Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Waniliowa_001

Jak sie zmotywowac?

Polecane posty

Gość Olakwiatkowska14033
Hejka Też miałam problem z motywacją i chyba każdego kiedyś to dopada, bardzo pomógł mi Jacek Wiśniewski, prowadzi ciekawego bloga i dodaje filmiki na yt, może też ci pomoże http://www.mistrzmotywacji.pl/blog/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może warto pomóc się zmotywować wraz z doświadczonym coachem ? jeśli to ma być np motywacja do pracy to polecam coaching biznesowy, albo podnoszenie kompetencji menedżerskich dla menedżerów. Są różne możliwości do zmotywowania się. Niektórzy cierpią też np na wypalenie zawodowe i wtedy taki coaching to bardzo pomocna sprawa. Słyszałem o dobrym coachu w Warszawie z rewelacyjnymi metodami, może komuś się namiar przyda http://www.joannakarpeta.pl/coaching-biznesowy-naprawde-znaczy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Właśnie przerobiłem ostatni, 90-ty dzień Wyzwania i powiem Wam szczerze, że nie spodziewałem się tak wielkich zmian w życiu. Na początku podchodziłem sceptycznie do tego - co może jakieś szkolenie zmienić w moim życiu... Dałem się jednak namówić przez znajomego, który wcześniej przeszedł Wyzwanie i zaryzykowałem. Od kilku lat żyłem z dnia na dzień, w stagnacji, nie mogac wyrwac sie z rutyny codziennej - codziennie tylko praca, dom, telewizor, spanie i tak w kółko. Już po pierwszych kilku dniach wyzwania zacząłem wracać do swoich starych marzeń, przypominać sobie o tym, kim zawsze chciałem być - i wiecie co? Po 2 tygodniach rzuciłem starą robotę, w której ani dobrze nie płącilli, anie nie miałem szansy rozwoju, ani nawet nie było fajnych ludzi - tacy sami jak ja zblazowani 40-latkowie. Zacząłęm szukać pracy, po konsultacjach z K. Królem zebrałem się, aby uruchomić wszystkie znajomości, wysłałem 500!!!! CV do firm w mojej okolicy i dostałem 9 zaproszeń na rozmowy wstępne. To ja mogłem wreszcie wybierać! Zatrudnili mnie na dużo wyższym stanowisku z podwójnie wyższą pensją niż wcześniej. Trafiłem do fajnej firmy, poznałem tam fenomenalnych ludzi i zawdzięczam to nie tylko sobie, ale też Krzyśkowi z W90. Dodatkowo  zacząłem bardziej dbać o rodzinę - więcej czasu spędzać z dzieckiem zamiast przed TV, zacząłem raz w tygodniu zabierać żonę na randkę. Po 15 latach bez żadnego sporrtu kupiłem karnet na siłownię i już widzę kolosalne efekty - 9kg  w dół, wróciła część mięśni z młodości, dużo więcej energii do działania. Ogólnie poukładałem sobie też w głowie kim chcę być, jak chcę żyć i cała rodzina plus znajomi widzą ogromną zmianę. Czy wyzwanie90dni jest warte tych pieniędzy? Nawet jakby kosztowało 10x więcej to i tak bym odpowiedział twierdząco, bo ile jest warte aby zbudować szczęśliwe życie. W programie dostałem wszystkie narzędzia, aby to zrobić i będę wdzięczny do końca życia twórcom za wspaniały program, narzędzia i tą społeczność kursantów, która tak mnie wspierała w chwilach zwiątpienia. Podpisuję się dwoma rękami pod poleceniem wszystkiem Wyzwania, którzy chcą mieć fajne życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×