Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

U nas nadal temat imienia dla córci i nadal nie możemy się zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka dziewczyny!!! i znowu zapowiada się upał:) Lalka wielkie dzieki:) właśnie o wanienkę chodzi mi najbardziej, bo miał mi chrześniak przywieść ale zabraklo i mają być w tym tygodniu, a ta własnie bardzo mi się podoba. Na resztę lukne sobie, szkoda, że sama nie mogę jechać... Bez, ja na szczęście nie puchnę i nigdy nie puchłam więc nie pomogę... Wrzuciłam na meila zdjęcie mojego zwierzaka, troszkę nieaktualne bo teraz jest większy, jak aparat wróci to zrobię wam inną fotkę:) Siostra zadzwoniła, że wózek wysłali dopiero dzisiaj, bo jeszcze chcieli coś dorzucić do przesyłki, co nie wiem... A najgorsze, że zaczyna się u nas lipa z imieniem dla dziewczynki:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj tez obudzilam sie opuchnieta. dzisiaj na szczescie u mnie jest chlodniej wiec moze opuchlizna zejdzie. chyba wczorajsze chodzenie po schodach dobrze mi nie zrobilo bo lala noc lapaly mnie skurcze w lydkach. moja noc tez byla zarwana bo jak pisalam wam wieczorem corka poszla wczesnie spac a o 2 obudzila sie i musialam robic jej kanapke bo na kolacje zjadla tylko platki. w sumie minely 2 h zanim zasnela bo co chwle przychoodzila i albo chciala pic albo siku albo przyszla powiedziec ze dziekuje za pyszna kanapke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam wczoraj stracha, bolący napięty brzuch aż do poznego wieczora, mała tak kopała, że zastanawiałam się czy ten ból to nie jest rezultat jej kopania. Miała któraś z was tak? A może znowu przez to co zjadłam... eh najgorsza jest ta niewiedza jak boli no ale dziś od rana czuję się dobrze i wszystko przeszło to najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) u nas pochmurno...wiadomo, jak weekend się zbliża i mam okazję z mężem gdzieś pojechać to pogoda się psuje!! jakżeby inaczej! :P Ja nie mam problemów z puchnięciem więc też nie wiem co poradzić...choć przy tych upałach to pewnie to normalne u niektórych kobiet. Wczoraj to też miałam tragiczny dzień...leżałam prawie cały czas, jak tylko wstawałam to brzuch pobolewał i się robił twardawy :( strasznie mnie to stresowało. Nie mogłam usnąć, źle mi było w każdej z możliwych pozycji bo plecy miałam tak obolałe jakby mi je ktoś pałami poobijał :/ Dziś na szczęście lepiej...zobaczymy jak będzie w ciągu dnia. U mnie też nadal problem z imieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Spałam całą noc jak zabita :-) U nas dzisiaj chłodno i pochmurno. Wczoraj cały dzień była straszna ulewa. Bez kurtki i cienkiej bluzy na dworze za zimno. No ja kupilam wanienke z Ikei- w mailu zakupowym jest foto jak ona wygląda. Szkoda ze nie wiedzialam ze są tam fajne przescieradla z gumką czy te ochraniacze na materac. Nieobeznana jestem z tym sklepem bo rzadko mam możliwosc wyjazdu do Poznania czy Wrocławia. No ale dla dzieci są śliniaczki, nocniczki, krzesełka do karmienia, kubeczki, naczynka - nie kupowalam tego bo mysle ze na to jeszcze czas :-) Niestety takie komody do przewijania jak zobaczylam złożone to były tak zdezelowane i rozchwiane ze nie położyłabym na tym dziecka. Jest spory wybor łóżeczek. Wklejałam niedawno link z maila reklamowego ktorego dostałam z ikei, tam bylo troche porad i reklama produktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ok, ok :) zdjecia butow i brzusia dzis zrobie :) moj brat jedzie na tydzien nad morze i zabiera nasz aparat wiec mam nadzieje, ze sie wyrobie :) ale znow rano mierzylam buty i sa cudowne, a w tych szpilach nozka jest-miodzio :) jeszcze tylko paznokcie musze zrobic :P abcd fcb mowi, ze dzis swietujesz-wiec STO LAT :) my zaraz jedziemy na remontowe zakupy-odebrac lampki i zarowki, no i jeszcze jakies farby dokupic :) nadal nie mam kolorow do salonu wybranych-jakas rada?? wszystko mile widziane :) co do puchniecia nog to mi rano przechodza :) tzn. wracaja do normalnego stanu :) dziekuje jeszcze raz za