Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

ja chce juz kupic kosmetyki bo bedzie jadna przesylka a w ecie zawsze jest taniej niz u mnie. Alanja ja teaz juz kilka razy siedzialam na allegro i tez mialam dosc az w koncu szukam w aptekach internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do wizyty jeszcze tydzień... i przejmuje mnie ZUS juz, ciekawe kiedy dostanę kase, czy bedzie jakiś poślizg i wogóle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd warto patrzeć w aptekach internetowych gdzie odbiór jest w aptece stacjonarnej w danym mieście. Bodajże jedn z takich jest doz.pl zamawialam kiedys jakies leki- naprawde promocyjną cene mieli. Nie wiem jak z artykułami dla dzieciaczków ale warto sprawdzic. No i nie wiem czy w Twoim miescie mają apteke do odbioru- to sobie możesz sprawdzić sama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrzyłam na asortyment w tej aptece- całkiem fajnie :-) Duży wybór wszystkiego w osobym dziale dot. ciąży i karmienia. Ja sie chyba nastawie na kosmetyki linomag- koleżanka bardzo mi poleca no i jakie taniutkie :-) Nie wiedzialam ze takie tanie a kolezanka zachwycona kremem linomag A+E - codziennie małej pupke smaruje :-) Są rowniez witaminy, wkladki laktacyjne, majtki poporodowr itp. No i za przesylke sie nie placi- odbiera sie w wybranej przez siebie aptece :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest strona dosyc fajna-prawie ze wszystkim i od 150zl przesylka gratis http://www.blizejciebie.pl/promocje.html,1,home :) byla u mnie kolezanka-dostalam sliczna bluzeczke na urodziny :) no i planowalysmy ten panienski :) o ile wszystko wypali to bedzie lot w tandemie na paralotni-oczywiscie tylko panna mloda, pozniej kolacja na plazy wsrod pochodni (o ile uda nam sie zalatwic kawalek plazy-ale plan jest) no a pozniej popijawa w mieszkaniu :) plan idealny jak dla mnie :) w poniedzialek zaczne cos dzialac i zobaczymy co z tego wyjdzie :) Franus wojuje w brzuszku ale ja od kilku dni-choc tylko wieczorami mam dziwne uczucie w przelyku... ni to wymiotowac... ale jakos tak dziwnie jakby cos mi tam siedzialo :( w srode wizyta-nie moge sie doczekac :) a powiedzcie mi od ktorego tygodnia robia ktg?? kolezanka mojej bratowej jest polozna i mowila jej, ze niby w Rabce jest wlasnie darmowe badanie ktg-tylko nic wiecej nie wiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia fajny plan :-) Mnie porwali na plaże w Dąbkach czy Dębkach (chyba 600km od domu) tam piknik - fotki na fb, potem Sopot - apartament- calonocne imprezowanie w lokalach a na drugi dzien zwiedzanie, molo, rybka.. No i odsypianie i kolejny dzien po sniadaniu powrot.Nic szalonego niestety nie bylo- oprocz tego ze tak daleko i z takiego zaskoczenia. Pomysl z paralotnią fajny, nie wiem czy bym sie troche nie bała :-) Generalnie to teraz glownie laski biegają po lokalach z jakimiś rogami na glowie, szarfami - oznakowane ze to panienski i wymyslają jakies zabawy typu - losowanie rozkazu- ze np panna mloda musi zatanczyc na stole czy poderwac jakiegos obcego kolesia. Mi bylo troche przykro ze przyjaciolka wymyslila wyjazd 3 dniowy tak daleko i ostatecznie pojechalysmy tam same a na miejscu byla jeszcze jej znajoma z chlopakiem ktorych ja nue znalam.. Oni sie chyba lepiej ze sobą bawili niz ja ogolnie. Chyba bym wolala impreze na miejscu z wieksza iloscią swoich kolezanek niz taki ekstrawagancki wypad tylko we dwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz... generalnie problem faktycznie bylby z glowy gdyby nie fakt, ze panna mloda nie chce isc do clubu i wogole takiej opcji nie przyjmuje-powiedziala, ze juz woli posiedziec przy grillu nawet w swoim ogrodku :) ogolnie troche utrudnila mi zadanie... bo wiesz-w domu tort i jakies prezenty, no a pozniej impreza :) ale ona nie dosc, ze nie chciala to jeszcze milo z jej strony, ze pomyslala o mnie, ze club to teraz miejsce nie dla mnie, a ona beze mnie nie chce :) no wiec kombinujemy :) ogolnie mial byc spadochron-ale za drogo, a paralotnia jest ok :) no i nawet jak plaza nie wypali to juz powinna byc zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupy zrobione i teraz musze tylkoczekac :) wysylka darmowa i ceny chyba najnizsze z aptek ktore patrzylam. www.cefarm24.pl nie zamowilam tylko konsmetykow dla malego bo nie bylo tego co chcialam. znowu spamuje moje posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spalam do drugiej i juz wstalam... ogarne sie i pozniej opisze jak to wymiotowalam w nocy sluzem i krwia... :( bleeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia czekamy na wieści trzymaj się biedulko. Mam nadzieję ,że to nie jest nic poważnego. Mi już drugi raz śnił się poród, muszę mniej o tym myśleć chyba. Poza tym od dwóch dni ciągle mam jakieś pojedyncze bóle, tu zaboli, tam zakłuje a do tej pory cieszyłam się ,że nic a nic nie boli. Mam nadzieję,że to normalne bo brzuch się powiększa a dzidzia kopie. Jeszcze jeden taki weekend deszczowy i kupuje kalosze i spaceruje po błocie. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia fakt fajna ta stronka zwłaszcza przesyłka od 115 zł darmowa mi się podoba:) na pewno kupię sobie biustonosze do karmienia, bo mają tańsze o 10 zł niż u mnie, a firma ta sama, majtki poporodowe i coś dla maluszka się znajdzie:) Dzisiaj wybieram się do rodziców za miasto, pogoda piękna więc będę leżakować w ogrodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-) Bez - boczniaki smażę jak schabowe w panierce- są pyszne :-) Gosia a co sie stało że takie rewolucje okropne miałaś?Juz lepiej? Abcd potem sobie oblukam oferte tej apteki :-) Dzięki za link. U nas na razie pogoda taka nijaka - słońca duzego nie będzie no ale chociaz moze padac nie bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia bardzo fajny plan na panieński :) trosze się wybawisz z Franusiem :D xxx Abcd a powiedz mi co kupujesz z kosmetykow?? bo ja na razie zbieram liste co będzie mi potrzebne i może cos szczególnie polecasz?? Ty już masz wprawe w wyprawkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz druga noc z rzedu mialam takie rewolucje i odbijalo mi sie wszystkim czym tylko mozliwe no i przede wszystkim uczucie jakby mi ktos przelyk podpalal, rozdzieral i kilka innych okreslen... rano jest ok, ale wczoraj rano tez bylo... wiec stwierdzilismy z mezem, ze dzis nie pije zadnych gazowanych napojow i uwazam z dieta i zobaczymy co sie bedzie dzialo-jakby co to popoludiu (bo o takiej porze mi sie to zaczyna) pojedziemy do szpitala... Franka czuje jak figluje po brzuchu wiec mam nadzieje, ze jest ok-ale samo uczucie mnie przeraza :) co do panienskiego to plan dla mnie rewelacyjny i nawet nie drogo by to wszystko wyszlo... no ale zdecydowanie pozostalych dziewczyn i oczywiscie ich pierwszenstwo do krytykowania wszystkiego moze pokrzyzowac mi plany... narazie wszystkie milcza, a jak zwykle nie wiem na czym stoje :) u mnie pogoda okropna, niby nie pada ale zimno jak diabli... :( w planie byl grill na popoludie ale zobaczymy co bedzie z moim przelykiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, Ty idz lepiej do lekarza jesli wymiotowalas krwia bo to moze byc jakis wrzod czy nadzerka czy inne świństwo w przewodzie pokarmowym.. Jakies moze dostaniesz leki osłonowe na żołądek czy cos. Z dzieckiem pewnie jest ok, ale Ty musisz być też zdrowa! Nie lekceważ tego jeśli to nie były zwykłe wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wymyslam nic specjalnego z kosmetykow tylko po prostu kupie zel do kapieli i balsam do ciala z nivea i wszystko na poczatek intensywnie nawilzajace bo jednak na poczatku skora maluszka jest bardzo sucha. no i oliwke Hipp bo sprawdzila mi sie u corki. nie chce kupowac emalium i innych tych z apteki bomam nadzieje ze nie bedzie takiej potrzeby. duzo kosmetykow nie potrzeba dla takiego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia wlasnie ostatnio polozna jak byla u mnie to mowila zeby na tym etapie ciazy jesc jak najmniej smażonego, nic gazowanego i zrezygnowac z ostrych potraw bo dziecko uciska na watrobe i zoloadek. polecala mi na jakies zgagi czy problemy z ukladem pokarmowym takie mleczko nautralizujace do kupienia w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu może zadzwoń do lekarza i opowiedz co się dzieje.... współczuję, na pewno niemiłe przeżycie;/ Ja ost też wymiotywałam, ale na szczęscie nie było krwi, po 2 dniach ustąpiło. Zostały jedynie starszne mdłóści, co chwial jest mi słąbo i mam wrażenie że zwymiotuję, no ale takie już chyba uroki IIIgo trymestru. xxxx właśnie wyszłam z wanny, stwierdziłąm że wyprostuje włosy - mąż w domu trzeba się jakoś prezentować, no i niestety - znów pojawił się ten bół w okolicy pępka ;/ zobaczymy póki co nie jest aż tak ciążliwy xxxx pogoda u nas kiepska, od wczoraj non stop leje ;/ ale w sumie zgodnie z tradycją w dniu