Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

a co do porodów: no najczęściej jest tak, że jest ten czas, ale moja koleżanka ostatnio rodziła 5 godzin, kolejna 2 godziny nie wspomnę o przypadku gdzie dziewczyna ledwie zdążyła dojechać do szpitala nie ma reguły KattiYo - w dalszym ciągu nie rozumiem, po co oglądasz tzw "trudne przypadki" :) na pewno będzie dobrze. i jak się czujesz ? jak Kubuś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wolę jechać za wcześnie do szpitala nawet gdyby mnie mieli odesłać jeszcze do domu mam blisko dosłownie 5 min samochodem niż gdybym miała nie zdążyć. Jednak wydaje mi się ,że przy pierwszym dziecku to będzie trwało. Więcej pewnie dowiem się w szkole rodzenia. Decydujecie się na poród rodzinny? My postanowiliśmy ,że mój mąż będzie tylko w pierwszej fazie porodu. Mam nadzieję ,że pozniej nie będę się czuła samotna ,że położne będą miłe albo ,że będzie mi wszystko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wolę przyjechać za wcześnie do szpitala najwyżej mnie odeślą mam blisko dosłownie 5 min samochodem. Przy pierwszej ciąży poprostu się nie wie co i jak i kiedy ale uspokaja mnie to ,że raczej będzie to trwało więc zdążę. Więcej pewnie dowiem się w szkole rodzenia. Decydujecie się na poród rodzinny? My z mężem chcemy ,żeby był tylko w pierwszej fazie porodu mam nadzieję ,że potem nie będę się czuła samotna , że położne będą miłe albo ,że będzie mi obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wolę przyjechać za wcześnie do szpitala najwyżej mnie odeślą mam blisko dosłownie 5 min samochodem. Przy pierwszej ciąży poprostu się nie wie co i jak i kiedy ale uspokaja mnie to ,że raczej będzie to trwało więc zdążę. Więcej pewnie dowiem się w szkole rodzenia. Decydujecie się na poród rodzinny? My z mężem chcemy ,żeby był tylko w pierwszej fazie porodu mam nadzieję ,że potem nie będę się czuła samotna , że położne będą miłe albo ,że będzie mi obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe wariuje pszepraszam Was za to ,że sie powtarzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajulka - bardzo mi przykro z powodu tego co się stało. Trzymaj się dzielnie. x Juka - dobrze ze masz blisko do szpitala. Ja do najblizszego mam 20 min,ale w nim od czerwca zamykaja oddzial ginekologiczno-polozniczy. I do najblizszego bede miala godzine drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia to czekamy na relacje z wizyty, KattiYo też pewnie swojej nie może się doczekać dzisiaj:) Goosik daj znać co u Ciebie, bo trochę się niepokoję??? Smile, wlaśnie po to tu jesteśmy, że by się wspierać i nie tylko, więc nic nie mósisz pisać tylko dba o siebie i maleństwo:) i ja też nie oglądam Położnych:) żeby się nie nakręcać;) Dzisiaj wizyta w Biedronce, zobaczę jak gatunkowo te piluchy itp. choć cena nie powala, bo na allego nawet z przesyłką wyjdzie taniej... dodam, że pogoda pod psem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc kochane :) dziekuje za troske-wczoraj bylo wszystko ok, ale uwazalam z dieta niesamowicie... w sobote to juz przestraszylam sie na maxa... wczoraj zadnych odbic ani wymiotow... w srode wizyta wiec zapytam gin o co moglo chodzic chyba, ze sie powtorzy dzis czy jutro to momentalnie jade :/ narazie nie jem smazonych rzeczy i nie pije gazowanych napojow... :) wyczytalam w necie, ze to wielce prawdopodobne, ze to od tego no i abcd jeszcze potwierdzila :) maz pojechal w tygodniowa delegacje wiec ja samotna... pogoda straszna-padalo cala noc i teraz tez-ale postanowilam zabrac parasol i mimo wszystko wyruszyc w miasto-mam troche do zalatwienia :) wizyty nie moge sie doczekac... a to dopiero w srode :) widze, ze z wizytami troche z Nas idzie mniej wiecej rowno wiec powinien to byc tydzien relacjonowania i oby samych dobrych informacji :) co do wczesnych porodow to wlasnie moja kolezanka urodzila w 31 tygodniu-jak to uslyszalam to zbladlam-a jakbyscie teraz zobaczyly jej corke-na lapkach az faldki od tluszczyku i proporcjonalna do innych dzieci w swoim wieku :) smile i Paulinka