pozostale zyczenia :) alanja... imiona dla dzieci-miala byc Zuzia chyba prawda?? i co sie zmienilo?? :) ja ubielbiam BLANKE :) moze Was zainspiruje :) albo Łucja-wszystkim tez doradzam :) a moze jak jest Leon to dla dziewczynki Lidzia?? :) no juz nic nie mowie-moze akurat cos sie Wam spodoba :) milego dnia kochane mamusie :) za dwa tygodnie nasze swieto-nasz pierwszy dzien matki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kur... widzialam swojego posta, a teraz juz go nie widze-jest czy musze pisac jeszcze raz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odkad zaczely sie upaly jestem spuchnieta permanentnie, nawet swiezo po wstaniu z lozka. Nie wiem co mogloby pomoc, bo zadnych lekow chyba nie wolno? Na pewno pomoglby porod :D Co do imienia to przeciez na spokojnie mozna wybrac jak sie urodzi, przynajmniej juz bedzie widac czy pasuje do dziecka czy nie pasuje. My tez tej Karolinki nie mamy na 100%, ale teraz i tak juz nie chce mi sie nad tym myslec. Mialam parcie dopoki nie wiedzialam jaka plec, odkad wiem ze to dziewczynka to jak reka odjal :) jakos mnie to uspokoilo wewnetrznie i juz nic mnie nie interesuje :D mam co chcialam, a jak bedzie miala na imie to juz sprawa drugorzedna. Alanja - a toto ma jakos na imie? Reaguje jak sie go wola czy zyje sam sobie? Bardzo fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jest :) Nie mam fb, ale zaufam Goosi na slowo - abcd wszystkiego naj naj, wyglada na to, ze wszystko juz masz wiec nie wiadomo czego Ci zyczyc :D na pewno lekkiego i szybkiego porodu. I duzo odpoczynku i spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy siak-zdjecia butow juz wyslalam :) z brzuszkiem musze czekac na K. bo narazie jest zajety :) rolady, a Ty co z tym imieniem-szczerze nie chce mi sie szukac tabelki-corcia czy syn?? :) no i macie jakies propozycje?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja!!! Ale zwierz!!! Kurcze bałabym sie spać wiedząc że taki stwór lata mi po mieszkaniu :-P Zjadlam sniadanie z totalnym ograniczeniem cukru no i Kuba średnio zadowolony. Jak było coś słodszego to entuzjastycznie kopał a teraz tylko czasem puknie od niechcenia... A dzisiaj jedlismy sniadanie w lozku - zawsze jedlismy w salonie na wypoczynku przy ławie a teraz sama ława stoi i musielibysmy siedziec na podlodze hahaha Musimy przeniesc ławe tutaj bo z obiadem bedzie gorzej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia dziekuje za zyczenia :) ja ostatnio tak spuchlam ze czuje i widze ze nawet usta mam spuchniete :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka dziekuje :) dzisiaj moja corka chodzi i pyta kiedy zrobie torta a ona za to zrobi mi laurke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja zwierzak nie powiem...przytulaśny...:D ale fajny :) Goosia będzie córcia...typy imion, na początku miała być Alicja, później Agatka...a teraz to już sama nie wiem...:/ podoba mi się też po prostu Ania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia- buciki fajne :-) Moze sandałki niekoniecznie w moim stylu ale te płaskie ładnie i zgrabnie wyglądają, a te na szpilce to mam dwie pary w podobnym stylu ( tylko nie lniane) jedne bez kokardki a drugie z kokardką piekne skórzane - moje ślubne :-) i faktycznie fajnie w nich stopa wygląda i w miare wygodne. Tylko w ciąży zrezygnowałam całkiem z obcasika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) u mnie noc bardzo dobra, wstałam wyspana jak nigdy :) może dlatego ze M nie szedł do pracy i mnie nie obudzil ;) Tak jak Rolada pisze u mnie pogoda do d....a mielismy takie fajne plany :/ Idziemy tylko na spacer, może nas burza nie zlapie ;) musimy wybrać noclegi na nasz wyjazd - w tym roku jeszcze chcemy odwiedzić Węgry. I musimy to zrobić dopóki jestem mobilna :D xx CO do puchniecia to ja tez nie pomoge, bo nie mam z tym problemu - odpukać, na nogi wiem ze moczenie w wodzie (z czyms ale z czym?) no i jak siedzimy to nogi do góry... xx A czy która z was ma ten pokrowiec na przewijak z Ikei?? ciekawa jestem jaki to materiał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj maly upatrzyl sobie moj lewy bok. wypial sie a jak chce go przesunac to zapiera sie nogami o żebra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś spałam jaj nigdy chyba przez ten deszcz nocny ,teraz to znowu upał. Abcd sto lat sto lat.... x Rolada piękne imię :) :D x Dziewczyny super zwierzaki ,mnie zwierzęta rozczulają wszystkie ale Twój Alanja mnie rozbroił na maxa .Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIECKO ALANJI córka- anulka555 lalka_tereska sandzia161 Linka_153 syn- Goosiaa2 abcd123 ines89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ............wiek....ostatnia @......termin porodu....płeć---imię elliska..........27.........14.10........20.07.2013...có rka..Jagoda Aniela linka_153.......25..........22.10........29.07.2013...có rka----Zuzia abcd123.........26.........23.10... ....30.07.2013...syn-----Artur Goosiaa2........25.........16.10........23.07-6 .08 ...syn----Franek ines89...........24..........23.10........30.07 .2013...córka----Emilka aandzikk........24..........26.10........01.08 .2013...córka Adrianna Pauliannaaaaa..29..........25.10.........01.08. 2013...córka smile..............22.........18.10..........02.08.2013 Synek--- Aluś KamaKamaKama..29........26.10........03.08.2013...Synuś< br /> ellix................27.........29.10........4.08.2013... syn----Leon namirka..........26..........29.10.........5.08.2013..có rka..Weronika lalka_tereska...29..........26.10.........08.08 .2013...córka---Karolina sandzia161......25...........2.11..........09.08 .2013...synek----Oskar Alanja1974......38............2.11..........09.08.2013.ni e chcę wiedzieć rolada...........28............3.11..........10.08.2 013...córka lady_green.....29...........3.11..........10.08.2013....s ynek asiaż32......... 32............3.11..........11.08.2013...synuś Hanuś27.........27............4.11..........11.08.2 013...syn anulka555.......34............5.11..........12.08.2013... Sonia...Zoja Dominika23.......23..........09.11........16.08 .2013 córka---Sara doremi25.........25...........11.11 .........18.08.2013...córka ManiaMania89...24...........11.11..........18.08. 2013..córka justyna1908.....24...........12.11..........19.08.2013... .synek Olivier Aniolek2404......29...........10.11..........20.0 8.2013 sierpniowamama 25...........15.11..........20.08.2013....synek Julka32...........31...........26.10...........23 .08.2013 gocha30..........30...........16.11...........23.08 .2013...córka Pola KattiYo............33..........16.11...........23. 08.2013...syn ----Jakub Noelia.............28............18.11.......... 25.08.2013...synuś Olcia30...........30............20.11..........27.08.2013 ...synuś--Michaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam swoj brzuchol na poczte :) ale chyba nie odwrocilam zdjecia-tak mi sie cos wydaje :) wlasnie wrocilismy ze sklepu i musze sprzatac bo dom wyglada jak po wojnie... nie chce mi sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mój mąż wymyślił, że owinie mnie folią bąbelkową i pójdziemy na roli :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jest , a mój M się musi tylko z tym oswoić.On mnie kocha i nieraz musiał ustąpić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie upał tragiczny, właśnie wróciła z miasta, chcialam sobie kupic jakieś klapeczki ale słonce mnie pokonało i wróciłam z niczym:( i widziałam jak się dziewczyna w ciąży wywaliła na chodniku, normalnie serce mi stanęlo:(:( Lalka toto ma na imie ON :) Gosik brzuszek całuśny jak mówi mój M:) buciki też super tylko sandałki nie w moim stylu, bo wogóle nie przepadam za sandałami.. Anuulka chciałabym podkraść imię dla córki Zoja dla mnie rewelacja:) KattiYo zwierz tylko w ciągu dnia sobie chodzi i to tez nie cały czas:)więc śpie spokojnie... Rolada sikam po majtach wyobrażając sobie Ciebie w tej foli na rolkach ha ha... Acha robienie pedicuru z takim brzuchem to masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×