Komuni Św. w naszym miasteczku pada :P xxxx dzisiaj zamówiłam już mini wyprawkę dla mnie do szpital, czyli podkaldy poporodowe, majtki poporodowe, itp no i zapomnialam napsiać że w piątek kupiłam też już parę kosmetyków dla Emilki :) Przerażają mnie te ceny ;/ jak się patrzy na wszystko z osobna to ok, ale jak się kupuje większą ilość to masakra jakaś ;p nic w siatce nie miałam (krem do twarzy, do pupci, na odparzenia, oliwka smoczki 2, mydełko) i zapłaciłam ponad 90 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, kiedyś któraś z Was wstawiła tu link do przepisu na chałwowca. Mogę poprosić o wstawienie go jeszcze raz, bo nie bardzo chce mi sie szukać po tylu stronach :P Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines wszystkie kosmetyki kosztują- pomyśl jakbyś miala teraz od podstaw kupic wyprawke dla siebie- balsam, krem do twarzy na dzien, na noc, tonik, mleczko do demakijazu, zel do kąpieli, szampon, odzywke, fluid, puder, maskare, cienie, pomadke, lakier do oaznokci, zmywacz.. Hahaha wtedy to by było bankrudztwo!!!! A dla maluszka na początek mysle ze starczy jakis plyn do kąpieli, balsam do ciala, krem ochronny i na odparzenia, patyczki do uszu, plyn do odkazania pępuszka potem ewentualnie jeszcze szampon. Z serii linomag są bardzo dobre produkty i w granicach cenowych 10 zl :-) Zobaczymy co mi jeszcze polecą w szkole rodzenia jak będzie o pielęgnacji to się z Wami podzielę :-) Mysle ze tez nie bede zaczynala od emolientow, chyba ze faktycznie okaze sie ze młody ma od wszystkiego podrażnienie. Z oliwki rezygnuję bo teraz nie polecają dla noworodków- wystarczy dobry balsam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://slodkieimpresje.blox.pl/2009/12/Chalwowiec.html Ja oliwke bede stosowala tylko do tylka przy zmianie pieluchy. nie polecam smarowania tylka caly czas sudokremem itp. bo skora szybko sie przyzwyczai i nie bedzie dzialal juz. ja zcorka po oliwcemialam tylko raz odparzenie tylka ale ona wtedy miala rozwolnienie przez kilka dni bo miala rotawirusa i wtedy posmarowalam raz sudocremem i zeszlo a znowu moja sostra na codzien uzywala sudocremu dla syna i jak jemu zrobilo sie odparzenie toskonczylo sie na antybiotyku bo nie mogla niczym wyleczyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://slodkieimpresje.blox.pl/2009/12/Chalwowiec.html Ja oliwke bede stosowala tylko do tylka przy zmianie pieluchy. nie polecam smarowania tylka caly czas sudokremem itp. bo skora szybko sie przyzwyczai i nie bedzie dzialal juz. ja zcorka po oliwcemialam tylko raz odparzenie tylka ale ona wtedy miala rozwolnienie przez kilka dni bo miala rotawirusa i wtedy posmarowalam raz sudocremem i zeszlo a znowu moja sostra na codzien uzywala sudocremu dla syna i jak jemu zrobilo sie odparzenie toskonczylo sie na antybiotyku bo nie mogla niczym wyleczyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jak dodaje posty to wyskakuje mi blad a i tak dodaje posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd kolezanka do codziennej pielęgnacji pupci stosuje linomag o taki http://www.opinie.senior.pl/Ziololek-LINOMAG-krem-BOBO-A-E,4546.html Bardzo chwali i żałuje ze odkryła to dopiero przy drugim dziecku :-) Tez nie poleca sudokremu na co dzień :-) No ale wiadomo, ze kazda bedzie stosowała to czym będzie jej wygodnie :-) Dziewczyny- szybki domowy sposób na odświeżenie dywanu? Chodzi mi o sam zapach- dywany mam prawie nowe czyściutkie, ale piesek po narkozie leżał na jednym cały mokry i mam teraz zapach mokrego psa... Wyczytałam ze mozna rozsypac sodę oczyszczoną i zostawic na noc i potem odkurzyc, a moze da sie szybciej? Nie wiem - spryskac delikatnie płynem do płukania tkanin czy coś? Byle go nie zmoczyć za bardzo bo zimno i mi nie wyschnie szybko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti ja nie pomoge z dywanem bo nie mam ani jednego w domu ;) i nie wiem czym można je wyczyscic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już po obiadku :) teraz leżymy z nogami do góry :P a Emi sobie fika koziołki w brzuszku. czekam na the voice of poland :D taka pogoda, że nic tylko siedzieć w domu przed tv i leniuchować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie obiad wlasnie konczy sie gotowac a ja musze leciec z pieskiem na szybki spacerek. jak wroce to musze kupic ostatnie rzeczy dla maluszka i wyprawka bedzie cala gotowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×