Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Katti daj znać jak będziesz po:) Doremi pisz szybko co tam zakupiłaś:)Do mnie dzisiaj przyszła ta kurteczka jeansowa dla małej i na żywo jest jeszcze piękniejsza:D Na razie muszę przystopować z zakupami,bo mieliśmy te chrzciny a w niedzielę mamy dwie komunie...kasa idzie:/ Ale za tydzień dokupię to co mi brakuje,a już mało tego zostało i będę mieć już wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aandzik cieszymy się, że wszystko dobrze u Was :) :) Doremi pochwal sie zakupami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kattiyo , lilka co tam wróciłyście? Przecież my doczekac sie nie możemy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolada pokaze jak przyjdą :) No wlasnie dziewczyny chyba zginely po tych wizytach :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Biedronce nic nie kupiłam, bo to okrycie kąpielowe jakieś szorstkie i kolory u mnie nie łane, kocyki mam juz 3 więc bez sensu, a pieluchy tetra też gatunkowo nie bardzo, flanela też coś mi nie pasiła i duupa z zakupow:( Dominika w Leclerku dzis widzialam pampersy 1ki w cenie 39.99!! Lalka dzięki to już nie muszę mojego M ginić po całej Ikei za literami ktorych nie ma:) Acha co do pieluch to widziałam w dyskoncie z atestem tetrę grubą i gat. super po 2.90 w KattiYo ja nakładek nie używałam i teraz też nie będę, bo maluszek nie chce ich łapać, nawet jak miałam pogryzione sutki to zaciskałam zęby i karmiłam ze łzami w oczach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Biedronce nic nie kupiłam, bo to okrycie kąpielowe jakieś szorstkie i kolory u mnie nie łane, kocyki mam juz 3 więc bez sensu, a pieluchy tetra też gatunkowo nie bardzo, flanela też coś mi nie pasiła i duupa z zakupow:( Dominika w Leclerku dzis widzialam pampersy 1ki w cenie 39.99!! Lalka dzięki to już nie muszę mojego M ginić po całej Ikei za literami ktorych nie ma:) Acha co do pieluch to widziałam w dyskoncie z atestem tetrę grubą i gat. super po 2.90 w KattiYo ja nakładek nie używałam i teraz też nie będę, bo maluszek nie chce ich łapać, nawet jak miałam pogryzione sutki to zaciskałam zęby i karmiłam ze łzami w oczach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pewnie skoczyly jeszcze po zakupy po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja ja tak samo karmilam mimo ran. no niestety najgorszy jest pierwszy tydzien karmienia i trzeba go przetrwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd no niestety ale czego się nie robi dla bobasa:) Ja badanie ginekologiczne mialam jeszcze w lutym:( ale jak sie miało lekarza debila to....w pon. poprosze żeby mnie przebadał mój nowy gin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam pampersy 1 ale na szczescie jedna paczke czyli 48 szt. maz chcial wiecej paczek kupic ale ja nie chcialam i chyba mialam dobre przeczucie bo jak maly bedzie rosl w takim tempie to szybko bede musiala przejsc na 2 jak nie od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rolada dokladnie tak- w poczekalni suedzialam ponad 40 min bo sie przez męza troche spoznilam i bab nalazło a potem pojechalam do biedronki po kocyki- kupilam dwa i do tego paczke flanelek i paczke tetrowek. Wracając do wizyty- w środę rano mam sie stawic w szpitalu... Jednak :-( dostalam skierowanie. Jakub ma sie dobrze, zdrowiutki- waży już 900 g wiec delikatnie na plusie. Z szyjką ok, zadnej infekcji nie ma. W szpitalu na dzien dobry zrobią badanie krwi takie ogólne powiekszone o taką informacje dot poziomu cukru przez ostatni czas a potem 4 razy dziennie glukometrem po jedzeniu. Przeszkolą mnie jaka dieta no i w zaleznosci od wynikow zobaczymy co dalej. Moja pani doktor