trzymajcie sie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja już Biedronkę zaliczyłam :) mąż podrzucił mnie jak jechał do pracy bo ma po drodze. Kupiłam kocyk i pieluszki flanelowe...tetrowe wychodzą za drogo, na allegro są tańsze i większe. Rożki kąpielowe bez szału...nie kupiłam, bo takie jak zwykłe ręczniki, jakieś szorstkie...nawet koleżanka którą spotkałam ( a ma już 2 dzieci) odradzała mi. No i kupiłam takie bamboszko-balerinki, myślę że mogą być do szpitala dobre. Pozatym w Krakowie leje...pogoda barowa, a dziś pani w tramwaju ustąpiła mi miejsca :) hehe pierwszy rz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia to dobrze, że narazie wszystko dobrze...mi też się zdarzają takie odbicia z żołądka, jakieś zgagi i mdłości...:/ nie fajne to jest... Ja mam wizytę w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia noo!!! całe szczęści, że ci przeszło:):) ja od wczoraj mam taką zgagę, że głowa mała:( no ale nie dziwi mnie to, u mnie standart w ciąży:( i pogodę też mam wstrętną. Rolada ja zaraz też się do biedronki wybieram, na szczęście mam pod domem:) ale czuje,że szału z zakupami nie będzie:) Dziewczyny jeszcze raz ponawiam pytanie o kaftaniki? kupujecie? czy tylko bodziaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Znowu tyle mnie nie było i tyyyyle stron do nadrobienia. Wczoraj zaczęliśmy 27 tydzień. Jutro mam wizytę. Ciekawa jestem ile Mały już waży i ile ma 'wzrostu' i jak się ułożył. Czuję jak mnie kopie po bokach brzucha i czasem jakoś tak nisko wewnątrz. Pewnie dostanę żelazo bo Hematokryt poleciał mi na łeb na szyję. W środę zaczynamy szkołę rodzenia. Mam do Was pytanie...jak się na nią ubrać? W dresy? Czytałam że tam są jakieś ćwiczenia godzinne. Chciałabym się też od Was dowiedzieć czy macie problemy z naczyniami. Mi na łydce w okolicy stopy wyskoczył taki wieki jakby siniak ,ale mocno czerwony i nie wiem jak się go pozbyć Może czyś smarować?albo brać dodatkowo wit C?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie daruję narazie tą Biedronkę, bo auto zabrał mąż do pracy a drugie stoi zepsute. Piechotką nie pójdę, bo pod tą naszą nieszczęsną górkę boję się że znowy złapie mnie ten ból. :P kurcze te duszności są strasznieeeeeee uciążliwe, też tak bardzo się meczycie żeby złapać trochę oddechu? ja nic nie robię, siedzę i leniuchuję i strasznie "cięzko" mi to idzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ja juz po wizycie i jestem w szoku bo okazalo sie ze arturek wazy 1850 g. termin porodu teraz wychodzi mi na 19 lipca. gin powiedziala ze mam sie nastawiac na 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie pisałam bo mamy remont mieszkania i wszystko na mojej głowie. Widzę, że dzisiaj biedronka będzie głównym tematem :D Też się planuję wybrać, widziałam te kapcie i mam zamiar kupić 2 pary i kocyki mi się podobają a jak jest z ich jakościa Rolada? To są normalne kocyki polarowe? cienkie czy raczej grubsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kaftanikow ja nie pomoge-nie mam wogole :) i chyba zamiaru kupic tez nie mam :) najwyzej dokupie :) wlasnie zajadam sie ciastami i tortem :) u sasiadow byla wczoraj komunia-glowa mala ile nam dostarczyli "resztek" :D no i od rana jestem na telefonie zalatwiajac ten panienski, a raczej lot na paralotni... no jak mnie szlak nie trafi do soboty to bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd wychodzi na to, że nei tylko ja będę miałą dużą "kruszynkę" cieszę się, że wszystko w porządku! :) mi lekar zpowiedział, jak byłam na wizycie w 27 tyg że na kolejną wizytę Emi podwoi swoją wagę, więc pewnie też będzie spora.... Grunt że z Arturkiem wszystko dobrze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd a możesz podać wymiary malusza, bo jestem ciekawa:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Abcd to ale synus już duzy:) Alanja ja mam 3 bluzeczki na guziki i jeden to chyba właśnie jest kaftanik(zawsze mi się myli) jest wiązany i chce takie dokupić jeszcze 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:)Cały