachimu mimo ze ladny nie chce bo zbiera sie na tym kurz i trzeba co chwile sciagac i prac a mysle ze ten czas bede wolała inaczej sporzytkowac niz na ciaglym praniu i sprzataniu :-) Co do laktatora to owszem jesli ktos ma pewnosc ze bedzie mial bardzo duzo pokarmu to moze i reczny starczy. Ja takiej pewnosci nie mam wiec wole za wczasu kupic taki przy ktorym sie nie nawkurzam :-) Doswiadczone mamy mają w tej kwestii lepiej :-) Filmik fajny, nie wiedzialam ze mleko tak tryska po nacisnieciu :-p Z tymi testami na plec to jedna wielka ściema- to lepiej powróż sobie z fusów- bedziesz miala taką samą pewnosc a wyjdzie taniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mleko nie raz samo leci ciurkiem nawet przy dotknieciu piersi wiec wkladki laktacyjne sa niezbede a w ncy to juz w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katti:) troche poczytałam na temat tych testów na płeć, i okazuje sie że daja efekt taki jak testy ciążowe, tyle że na 90 % pewnosci. Więc to chyba nie ściema, zwłaszcza że nie kosztuje 5 zł...a z fus,ów jak sie wrózy ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze prosbe do Was dziewczyny...bo ponoć po pH w moczu mozna poznac płec :) rzecz jasna ze to tylko zabawa, ale zobaczmy komu sie sprawdziło.Więc pH poniżej 7 to dziewczynka, a pH powyzej 7 to chłopczyk. Sprawdzcie na pierwszym wyniku z badania moczu :) :) :) U mnie pH jest 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia na Ph moczy bym nie patrzyla bo ja raz mialam kwasny i mialam 8 a przewaznie mam 6-7 :/ wiec to zalezy czy cos ci się w pecherzu nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny, rzeczywiście juz pokazywałaś, tylko miałaś problem z wyborem kolorku...ale ten jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi to tylko zabawa, wiem że nie moge sie sugerować tym pH, ale widzisz taka dziecinna jestem ...stara a gł... ;P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, a do tej zabawy sprawdza sie ten pierwszy zrobiony wynik z moczu, bo rzeczywiście moze sie on zmieniac w zaleznosci od stanu zdrowia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosiaa - nie strajkuje :) ale miewam takie dni, ze jakos odkladam ciaze na bok i daje sobie psychicznie odpoczac od szalu macicy :D a ten moj odpoczynek mial dzis swoj final w sklepie Mothercare i na Allegro :D Olcia - moje pierwsze pH 6,5. Jest tez taka "medyczna wrozba" na tetno - u mnie zarodek mial 160, ale jak tylko urosl z tego ludzik to od razu spadlo do 145 i na kazdej wizycie jest identyczne (ostatnio bylo 146 - chyba sie podekscytowala :D ). Podobno chlopcy maja powyzej 150, a dziewczynki ponizej 150. U takiego 12-13t plodu tworzy sie zalazek narzadow i wtedy widac wyrazna roznice kata nachylenia tej wypustki wzgledem kregoslupa - u mnie sie sprawdzilo. Malutkie plody maja tez roznice w budowie czaszki, zwlaszcza czola - dziewczynki maja takie bardziej wydatne, jak delfiny - tez mi sie sprawdzilo. Im pozniejsza ciaza tym te roznice bardziej sie zacieraja, a z kolei dziecko robi sie na tyle duze, ze moze nie dac sobie zajrzec miedzy nogi. Wiec USG polowkowe to chyba najlepsza okazja do obserwacji - wszystko miedzy nozkami juz jest uformowane, a dzidzius ma na tyle duzo miejsca ze mozna probowac go troche obracac. Za to za cholere nie sprawdzil sie kalendarz chinski i smak zachcianek, bo zamiast slodkiego to jadlabym same ostrosci i kwasnosci. A ogolnie to moje zdanie jest takie, ze dobry lekarz majac dobry sprzet nie ma prawa sie pomylic albo mowic, ze nie jest pewny albo ze czegos nie widac. No prosze Was - maja obowiazek ocenic takie drobiazgi jak naczynka krwionosne, zastawki w serduszku, budowe oka...a moga przegapic siusiaka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ph moczu jest ok 5. tetno malego na ostatniej wizycie bylo niedzy 140-150 mierzone przez ktg. kalendarz chinskiego powinnam miec 2 synow a w domu mam juz corke :) a jeszcze ph moczu zalezy od tego co sie je. ja nie je sie miesa to wtedy ph jest ok 7 a jak je sie mieso to bedzie ok 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sprawdzilo sie przeczucie i smaki bo ciagle mialam ochote na kwaśne i pikantne jedzenie...Tez mnie dziwi ze na usg lekarz moze nie widziec jaka plec- u mnie lekarka od razu wiedziala- skoro mierzy sie dlugosc nozek, glowy, pęcherz, serduszko itp. to dziwne przeoczyc co jest miedzy nozkami. Tak wiec uwazam tak jak lalka- dobry lekarz i dobry sprzęt to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie doswiadczenie i sprzet sa najwazniejsze ale wspolpraca maluszka tez jest wazna bo z corka chodzilam do tego samego lekarza no ale sprzet mial troche gorszy niz teraz ale 4 lata temu to tez jego sprzet byl super a mimo to corka pokalaza sie w 26 tygodniu i od tamtej pory na kazdym usg bylo juz widac plec. a teraz maly nie zaslania sie wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd bo dziewczynki są bardziej wstydliwe i nie pokazują co mają między nóżkami ;) Mi z kalendarza chińskiego wyszła dziewczynka, z wyglądu czoła dziewczynka, ze smaków dziewczynka i z współżycia w odpowiednim momencie cyklu dziewczynka :) No i jest dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×