Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Hejo. Pamiętam jak zaczynałam pisać na forum to w grę wchodziła tylko cc, bez żadnej dyskusji. Teraz już na pewno chce sn, nikt mnie nie namawiał ani nic, tak mi sie po prostu zrobiło ale koniecznie ze znieczuleniem. Ja juz wróciłam do męża i zaraz idziemy na spacerek i zakupy. Moje małe to chyba wcale nie śpi. Całą noc mnie wali po pęcherzu i musze biegać siku, a w dzień też ją niemalże notorycznie czuję. Cieszę się, ale już wiem że będzie temperamentna dziewuszka. Brzuszki śliczne i rzeczywiście wszystkie różne:-) A już niedługo będziemy wklej ać zdjęcia naszych pociech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde... brak mojego K. kupil pierscionek zareczynowy dla swojej dziewczyny... no juz dawno bylo wiadomo, ze sie to stanie ale jakos tak dziwnie jak sie dowiedzialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta piekielna to zona mojego brata... a ta znow nie w moim typie bo niemowa... sa ze soba 3 lata, a ja ja na oczy 4 razy widzialam... na naszym slubie tylko podeszla i nas przytulila-nawet zyczen nie zlozyla... bardzo mlodziutka no i matke ma nwiedzona wiec pewnie ona tez dlatego taka... jej matka miala czelnosc powiedziec do mnie, ze nie pusci jej na moje wesele bo ona zajdzie w ciaze... na co ja odpowiedzialam "prosze nie robic z mojego wesela burdelu, bo nikt w lazience ani w kacie sexu uprawiac nie bedzie" matka twierdzi, ze za maz wychodzi sie w wieku 40 lat, a brat mojego K. dopiero od kilku miesiecy legalnie odwiedza ja w domu, do tej pory widywali sie w kosciele co niedziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...w ogóle to masakra z tą babką co 3 dzieci urodziła i w zamrażalce trzymała ciała..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I gdzie jest sprawiedliwość, a tu człowiek tak pragnie dziecka stara się jak tylko moze i zawsze jakiś problem:( wogole jak można zabić tak maleńkie dzieci,nie moge o tym słuchać bo aż płakać sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mato dziewczyny ale sie rozpisalyscie :D ja wlasnie mam chwile w pracy to do was zagladam. Brzuszki super i niektore calkiem pokazne ;) ja jestem ciekawa iel bede miec w obwodzie przy rozwiazaniu :o Co do ciazy to moja planowana i tez pierwsza poroniona a teraz jak narazie jest ok - czekam juz z niecierpliwoscia na wizyte 24 i sie dowiem ile mala wazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
narobiłyście mi smaka więc... robię frytki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolek masz rację...przecież zawsze można oddać dziecko do adopcji jak nie ma się warunków na wychowanie. Ale aż troje?? w lodówce 5 lat trzymać ??? co za świat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
Moja pierwsza była nieplanowana i poroniona, ta jest z gatunku : ' a co jeśli nie będziemy się zabezpieczali w okresie płodnym ' no i wiadomo 'co jeśli'. Za pierwszym razem się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam smaka na frytki...ale dla siebie samej mi się nie chce robić...czekam na męża wracającego z delegacji, będzie pewnie ok 22 dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ciąża była planowana. Od razu po ślubie chcieliśmy mieć dzidzie :) także udało się po 4 miesiącach :) i teraz fika sobie koziołki takie małe w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
właśnie oglądam wiadomości...nie wygląda żeby nie mieli warunków na wychowanie, ładny nowy domek, dopracowany ogródek no i ta lodówka też nie wygląda na starą ... masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam ochotę na kanapkę z jajkiem i zieloną cebulką, tak mnie naszło:) Co do dzieci w zamrażalce to nie ogarniam tego:( masakra... co chwile się słyszy o zabiciu dziecka lub śmiertelnym pobiciu:( ciekawe jak się proces matki malutkiej Madzi zakończy??? Jutro dentysta na 12:( mam nadzieje,że nic tam sie nie wykluło złego, bo jak jakieś leczenie to ja tylko w znieczuleniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zauważylam, że wieksze porcje zaczęłam jeść, bo takimi sprzed ciązy juz sie nie najadam:) Gosia brzusio super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga uwaga! zaczęłam tworzyć swoją własną wyprawkę i zamierzam ściśle trzymać się listy :) wiem wiem, Wy juz macie kupione rzeczy, ja jak zwykle do tyłu :) Alanja :) Goosiaa - ale piłeczka :) ładnie asiaż - heh chiałabym wiedzieć, co to znaczy, a co jełsi by uprawiać sex w dni płodne :) u nas nie było jakby reguły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia ja się zbieram za zrobienie listy wyprawki od przedwczoraj :P jeszcze nie zaczęałm...:D no ale ambitne plany są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ciaza byla planowana. decyzje podejmowalismy przez rok czasu a staralismy sie 4 miesiace. a co do tego ze dziewczynki to sa coreczki tatusia to zgadzam sie w 100% bo u mnie tak wlasnie jest. mam nadzieje ze teraz synek bedzie dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
Goosiaa2 śliczny jest ten twój brzuszek! Co do ciąży to moja była nie planowana mimo iż się zabezpieczaliśmy itd to jakoś te zbóje dotarły do celu :D jak się zorientowałam to był dla mnie szok, trochę popłakałam itd. Chcieliśmy zacząć się starać o dziecko w wrześniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolada, ładny brzuszek:) mój natomiast wydaje mi się duży tylko wtedy, gdy chcę się ogolić, albo włożyć sznurowane buty :) ale widzę , że z dnia na dzień jest go więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolada no malutki masz ten brzuszek, a jest między nami tylko dzień różnicy:) Ja na początku miałam tez taki mały ale od 2 tyg gdzieś wyskoczył jak z procy:) Ciekawe czy to może zależec np od ilości wód plodowych.Jak myslicie? Ja to raczej mam ich sporo, bo postrafię ponad 2 listry wody wypić + jakas herbata w między czasie i sok z zurawiny. 23 mam wizyte to zapytam o to lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj u mnie bylo w miare cieplo i na spacer musialam zalozyc kurtke wiosenna. problem byl taki ze nie mieszcze sie zadna kurtke :( mama dala mi jakas kurtke ale cholera wyglada troche "babciowo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania a teraz we wrześniu będziecie mieli już małego bobo w domku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On na zdjęciu tak wygląda na mały, serio...aż sama się dziwię że taki jest :P więc albo zdjęcie kłamie albo jak mam jakiś spaczony obraz własnego brzucha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandzia super ubranko:) za 5 zł to kurcze jak za darmo!! ja to nie umiem wynajdywać takich okazji...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×