weekend mnie nie było,bp te chrzciny mieliśmy w sobotę a wczoraj odpoczywałam:)Impreza fajna,najadłam się mój troszkę wypił z całą rodzinką a ja patrzyłam i byłam kierowcą...haha:)Dobrze,że do domu mamy tylko 5 km:) Jednak takie imprezy to nie dla mnie...tzn. ja bym ta wielkich chrzcin (na 50 osób) nie zrobiła:/Lubię fajne duże imprezy,ale nie z takiej okazji.Dla mnie to trochę takie na pokaz.Zamiast najbliższej rodziny była jeszcze sporo dalsza i dużo znajomych.No ale mamy z głowy.Kupiliśmy w smyku taki chodzik,jeździk za 200 zł i myślę,że ok. Teraz w niedzielę mamy 2 komunie i koniec imprez do porodu:)No jeszcze mam zamiar wybrać się na koncert Afromental,bo będzie 30 km od nas:D Muszę na maila wysłać mój brzuszek i ciuszki dla Sary:)Ale to jak się ogarnę,bo sprzątania mam dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja ja kaftaników nie kupuję,bo wszyscy odradzają.Tzn. mam zamiar kupić jeden komplet do szpitala śpiochy + kaftanik,a tak to body i półśpiochy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolada ja mam właśnie zamiar wybrać się do biedronki po 2 kocyki,chyba że jeszcze coś mi wpadnie w oko:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxx Gosia dobrze,że wszystko ok:)Szkoda tylko,że teraz taka samotna jesteś...ale tydzień szybko zleci i będziesz miała mężusia przy sobie:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxx Pajulka bardzo mi przykro.Trzymaj się i pisz u nas jak najczęściej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja ja mam dosłownie kilka kaftaników bo dostałam...większość to jednak bodziaki. Mi w ogóle koleżanki odradzają kaftaniki, bo pępek i tak się owija gazikiem, więc nie ma różnicy czy to body czy kaftanik. Abcd o kurcze!! duży chłop się nam szykuje:) i już niedługo!! 19 lipca to prawie tuż tuż... Sierpniowa mama ...kocyki takie cieniutki i milutkie, nie najgorsze, ale za 15 zł myślę, że warto. Nawet do wózeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juka ja do mojego szpitala(tam gdzie pracuje mój lekarz) mam 50 km:/Troszkę daleko,ale droga dobra:)Mam bliżej szpital,ale nie ma dobrych opinii i dlatego zdecydowaliśmy się na ten dalszy. Co do porodu rodzinnego,to mój jakoś nie bardzo może się przekonać,a ja go nie chcę namawiać.Powiedział,że będzie za drzwiami i jak Sara się urodzi to poleci jej pilnować:D żeby nikt jej nie podmienił:D xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Noelia co do zakupów kosmetycznych,to ja właśnie sporo szukałam i znalazłam na allegro fajnego i taniego sprzedawcę i już prawie wszystko mam.Dużo taniej niż w aptece.Zostało mi jeszcze kupić krem na brodawki,oilatum,coś do pępuszka,tantum rosa i krem do buźki:)Myślę,że też to zamówię na allegro:)Szybko i tanio. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Tym które miały urodzinki lub imieninki składam serdeczne,spóźnione ale szczere życzenia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juka ja do mojego szpitala(tam gdzie pracuje mój lekarz) mam 50 km:/Troszkę daleko,ale droga dobra:)Mam bliżej szpital,ale nie ma dobrych opinii i dlatego zdecydowaliśmy się na ten dalszy. Co do porodu rodzinnego,to mój jakoś nie bardzo może się przekonać,a ja go nie chcę namawiać.Powiedział,że będzie za drzwiami i jak Sara się urodzi to poleci jej pilnować:D żeby nikt jej nie podmienił:D xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Noelia co do zakupów kosmetycznych,to ja właśnie sporo szukałam i znalazłam na allegro fajnego i taniego sprzedawcę i już prawie wszystko mam.Dużo taniej niż w aptece.Zostało mi jeszcze kupić krem na brodawki,oilatum,coś do pępuszka,tantum rosa i krem do buźki:)Myślę,że też to zamówię na allegro:)Szybko i tanio. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Tym które miały urodzinki lub imieninki składam serdeczne,spóźnione ale szczere życzenia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd no to masz kawał Chłopa w brzuszku ;). Wychodzi na to że Ty jako pierwsza z nas się 'rozpakujesz' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×