Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

rolada jedno slowo i moge Ci wyszukiwac takie okazje :) podaj tylko czego potrzebujesz i na jaki rozmiar :) uwielbiam allegro, ale mnie w ciuszki dla malego zaopatruje siostra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
Noelia dokładnie wiedziałam kiedy mam owulację, czułam kłucie w jajnikach i często miałam plamienie owulacyjne i charakterystyczny dobry śluz. Tego dnia akurat był TEN DZIEŃ. Wcześniej po prostu okresie okołoowulacyjnym używaliśmy prezerwatywy albo był stosunek przerywany. Przez ostatnie pół roku raczej stosunek przerywany.Tym jednym razem poszliśmy na całość ;) Cykle miałam 27-32 dni ale zawsze wyczuwałam kiedy ma być owulacja. Już 4 -5dni po wiedziałam, że się udało bo coś mi się zaczęło dziwnego w brzuchu dziać, nie wiem jak to opisać, no i znowu zaplamiłam. Czytałam że to było plamienie implantacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaż - miałam na myśli to, że ja też wiedziałam kiedy mam owulację, a jednak... nie udawało się póltora roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie używaliśmy w czasie tego póltora roku żadnego zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze wydawało mi się, bo przez lata uważaliśmy i się zabezpieczaliśmy, że jak w końcu przestaniemy, to będzie złoty strzał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia z chęcią skorzystam z Twojej propozycji :) jak tylko spiszę liste rzeczy dla mojej córci to dam Ci parę zleceń :P Ja też miałam regularne cykle jak asiaż. I też czułam, że "zaszłam", ale później zmyliły mnie objawy jak na okres, jak dla mnie były identyczne!! bolał mnie brzuch i piersi i nawet poleciałam rano do sklepu po tampony bo czułam, że zaraz dostanę okresu...ale przez 3 dni nic...więc poleciałam do sklepu tym razem po test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
Noelia nie jest powiedziane, że udaje się za pierwszym razem, u nas pewnie jak zdecydujemy się na kolejne to będzie o wiele trudniej bo bede miała wtedy już ponad 35 lat a podobno po 35rż płodność mocno spada :/ Tym razem po prosu udalo sie za pierwszym razem choć przyznam ,że miałam cichą nadzieję ,że może jednak się nie uda. Ponad 30 lat żyłam sobie beztrosko, a teraz będę musiała troszczyć się i martwić o taką jedną Małą Istotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
abcd123 pięknie wyglądasz! i jaki duży już masz brzuszek! :) Super focia, będziesz miala śliczną pamiątkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd taki całkiem podobny do mojego ten Twój brzuszek:) Ja to planuje w niedziele wybrac sie z mężem na spacer i parę zdjęć w plenerze na pamiątke sobie zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi kiedys pękła prezerwatywa i w panice lecialam po recepte na tabletke zatrzymującą plemniki - spanikowana bylam ze moge zajsc w ciąze od razu. Potem śmiac mi sie z tego chcialo bo przez 4 miesiace prawie "pływałam" w plemnikach i nic. Zrozumialam ze to nie takie hop-siup jakby sie zdawało.. I tak szybko nam poszlo bo moja znajoma ze studiow to sie namęczyla chyba z 7 lat... I badania byly ok, wszystko ok.. Po drodze smierc jednego dziecka w 7 miesiacu ciązy... No ale teraz szczesliwa mama chłopczyka. I pomyslec ze ktos potrafi zabic troje swoich dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaż - no jasne, że się nie udaje zawsze ot tak, nie ma reguły abcd - ojej, jaki brzuszek :) faktycznie pokaźny, ale bardzo ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolada a ile masz w pasie?? mierzylas sie?? bo twoj brzuszek wyglada identycznie jaak moj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd super zdjęcie, rzeczywiście fajna pamiątka z okresu ciąży, a brzuszek ekstra!! zgrabniutki :) i rzeczywiście spory jak na ten etap ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez z mezem tak zaliczylismy stresa i bralam tabletke bo bylam przerazona ale to bylo zaraz po maturze. potem juz uwazalismy caly czas a jak chcielismy corke to 3 miesiace staralismy sie a teraz 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co jak robilismy te zdjecia to corka pozowala do zdjec i albo przytulala brzuszek albo calowala. takie zdjecie to jeszcze lepsza pamiatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolada czyli dobrze mi sie wydawalo :D ja mam 85 tylko ze ja jestem tydz do tylu niz ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzięki Wam odkryłam te gotowe wyprawki :) powiedzcie mi, bo chyba zamawiałyście już takie, czy ciuszki są faktycznie w dobrym stanie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
rolada jesteśmy chyba na tym samym etapie:) u mnie dziś 90 cm w najszerszym miejscu brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
Noelia ja dzięki tym gotowym wyprawkom mam już chyba aż nadmiar ciuszków 56-62 dla mojego chłopca :) Zdarzyły mi się 2 rzeczy które od razu wzięłam na szmatki, reszta jest w na prawdę niezłym stanie. Za taką cenę nie wybrzydzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie abcd miazdzy Nas po calosci :) choc wydaje mi sie ze ja gonie :) brzuszek sliczny :) ja sesje nadrobie na chrzcinach no i pozniej na weselu-swiadkowa pewnie bedzie na co drugim zdjeciu :) ostatnio znalazlam przez przypadek zdjecie mojej mamy jak byla ze mna w ciazy-super pamiatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa ja w pępku mam 94 cm a brzuchol taki malenki. Moje biodra jak to mi lekarz powiedzial sa stworzone do rodzenia dzieci:p kuuurde dzisiaj przeszedl nam akumulator w aucie i znow jakies 350 zll w du..e :(( tyle rzeczy za to moglabym kupic dla małej, ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa ja w pępku mam 94 cm a brzuchol taki malenki. Moje biodra jak to mi lekarz powiedzial sa stworzone do rodzenia dzieci:p kuuurde dzisiaj przeszedl nam akumulator w aucie i znow jakies 350 zll w du..e :(( tyle rzeczy za to moglabym kupic dla małej, ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie szukam sobie jakiejs kurtki na te wiosenne dni bo nie wiem jak ja bede teraz chodzila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj 92 cm w najszerszym miejscu. Noelia co do jakosci ciuszkow powiem Ci jutro jak paczka w koncu dojdzie, ale wydaje mi sie ze takie malenstwo do pół roku nie zdazy tak naprawde zniszczyc ciuszkow :-) Poza tym to nie sa duze pieniadze wiec moim zdaniem warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania my tez chcieliśmy sie jeszcze roczek po ślubie nacieszyć tylko sobą I planowaliśmy zacząć sie starać właśnie we wrześniu... w sierpniu zużyłam ostatnie opakowanie plastrów anty, mieliśmy sie przerzucić na prezerwatywy nawet taki duży zapas kupiłam 100 sztuk haha. Teraz sie z tego śmieje. Ale że ja nie lubię gumek nawet bardzo nie lubię, to czasami udawalo mi się oszukać M. że miałam już dni płodne chociaż nigdy tego nie wiedziałam na pewno bo cykle nieregularne, ale starałam sie tao rqczej po lub przed okresem. Aż tu raptem wysłałam któregoś dnia M. Po teścik, nawet sie nie zdziwił bo ja panikara zawsze robiłam setki testów to i się przyzwyczaił, a i ja nic nie podejrzewałam, ot tak weekend się zbliżał i jakas impreza a ja przewrazliwiona zawsze byłam zeby ewentualnie dzidzi nie truć, a tu okres sie opóźnia- niby w moim przypadku nic dziwnego ale jak to mówią przezorny... i z takim rykiem wpadłam z łazienki że szok. Oczywiście zaraz potem euforia i lekarz i przerażenie oczywiście. Teraz już tylko radość i zniecierpliwienie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd a ja nie kupuje kurtki na wiosne. Bede chodzic rozpieta i tyle. W koncu za chwile ma byc juz calkiem cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×