Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Ja już sobie wcześniej powiedziałam że jak mi nie pozwolą to schowam się w kiblu i tak wleje. Przecież 3 lekarzy którzy mi pozwolili nie mogli się mylić... Najgorsze jednak jest to że nie można chodzić. Myślałam że chociaż na spacer pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik czyli nie stali nad Tobą i nie pilnowali czy pijesz i z czym pijesz? Sie wlasnie zastanawiam czy ja bede mogla wypic w korytarzu czy bede musiala pic przy nich w gabinecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak kiedy robilam glukoze w laboratorium to nie pozwolili mi wyjsc az nie wypije. teraz robialm w szpitalu wiec wypilam na sali i nikt mnie nie pilnowal wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi rozrobila w gabinecie tam sobie pomieszałam ale wyszłam wypić na korytarz. Ale pewnie co kraj to obyczaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejq jaka pogoda beznadziejna... pada... no i jeszcze nawet grat... :( ja wlasnie wrocilam z zakupow-wszedzie tyle ludzi, ze masakra... jeden dzien sklepy zamkniete i normalnie jakby mial byc koniec swiata... :) zabieram sie za sprzatanie-len jest ale swiadomosc, ze im szybciej zrobie tym lepiej-wygrala :) a u Was jaka pogoda?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) dzisiaj kolejny dzień beznadziejnej pogody....az nic mi się nie chce, a musze lazienke doprowadzić do ladu :D xxx Dzisiaj na balkonie okociła mi się kotka i mam nowych domowinkow :D W zime przygarnelam na balkon dwa katy - zrobiłam im budke żeby mrozy im nie zaszkodzily i tak się zadomowily ze sa do dzisiaj :) No i rodzinka się powiekszyla hehe xxx Dominika widziałam zakupy superowe, chyba już prawie wszystko masz co? ;) xx Ja na glukozę ide dopiero pod koniec maja....mam nadzieje ze jakos to przezyje :/ A powiedzcie mi czy ta glukozę trzeba kupic czy daja ja w lbolatorium?? bo moja gin nic nie mowila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja glukozę musiałam przy pielęgniarce wypić i mi nie pozwolono dodać cytryny. Dodam jeszcze że roztwór wymieszano mi w cieplej wodzie... X A ja wczoraj wygrzałam się na słoneczku. W trójmieście była piękna pogoda - aż żal było nie wyjść z domu. Najpierw byłam na działce u moich rodziców - tam zrobiliśmy sobie grilla a wieczorem razem z mężem poszliśmy do znajomych na ognisko :D Za to dziś jest paskudna pogoda- zimno i pochmurnie. X Po przeczytaniu waszych wczorajszych postów aż mi ślinka leci na myśl o zupie szczawiowej :D Dla mnie to jest smak dzieciństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremi25 - ja glukozę musiałam kupić w aptece - koszt 5 zł (75 g) X Uzupełniam tabelkę :D nick ............wiek....ostatnia @......termin porodu....płeć---imię elliska..........27.........14.10........20.07.2013...có rka..Jagoda Aniela linka_153.......25..........22.10........29.07.2013...có rka----Zuzia abcd123.........26.........23.10... ....30.07.2013...syn-----Artur Goosiaa2........25.........16.10........23.07-6 .08 ...syn----Franek ines89...........24..........23.10........30.07 .2013...córka----Emilka aandzikk........24..........26.10........01.08 .2013...córka Adrianna Pauliannaaaaa..29..........25.10.........01.08. 2013...córka smile..............22.........18.10..........02.08.2013 Synek--- Aluś KamaKamaKama..29........26.10........03.08.2013...Synuś< br /> ellix................27.........29.10........4.08.2013... syn----Leon namirka..........26..........29.10.........5.08.2013..có rka..Weronika lalka_tereska...29..........26.10.........08.08 .2013...córka---Karolina sandzia161......25...........2.11..........09.08 .2013...synek----Oskar Alanja1974......38............2.11..........09.08.2013.ni e chcę wiedzieć rolada...........28............3.11..........10.08.2 013...córka lady_green.....29...........3.11..........10.08.2013....s ynek asiaż32......... 32............3.11..........11.08.2013...synuś Hanuś27.........27............4.11..........11.08.2 013...syn anulka555.......34............5.11..........12.08.2013... córka...córka Dominika23.......23..........09.11........16.08 .2013 córka---Sara doremi25.........25...........11.11 .........18.08.2013...córka ManiaMania89...24...........11.11..........18.08. 2013..córka justyna1908.....24...........12.11..........19.08.2013... .synek Olivier Aniolek2404......29...........10.11..........20.0 8.2013 Julka32...........31...........26.10...........23 .08.2013 gocha30..........30...........16.11...........23.08 .2013...córka Pola KattiYo............33..........16.11...........23. 