akurat bedzie miala w czwartek dyżur, a na weekend powinni mnie juz wypuscic. W czwartek mam szkole rodzenia wiec pani doktor powiedziala ze jak zagadam z położną to mnie wypusci na godzine na dół na zajęcia bo przeciez nie trafie na patologie z powodu skurczy. Ech... No nie będzie wenflonu- to najważniejsze :-P Z kluciem jakos musze dac rade. Lekarka mowila ze ponoc coraz wiecej wlaśnie bardzo szczupłych dziewczyn ma cukrzyce w ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam reklame w tv ze pampersy w promocji są teraz w lidlu. Nie wiem czy dobrze widzialam ale chyba za 33 zl? Sprawdzcie w necie gazetke bo mi nie otwiera w komorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja i od lutego nie badał Cie ginekologicznie ??!! masakra...dobrze, że zmieniałaś lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wszystkie czekamy na dziewczyny jak na szpilkacha one nie spiesza sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti dobrze, że z maluszkiem wszystko w porządku...a co do cukrzycy, no cóż...nie Twoja wina...do rozwiązania już niedługo więc może jakoś przetrwasz te kłucia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kattiyo dobrze ze z maluszkiem wszystko dobrze. przebadaja cie w szpitalu i wyjdziesz spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dobrze widzialam- paczka pampersow przecena z 39,99 na 33 zl od dzisiaj. Wiec jak ktoras chce robic zapasy to do lidla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti dobrze,że z Małym wszystko dobrze:)No tylko będziesz musiała troszkę dla Maluszka pocierpieć i poleżeć w szpitalu...ale nie martw się-będziemy z Tobą:)Wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiesznie bedzie jak wejdziemy na porodowke w sierpniu i wszystkie ciezarne beda mialy identyczne pantofelki i pizamy z biedronki i lidla :) ja wlasnie sie zajadam-almette pomidorowy to cos co moge jesc i jesc :) zjadlam kawalek arbuza i ogolnie swiat sie kreci wokol zalatwiania panienskiego :) Katti ogolnie wszystko bedzie dobrze-doradza Ci diete i przynajmniej bedziesz wiedziala co i jak :) co do badan ginekologicznych to zaraz uslysze tu krytyke i slusznie-moja gin nie badala mnie ani razu... no coz druga ciaza juz n pewno nie u niej ale teraz juz zmieniac nie bede... bylam badania trzy razy przez innych lekarzy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam na maila zakupy z biedronki i kombinezonik misiowaty ktory dzisiaj przyszedl pocztą :-) Chcialam zauwazyc ze wiekszy byl wybor kocykow dla dziewczynek- same w różu, śliczne :-) Ja wzielam jedyne męskie wzory :-) No i byla u mnie posciel ale ze juz zamowilam to nie brałam. Bodziakow prawie wcale nie bylo- moze juz wykupili a moze nie mieli duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wyślę zdjęcia ubranek na maila:) Ale malutka się dzisiaj rusza:)Aż zaczyna mnie to boleć.Ciekawe jak będzie ze trzy razy taka jak teraz:)Wtedy da mi popalić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
Kattiyo, współczuje! Ale na pewno ostatecznie wszystko sie dobrze skończy! a jakie miałas wyniki? na czczo i po godzinie? bo po 2h chyba 160 z tego co kojarze? a cos lekarz dokładniej mówił, czy tylko tyle, ze masz przyjść do szpitala? ja musze iść niestety drugi raz i tez sie boje co mi lekarz powie na moje wyniki. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lidla warto sie wybrac bo oni maja ubranka dobrej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolada dzieki za Lidla:) wstrzymam się z kupnem biustonoszy do karmienia i poczekam na te z Lidla, zobaczę jak wygladaja, bo cena jest ok:) KattiYo najważniejsze, że maluch ma się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×