Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Sandzia my planujemy cos takiego prowadzic dla malucha ale nie wiem czy kupie gotowy czy kupie jakiś czysty i sama będę kaponowac wedle uznania :) xxx my jutro ruszamy na nasze tegoroczne wczasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam to forum w ulubionych i jak wchodze to widze ostatnia godzine dodania postu i pokazuje, ze ktos o 21.36 dodal post a go nie widac. Ciekawe czemu kafe nie pokazuje tych postow na biezaco..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandzia fajny ten album :) przyda mi się ten link, nie długo mój mąż będzie chrzesnym, więc kupie taki album zamiast pamiatki :) dzieki ;) Ja od kilku lat prowadzę kronikę rodzinną, jest w niej miejsce na wszystkie wazne wydarzenia w naszym życiu, cos takiego: http://znam.to/recenzje/8875/KRONIKA-RODZINNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia to mozesz zaczac centymetr obcinac, tak jak kiedys w wojsku robili jak mieli 100 dni do wyjscia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam, ze sama w szoku bylam :) no ale nie wypadalo ich poganiac szczegolnie, ze mialam Panne mloda do domu dostarczyc :) no i jak pisalam-padlam :) no i ciagle sie doczekac wesela nie moge :) alez bedzie szal cial :) dzien udany-faktycznie upalny :) obiadek, pozniej lody... znajomi przyjechali, tesciowie-no i grill :) dobrze, ze maz przez dwa tygodnie w domu bez delegacji bo jakos nie moge sie nim nacieszyc :) i zajebiscie nas ta ciaza umocnila i zblizyla :) oby tak dalej :) cos Nam sie chyba Aniolek nie odzywa albo ja ja gdzies zgubilam... dobranoc :) ps. Katti super-schowaj i niech czekaja zabawki :) czasami sie rozda czego za duzo, a pozniej sie zaluje bo akurat by sie przydalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wyczolgałam się z wannny, golenie na oślep to p-o-r-a-ż-k-a :( tak się ciachnęlam, że ech... mam zamiar byc jutro pierwsza w kolejce do gina ,więc 6.30 pobudka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik Wegry podbijamy :) No a ja wczoraj zaczelam 7 miesiąc :) ale ten czas leci...niebawem sierpień i maluchy będą na swiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.mam problem.na ciele powstalo pare swedzacych krostek.czy u kogos z was wystapila kiedys wysypka.eh przestraszylam sie ze to choleostaza ale przy niej chyba nie ma wykwitow skornych.naszczescie mam wizyte we srode.eh mam nadzieje ze to się nie rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Może są tu jakieś przyszłe mamusie z Opola, które chciałyby tanio kupić ubranka dla synka? Mój ma już 2 latka i mam na zbyciu wszystkie, z których już wyrósł, mam dużo ubranek, wiele kupiłam nowych, także jest w czym wybierać, zapraszam do obejrzenia! mój email: kasiunia77@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juzz wstalam ale jeszcze bym sobie pospala. Niestety sasiad 3 tydzien robi remiont i po godzinie 6 zaczyna wiercic, stukac, pukac. Dzisiaj zamierzam zriobic drugie podejscie z kolczykiem corki bo mowi ze inna pani zrobi ze bedzie bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :-) Ja sie obudzilam ale jeszcze sobie leze w łóżku, nie chce mi sie jeszcze wstawac... Dzisiaj sobie zaplanowalam ze kupie duze worki i posegreguje te wszystkie manele zabawkowe od znajomych i to co na potem szczelnie zamkne, opisze i mąż jak wroci z pracy to zniesie do piwnicy. Dobrze ze ostatnio zrobil porządek w tej piwnicy i wszystko powyrzucał :-) Alanja powodzenia na wizycie :-) Dziewczyny wczoraj wieczorem pare razy brzuch mi sie tak na chwile napiął i puścił...bezboleśnie ale tak dziwnie.. Czy to są skurcze? Czy mam się martwic? Drugie pytanie- czy jest jakiś patent na wypranie grających zabawek, pozytywek? Pralka pewnie odpada ale jak wypiore ręcznie z wierzchu to czy nie zardzewieje w środku... ? X W tym tyg mają mi nowe okno wstawiac, ale bede miała burdel :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kattiyo to sa skurcze braxtona-hicksa i one nie sa grozne o ile nie sa regularne i nie bola. ja takie skurcze mam od 16 tygodnia ciazy przez co w 20 tygodniu brzuch byl caly czas twardy. teraz mam takie skurcze ok 10 razy na dobre ale szyjka jest dluga i zamkieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) wstalam, zjadlam sniadanko, posciel wystawiona w oknie :) Dominika sliczny brzuszek