08.2013...syn ----Jakub Noelia.............28............18.11.......... 25.08.2013...synuś Olcia30...........30............20.11..........27.08.2013 ...synuś--Michaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:) No pogoda dzisiaj zgłupiała...masakra jakaś:/Mój pojechał do pracy na parę godzinek,ale myślałam że jak wróci to pojedziemy na jakąś wycieczkę.Jednak przez pogodę nici z tego wyjdą:/ Jeszcze sobie leżę ale zaraz się zbieram do sklepu,bo trzeba jakiś obiad ugotować:)Chyba zrobię spaghetti bo mnie straszna ochota naszła:P X Doremi,no sporo rzeczy już mam,ale chyba jeszcze więcej brakuje:P haha:)Dzisiaj kuzynka wysłała mi listę,co jej się przydało po porodzie i muszę jeszcze troszkę rzeczy dokupić:)W sumie to dla siebie koszule do szpitala,biustonosze do karmienia,Tantum rosa,coś na brodawki,szlafrok,kapcie. A dla Sary to kilka pajaców jeszcze,jakieś body,skarpetki,rożek i nie wiem co jeszcze.Kuzynka mi mówiła że na te pierwsze tygodnie to opłaca się kupić ciuszki w Pepco,bo są dużo tańsze a dziecko szybko rośnie.Więc musimy się po weekendzie przejechać:) X Pisałyście coś o butelkach:)Ja kupiłam zestaw startowy Tommee Tippee:)Jest super:)W zestawie są 2 butelki 260 ml, 2 butelki 150 ml,4 smoczki do butelek jedynki i 2 smoczki dwójki:)I jeszcze do tego pierwszy kubek niekapek:)Tam na tym zdjęciu chyba jest ten zestaw.No i zapłaciłam za niego 63 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glukoze trzeba mieć swoją, kupisz w aptece taki proszek nie trzeba go nawet w lodówce przechowywać kosztuje 5zł. Na badaniu panie go rozpuszczają w wodzie i podają drinki :) nade mną stała aż wypiję. Najlepiej wypić szybko bo potem coraz gorzej wchodzi. Ja piłam bez cytryny inne dziewczyny też bo tak zalecił lekarz da się przeżyć serio, wypicie to pikuś ale to uczucie tuż po wypiciu lekko zbierało na wymioty ale tylko mnie inne dziewczyny luzik położyłam się na 5 min otwarły okno i mi przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosiaa2 - imię mieliśmy wybrane ale .....dla chłopca :D Mój mąż bardzo by chciał dać córeczce imię Marta ale ja nigdy się na to nie zgodzę bo to i imię jego byłej i mi się źle kojarzy. Mi się podoba imię Zosia ale mężowi się nie podoba... na razie umówiliśmy się że się zastanowimy i każde z nas napisze listę imion na kartce. Te imiona co się pojawią na mojej i na jego kartce będą brane pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) w wawie pogoda taka, ze nawet moje psy nie chca siedziec pod brama, zapakowaly sie do domu i spia w fotelach pozwijane w klebuszki z ogonami na pyskach :D ale jeszcze nie pada. Faktycznie, to ja pisalam o tych buteleczkach z TT, bo to byly moje wymarzone. Ale jak poczytalam opinie, to sie okazalo ze wszystko zalezy od dziecka - dla jednego sa super, a dla drugiego wrecz niebezpieczne. Maja zbyt duzy przeplyw, czy jak to sie nazywa. Generalnie jedzenie z nich jest latwe i szybkie, wiec dzieci z tendencja do lapczywego ssania wyciagaja z nich takie ilosci pokarmu, ze nie sa w stanie nadazyc z tempem przelykania. Nadmiar potrafi az wylazic nosem :o A ze ja potrzebuje tego sporo a nie jedna buteleczke, to stwierdzilam, ze nie moge ryzykowac "wyrzucenia" 350zl na testy. No i uwazajcie, bo mamy pisza tez, ze ssasie z TT jest na tyle latwe, ze dzieci juz nawet po jednym posilku sa nimi tak zachwycone, ze potem nie chca wracac na piers i sa awantury :) Napadlam na Nexta :D juz nie moge sie doczekac az przyjdzie zamowienie. Chociaz nie zamowilam nic specjalnego, bo juz pare "wyjsciowych" ubranek mamy, sukieneczek itd, a teraz kupilam takie typowo "domowe" rzeczy do lezenia - pajacyki, skarpety, rampers. Za to czuje, ze na przyszla wiosne ostro dostaniemy po kieszeni :D bo to juz bedzie duza dzidzia i bedzie co stroic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostalam glukoze w cenie badania - moze to zalezy od tego czy sie robi prywatnie czy na NFZ? Panie rozrobily mieszanke w cieplej wodzie, potem uzupelnily lodowata i dolaly mojej cytryny. Posadzily mnie na korytarzu i tylko co jakis czas wychodzily spytac jak sie czuje i czy nie chce polezec u nich na kozetce. No i powiedzialy, ze moge pic we wlasnym tempie, byle nie dluzej niz 15min. Po wypiciu to chyba wiekszosc czasu siedzialam z broda uniesiona do gory, zeby mi sie nie cofnelo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez beznadziejna pogoda. Wrocilam z zakupow- ciezko bylo, kolejki dlugaśne a w sklepie duszno. W ogole siedze teraz na kanapie i jakos ciężko mi sie tetaz oddycha :-/ Szczawiu w sklepie nie znalazlam, za to kupilam swieżą botwinkę i dzisiaj zrobie pyyyszną zupe :-) Czeka mnie jeszcze wyjscie z psem do weterynarza- kontrola, odrobaczenie i konsultacja w sprawie bardzo suchego noska. Srednio co miesiac chodze z nim do weta na kontrole gruczolów bo ma problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha- ja glukoze tez musialam sama kupic w aptece. Mam nadzieje ze nie beda nade mna stały i dam rade wlac tam soku z cytryny... No i ze toaleta bedzie blisko w razie rewolucji zołądkowo- jelitowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym pierwszym linku trzeba sobie usunac "ich" z konca za html, bo inaczej sie nie otwiera :) anulka - a jak planujesz ubierac dziewczynki? Jednakowo czy moze od razu inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z falbanką przesłodkie :-) :-) X Botwinka sie juz gotuje. Kupilam sobie juz krem z filtrem 30 (optymistka). Bede smarowac twarz zeby mi plamy nie wyszly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! ja siedzę u rodziców i jestem tak załamana tą pogodą, że szok!! pada, zimno, pochmurno...poszłam " w miasto" kupiłam 2 body, spodenki i łapki-niedrapki ale jak narazie to kropla w morzu potrzeb...czekamy tylko na premię męża i się zacznie. Dobrze, że wspomniałyście o pieluszkach tetrowych bo kompletnie o nich zapomniałam :) Co do ubranek do szpitala...najlepiej zadzwonić i zapytać jakie są w danym szpitalu zwyczaje... Ja glukozę robiłam w labolatorium Diagnostyka w Krakowie na Galla ( w szpitalu). Można mieć swoją, albo kupić na miejscu u nich ( zapłaciłam za nią 5zł) Ja miałam akurat 50 g więc spoko z wypiciem. W letniej wodzie, bez cytryny ( bo mi moja gin odradziła, bo ponoć zaburza wynik ) na 3 duże łyki, potem w drugim kubeczku mi dała troszkę zimnej wody do przepicia. Posiedziałam godzinkę na ławeczce, w sumie bardzo dobrze się czułam. drugie pobranie krwi i do domu. Za wszystko zapłaciłam ok 18 zł. Gdyby wynik wyszedł mi źle, wtedy gin zleciła by wykonanie powtórnego testu z glukozą 75g, ale na szczęście wyniki są w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie w blizniakach jak sa ubrane tak samo szczegolnie jak sa malutkie :) a to beda jednojajowe czy dwujajowe?? :) nie bardzo sie na tym znam... ale mozna to juz chyba stwierdzic w ciazy, prawda?? :) pogoda okropna... pada ciagle, a jak przestaje to za chwile znow pada... :( troszke posprzatalam, a na reszte jakos mam czas... :D na obiad tez u mnie spaghetti-bylo pyszne :) maz jeszcze nie widzial co w garnkach, a juz rozpoznal co jadlam po kacikach ust :) chyba bylam zachlanna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! nareszcie w domku:) ale mam czytania do nadrobienia... teraz tylko wpadłam się przywitać i powiedzieć,że z wyjazdu jestem mega zadowolona:) zakupowy szał mnie ogarnął. Jedno tylko musze powiedzieć - zakupy bez znajomości plci dziecka to trochę porażka, nawet moj M to przyznał:( ale trudno najważniejsza konsekfencja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja to szybko sie rozpakuj. Cykaj foty i wysyłaj na mejla. A wózek też już masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja super, to czekamy na zdjecia zakupowe na naszym mailu. Ciekawa jestem szalenie co upolowalas :-) Zajrzyj na maila to zobaczysz tam nasze brzuszki i zakupy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! U mnie pogoda nadal lipna a zapowiadali takie upały...Kupiłam pudełko lodów na poprawę nastroju :P Ja też mam glukoze w poniedziałek, prywatnie i tez nie wiem dokładnie jak to ma byc.Jutro przedzwonie do lab i sie dowiem. W tabelce brakuje jeszcze danych u gochy30 i tak sie zastanawiam ...bo Julka32 chyba od dawna nie aktywna...??? Jeszcze jest tu z nami Juka83, ale to chyba nie te same... Alanja witamy i cieszymy się że jesteś z powrotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zajrzałam :) fajne brzuszki i zakupy :) KattiYo ja też prosiłam syna o taką wanienkę, bo bardzo mi się podoba:) siostrzeniec po weekendzie bedzie wracał to przywiezie:) Dziewczyny wrzuce zdjęcia jutro, przynajmniej część - wozek, kosmetyki i część rzeczy przyjedzie busem za tydzień bo niestety do samolotu nie mogłam zabrać wszystkiego. Nadal nadrabiam zaległości w czytaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×