i ciuszki :) na dzis Gosia jest bez planow... moze wiec dokoncze prasowanie i nowe pranie zrobie-K. jak wraca po calym tygodniu to momentalnie sie kosz zapelnia :) powodzenia na wizytach-czekamy na relacje czy Wasze glowki tez juz w dol skierowane :) ja od kilku dni regularnie czuje czkawke Frania :) smieszne wrazenie :) a wczoraj moj maz rano stwierdzil, ze moze nazwiemy syna Sebastian (nasz pierwszy typ)... ale ja juz na zmiany sie nie godze :) no i K. wieczorem tez powiedzial, ze mowy nie ma i ze to taki jednorazowy wyglup z jego strony byl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Gosia nie no nie róbcie żartów - ma być Franek :) no bo u mnie dalej nic nie ruszyło a Młody u mnie dalej mnie wali nogami po miednicy i pechęrzu, przed chwila zaś tak mi skakał pepek, jak fale dunaju :P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo - nie mam patentu na takie pranie, ale może istnieje coś takiego jak suche pranie ? sama jestem ciekawa, cos w stylu jak te suche szampony do włosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze dziewczyny sie juz budza ale nie widze postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha.. No to ja mam od wczoraj takie wyczuwalne na ktore zwrocilam uwage. Tak sobie pomyslalam ze to moze to, ale nie wiedzialam czy to na tym etapie juz i czy Wy tez je już macie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzę postów, ani swoich, ani Waszych - powiem szczerze, że tak mnie to irytuje, żeby nie powiedzieć gorzej, że chyba brakuje mi już cierpliwości....Napisałam już drugi raz w tej sprawie : najpierw, że serwery naprawiają usłyszałam, a teraz to nie wiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! WRÓCIŁAM! Ale miałam sympatyczny weekend :) słoneczko, świeże powietrze, dobre "mamusiowe" jedzonko :) spacerki...:) Muszę Was powolutku nadrobić, bo widzę, że nie próżnowałyście...:) Przywiozłam mnóstwo ubranek od mojej sąsiadki, także praktycznie mało musze dokupić...parę nowych śpiochów i będzie ok...podobnie z zabawkami. Meble z tatą zaprojektowane...tylko czekać teraz aż nam płyty dotną...tata przyjedzie i poskręca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj dzien zaczyna sie od podniesienia cisnienia. bratowa mojego meza oczywiscie ma najwiecej do powiedzenia. zobaczyla ostatnio na fb zdjecie z usg i przedzwonila do tesciowej i zaczela gadac ze jestesmy nie normalni bo umieszczamy zdjecia z danymi. smiac mi sie chce bo przeciez z danych na tym zdjeciu jest moje imie i nazwisko, data urrodzenia i tydzien ciazy. co najsmieszniejsze totoze te dane sa dostepne i tak na fb. boze ona na prawde nie ma innych zmartwien tylko czepia sie wszystkiego co sie da i aby tylko podlizac tesciowej. szkoda mi slow na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :):) nie było mnie cały weekend - dużo czytania do nadrobienia :P ooh cudowna pogoda była, także calutkie 3 dni spędziłam na zewnątrz. Wczoraj nawet zamiast obiadu grilowaliśmy :D XXXX brzuch dalej boli w tym jednym miejscu, no ale cóż.... Czekam na pieniądze z ZUSu, bo mają przyjść do końca tygodnia i zamawiam łóżecko z całym kompletem :) no i powolutku będę kończyć wyprawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po wizycie:) zacznę od tego, że mimo wizyt na NFZ to ten lekarz jest super, może to zasługa znajomego ale nie ważne... Usg dopochwowo zrobione i przez brzuszek też, maluch już nareszcie odwrocony głowka w odpowiednią stronę:) waga 1.300 :) i ogólnie wszystko dobrze. Szyjka w porządku nie skraca się, wody ok, śluz też... Mama przytyła całe 0.5 kg a wydawało mi się, że więcej...Pytałam o to twardnienie brzucha i gin powiedział, jeżeli w trakcie odpoczynku jest miękki to nie ma powodów do obaw. Zwolnienie już zawiozłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja to super, że u Was w porządku :) Jesteśmy na podobnym etapie ciąży i tak się zastanawiam ile moja niunia waży, bo niestety na ostatniej wizycie nie podała mi wagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mi sie snilo ze urodzilam 3 tygodnie przed terminem. czesto ostatni sni mi sie tez ze juz nie jestem w ciazy i mam plaski brzuch jak przed ciaza. no nic trzeba jeszcze wytrzymac te 2 miesiace z kawalkiem. dzisiaj juz 20 maj a mam wrazenie ze kilka dni temu zaczal sie dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×